Solarisy U18 - dostawa 2010+2011

Moderatorzy: JacekM, Dantte

marko80
Posty: 2104
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 21 paź 2010, 10:52

No to co w końcy z tymi nowymi U18 które miały przyjść na R-10? Wiadomo czy już są lub kiedy przyjdą?

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 21 paź 2010, 13:01

Jak już będą, to się dowiemy, bo na pewno ktoś zrobi zdjęcia.

fluger
Posty: 531
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 21 paź 2010, 20:12

A co słychać z nowymi mobllisowymi przegubowcami solarisa?

beni
Posty: 2364
Rejestracja: 16 kwie 2006, 14:53

Post autor: beni » 23 paź 2010, 9:27

24 sztuki już mamy jeszcze 6 i będzie na razie dość reszta w listopadzie. Za to Solarisy jakie ładne.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.

Peter
(Czepel)
Posty: 305
Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Peter » 23 paź 2010, 18:35

10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.

marko80
Posty: 2104
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 23 paź 2010, 19:53

To czekamy na jakies fotki tych nowych U18.

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 932
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 23 paź 2010, 21:43

Peter pisze:10 minut jadąc 523 widziałem 7 lub 8 nowych solarisów jadących w stronę Ostrobramskiej.
7. - 18.18 wjeżdzały na Trasę Ł od strony DWZ ;)
przstańcie z opcją you w podpisie ;/

Awatar użytkownika
5690
Posty: 506
Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Post autor: 5690 » 23 paź 2010, 22:22

Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
#5690 07.11.1997-10.09.2013

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 932
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 23 paź 2010, 23:55

ponoć jest nawet 8 sztuk... :-s
przstańcie z opcją you w podpisie ;/

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 932
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 23 paź 2010, 23:56

5690 pisze:Na R3 dostarczone zostały nowe Su18 83xx widziałem tylko 7 sztuk
ponoć nawet 8 już jest.
przstańcie z opcją you w podpisie ;/

alojz
Posty: 2493
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 24 paź 2010, 17:19

marko80 pisze:To czekamy na jakies fotki tych nowych U18.
Są już na Przegubowcu
http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... pos=-20229

ashir
Posty: 19914
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 paź 2010, 17:20

Są już zdjęcia nowych SU18 na przegubowcu. :smile:

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 24 paź 2010, 17:53

Widać, że są podobne do tych z 2008 r. Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.

ashir
Posty: 19914
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 paź 2010, 18:42

Czytałem w komentarzach na przegubowcu, że już jutro mają wyjechać nowe solarisy. Wie ktoś może na jakie linie? A many nadal stoją na zajezdni. :-"

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 24 paź 2010, 19:20

Domasq12 pisze:Chociażby nie mają bocznych wyświetlaczy oraz dużych panelów LCD w środku. O! Nie mają też szerokich wyświetlaczy z tyłu.
Kompletacja zgodna z kontraktem z 2008r. Nic dziwnego, że są wersją uboższą niż obecnie zamawiane pojazdy.
15/12/2005-12/7/2019

ODPOWIEDZ