Poszukiwane młode, niezależne zespoły muzyczne

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 23 wrz 2010, 20:11

W zasadzie jeśli jest temat, gdzie takie ogłoszenie bardziej by pasowało to prosiłbym o przeniesienie, mam nadzieję, że post nie zostanie usunięty na razie przynajmniej.

Poszukuje jakieś młode, niezależne zespoły najlepiej z Warszawy grające ambitną muzykę (rodzaj muzyki nie jest określony, ale myślę, że coś pomiędzy elektroniką, rockiem, metalem, hip hopem i reggae). Mile widziane grupy, które np. nie wydały jeszcze żadnego albumu i dopiero się przymierzają do nagrania, chociaż nie tylko takie potrzebujemy. Chodzi o zrobienie 20-minutowego reportażu o danej grupie. Materiał zostanie wyemitowany w audycji 'Świeży Towar' w Radiu Kampus.

Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na PW.

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 gru 2010, 23:14

Ponawiam pytanie, może jest ktoś chętny jeszcze? :-)

kebe

Post autor: kebe » 21 gru 2010, 23:39

reserved pisze:Ponawiam pytanie, może jest ktoś chętny jeszcze? :-)
A jeżeli chłopaki grają indie czy cos takiego to byloby ok ? Nieznam sie bardzo w tych klimatach ale mojego kumpla brat gra w takiej kapelce z Legionowa.

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 gru 2010, 13:08

Jak najbardziej może być. Rodzaj muzyki nie jest ważny, generalnie Radio Kampus promuje młode (zwłaszcza studenckie, ale nie tylko) kapele, którą jakby to powiedzieć chcą rozwinąć swoją działalność, może niekoniecznie aż tak komercyjną, ale potrafią zaprezentować coś naprawdę ciekawego. ;-) My chcemy tym zespołom dać szansę na zaistnienie w eterze. Gdyby był zainteresowany to niech po prostu napisze do mnie. ;-)

ODPOWIEDZ