Bilet WKM Warszawa-Berlin

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 lis 2010, 13:15

Drivter1234 pisze:
Glonojad pisze:Ja też, a byłem w tym roku w Niemczech cztery razy, dwa razy w zachodnich i raz we wschodnich. Ostatnio taszczyłem laptopy.
Czy aby na pewno 4 x ? :shock:
Tak, czwarty raz to był Berlin :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 11 lis 2010, 15:46

Drivter1234 pisze: Nie tylko jest przejście w Świnoujściu, jest też między innymi Krajnik Dolny <-> Schwedt
Tak w gruncie rzeczy to przejścia nie ma ani w Świnoujściu, ani w Krajniku :kekeke:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Drivter1234
Posty: 513
Rejestracja: 12 sie 2008, 18:10
Lokalizacja: Wawa Bielany

Post autor: Drivter1234 » 11 lis 2010, 19:00

Kleszczu pisze:
Drivter1234 pisze: Nie tylko jest przejście w Świnoujściu, jest też między innymi Krajnik Dolny <-> Schwedt
Tak w gruncie rzeczy to przejścia nie ma ani w Świnoujściu, ani w Krajniku :kekeke:
Hehehe no fakt, obecnie to nigdzie nie ma pomiędzy Polską a Niemcami ;) Choć ja to jestem jeszcze przyzwyczajony że jest ;) Tak mi się przyjęło i chyba tak mi już zostanie, ale masz w 100% rację O-) Jedyne co widać na tym dawnym przejściu to opuszczone budynki w które Niemcy jak i Polska zainwestowały potężne pieniądze, no i potem zmieniający się kolor znaków drogowych ;)

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 gru 2010, 2:12

ŻW podaje, że wspólny bilet nie ruszy od zmiany rozkładu. ZTM nie wie "czy i kiedy" ruszy bilet...
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/542 ... bilet.html
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26836
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 gru 2010, 12:11

Zacytować artykułu nie łaska? :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ