Bilet bez hologramu...

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 3493
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 31 gru 2010, 22:53

Wolałbyś zgubić czy znaleźć 1,40zł? Jesteś klientem. Kupiłeś bubel i nie chcesz go reklamować, bo obciach?

SG
Posty: 1974
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 31 gru 2010, 22:56

JKTpl pisze:Wolałbyś zgubić czy znaleźć 1,40zł? Jesteś klientem. Kupiłeś bubel i nie chcesz go reklamować, bo obciach?
Więcej stracę czasu zapłacę drugie 1,40 żeby tam dojechać niż to warte. :smile:

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 31 gru 2010, 22:58

Tahamata pisze:wartę :smile:
Lepiej popraw to ostatnie słowo z tego 'ę' bo się JKTpl znowu przyczepi jak to ma w zwyczaju, a może nawet da mega wypasiony obrazek z facepalmem.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2849
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 01 sty 2011, 22:57

Paweł D. pisze:
Michalk001 pisze:a później pokazało się ''próba odblokowania'' i przeszedł w tryb ''tylko karta'' ale biletu nie oddał. Według mnie takie coś jest niedopuszczalne - co potem w razie kontroli?
O matko jedyna. Kasownik to urządzenie i też może się popsuć. Jeżeli to jednorazówka to stać przy kasowniku i powiedzieć kontrolerowi jak było. Jeśli to np. 24h to dojechać do krańca. Podobno ekspedytorzy mają klucze do kasowników, reset wozu też może spowodować wyplucie biletu.
Ja kilkukrotnie już widziałem bilet w "okienku" kasownika. Jak on się tam dostał, nie miałem pojęcia :shock: Czyli widać że kasownik potrafi pożreć bilet :)

Awatar użytkownika
elijah
Posty: 440
Rejestracja: 22 mar 2009, 23:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elijah » 06 sty 2011, 16:55

Tahamata pisze: Ale po włożeniu go do kasownika odrzuca go i zapala się czerwona lampka? Próbowałem już w 5 autobusach i w każdym jest tak samo więc nie może to być wina kasownika lecz biletu.
Jakiś niespotykany tajny typ biletu kartonikowego do blokowania kasowników? SUUUPER :)
--
Oko za oko, kwit za dowód.

Awatar użytkownika
Sindbad
Posty: 900
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:58
Lokalizacja: Służew

Post autor: Sindbad » 06 sty 2011, 23:08

elijah pisze:
Tahamata pisze: Ale po włożeniu go do kasownika odrzuca go i zapala się czerwona lampka? Próbowałem już w 5 autobusach i w każdym jest tak samo więc nie może to być wina kasownika lecz biletu.
Jakiś niespotykany tajny typ biletu kartonikowego do blokowania kasowników? SUUUPER :)
:?: :?: :?: Co ma blokowanie kasownika do sygnalizacji złego biletu :?:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
elijah
Posty: 440
Rejestracja: 22 mar 2009, 23:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elijah » 07 sty 2011, 1:06

Z treści tego posta wywnioskowałem, że taki bilet powoduje awarię kasownika. Chyba że autorowi chodziło o to, że potem powraca on do normalnej pracy.

Nieraz już takie zbanowane na amen kasowniki widziałem. Zero reakcji na cokolwiek.
--
Oko za oko, kwit za dowód.

ODPOWIEDZ