Które linie powinny mieć sobotnie rozkłady jazdy ?

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

reserved
Posty: 14606
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 13 mar 2010, 18:01

Ale pali tak mało w sensie benzyny czy papierosów? :P

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 13 mar 2010, 18:45

Teokryt pisze:Idź za ciosem i przeprowadź się do Warszawy, przykład pasieczna w którym bywam 1 - 2 razy w tygodniu pokazuje ze to miasto jest żałośnie beznadziejne. Planistyczne komunikacyjnie i usługowo, nie chciał bym tam mieszkać.
buhahahaha porównujesz to ''pasieczno'' do swojej mieściny pod Nadarzynem ? :D

Nie wiem co masz do komunikacji w tym pasiecznie, ale bądź co bądź, ze wszystkich gmin podwarszawskich, które są objęte komunikacją ZTM to właśnie to pasieczno ma najbardziej rozbudowaną sieć komunikacji ZTM... =;

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 3493
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 13 mar 2010, 19:20

A nie Legionowo? 8-(

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26824
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2010, 20:27

Ech, a ja liczyłem na merytoryczną dyskusję. Wyszedłem na idiotę.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 13 mar 2010, 20:36

Ja mam inny pomysł dotyczący rozkładów sobotnich - część linii w weekendy dosyć późno zaczyna często jeździć (np. takie 122, podejrzewam że jest trochę innych przykładów). Myślę że można byłoby zagęścić nieco częstotliwość od 6-7 rano (by była taka jak przez cały dzień), a niedziele trochę podnieść ten próg (np. do 8-9).
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26824
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 13 mar 2010, 20:39

To 122 w ogóle często jeździ w weekendy?! Odniosłem wrażenie, że częstotliwość mu się zmienia jedynie z "żałosnej" na "minimum socjalne"...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 13 mar 2010, 20:45

Glonojad pisze:To 122 w ogóle często jeździ w weekendy?! Odniosłem wrażenie, że częstotliwość mu się zmienia jedynie z "żałosnej" na "minimum socjalne"...
20 w zestawieniu z 30 to jest "często". Niestety ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 13 mar 2010, 22:03

Santos pisze:buhahahaha porównujesz to ''pasieczno'' do swojej mieściny pod Nadarzynem ?
Zanim cos powiesz to sprawdź :P

Sory Cię bardzo ale wjeżdżając do Piaseczna Autobusem (od strony warszawy rzecz jasna) to jest jeden wielki syf a samochodem - nie skomentuję bo szkoda klawiatury i nerw które musze przeznaczyć na poruszanie sie po tym mieście. EOT.

Imho różnica miedzy sobota a niedziela się zaciera, szczególnie w przypadku linii magistralnych.

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 14 mar 2010, 20:15

Teokryt pisze:Sory Cię bardzo ale wjeżdżając do Piaseczna Autobusem (od strony warszawy rzecz jasna) to jest jeden wielki syf a samochodem - nie skomentuję bo szkoda klawiatury i nerw które musze przeznaczyć na poruszanie sie po tym mieście. EOT.
A co Ci chodzi konkretniej ? ;-) Sprecyzuj...

Bo ten syf to za mocne słowo, no nie...

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36626
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 14 mar 2010, 23:51

Wystarczy. Temat w kolejce do czyszczenia =;
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Zablokowany