ZTM przenosi się z Senatorskiej

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Ferest
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2010, 10:22
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Ferest » 13 sty 2011, 23:16

Krzysiek_S ma rację z Dekretem Bieruta.
"Tzw. dekret Bieruta z października 1945 r. zlikwidował prywatną własność gruntów w Warszawie, władza tłumaczyła, że w ten sposób szybciej uda się podnieść miasto z ruin.(...)"
Źródło http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,49510,5194868.html

Takiej lokalizacji miasto powinno bronić, a nie oddawać komuś kto odkupił sobie "za grosze" prawa roszczeniowe od rodziny, która powinna to dostać. Takie triki nie powinny przechodzi, ale nic nie poradzi się na to jak jest. :-#

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36666
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 13 sty 2011, 23:22

Ferest pisze:Takie triki nie powinny przechodzi
W jakim ustroju, przepraszam bardzo? :>

Jeżeli umowa sprzedaży tych praw jest w porządku, to miastu nic do tego, za ile one zostały sprzedane, do cholery.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4916
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 24 sty 2011, 14:28

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
hubik
Posty: 197
Rejestracja: 24 lut 2008, 14:47
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Post autor: hubik » 24 sty 2011, 16:21

Heh, tytuł może nasuwać skojarzenie, że ZTM chciał się odpowiednio pożegnać z siedzibą, dziękując nowemu najemcy za wyrzucenie ze starej miejscówki ;)
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Kazik - Cztery pokoje ;)

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 531
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 24 sty 2011, 16:32

Odpowiednie pożegnanie ze starą siedzibą planowe jest trochę później :)
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

kajo
Posty: 2795
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 24 sty 2011, 16:48

floyd pisze:Odpowiednie pożegnanie ze starą siedzibą planowe jest trochę później :)
Czyli co wysadzenie w powietrze?:P :dance:
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

fluger
Posty: 523
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:28

Post autor: fluger » 24 sty 2011, 21:33

To był pożar w restauracji przy Senatorskiej.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 26 sty 2011, 11:29

ZTM: Nie mamy prądu, telefonów i internetu

Punkt obsługi pasażera przy ulicy Senatorskiej jest nieczynny do odwołania. – Awaria okazała się tak poważna, że dalsze funkcjonowanie tego punktu stoi pod znakiem zapytania – powiedział w programie "Witaj Warszawo" Andrzej Skwarek, rzecznik prasowy ZTM.

Awaria to skutki poniedziałkowego pożaru w sąsiadującej z siedzibą Zarządu Transportu Miejskiego restauracji. Ucierpiała instalacja elektryczna w budynku przy Senatorskiej 37. Siedziba ZTM wraz z tamtejszym punktem obsługi pasażera wciąż jest bez prądu. Nie ma też internetu i telefonów.
We wtorek ZTM przywrócił możliwość wyrabiania kart we wszystkich punktach obsługi pasażerów ZTM. Z wyjątkiem nieczynnego do odwołania punktu przy Senatorskiej. Na tym nie koniec jednak kłopotów.
– Karty nie można wyrobić również przez internet – podkreśla Andrzej Skwarek, rzecznik prasowy ZTM.
Pasażerowie, którzy zamówili karty przez sieć wcześniej i jako miejsce odbioru wskazali Senatorską, od czwartku będą je mogli odebrać w punkcie przy stacji metra Marymont.
Nowa siedziba
Naprawa uszkodzonej sieci w biurze przy Senatorskiej jest utrudniona, bowiem ZTM nie jest właścicielem budynku. Najprawdopodobniej pożar przyspieszy przeprowadzkę spółki do nowej siedziby u zbiegu Żelaznej i Grzybowskiej.
- W najbliższych dniach bedziemy podejmować decyzję o przeprowadzce - wyjaśnia Skwarek.
Z obecnej siedziby ZTM ma się wyprowadzić najpóźniej do końca lutego. Na razie najważniejsze działy zostały tymczasowo przeniesione do budynku przy ul. Dzielnej.
Inne punkty są czynne
ZTM zaprasza pasażerów do pozostałych punktów obsługi pasażera: Metro "Centrum" paw. 2010B, Metro "Marymont" paw. 1012, Metro "Plac Wilsona" paw. 1002, Metro "Ratusz Arsenał" paw. 09, Metro "Swiętokrzyska" paw. 1000G, Metro "Młociny" (łącznik pom. P+R a stacją).
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na infolinię ZTM (tel. 22 194 84) lub telefon do siedziby ZTM przy ul. Dzielnej 78 (22 636 36 80).

bf/par
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 53621.html

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 26 sty 2011, 11:55

Żeby tylko było się dokąd przeprowadzić, bo z tego co mi wiadomo, to tam na razie pełnia prac remontowo-budowlanych.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 26 sty 2011, 11:56

Swoją drogą - dlaczego karty z Senatorskiej wysłali na Marymont? Skoro ludzie wskazywali Senatorską jako miejsce odbioru, to najwyraźniej z jakichś powodów im to miejsce pasowało. Nie można było przenieść tego na Metro Ratusz Arsenał albo nawet na Świętokrzyską?

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 3832
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 26 sty 2011, 16:05

kajo pisze:
floyd pisze: Odpowiednie pożegnanie ze starą siedzibą planowe jest trochę później :)
Czyli co wysadzenie w powietrze?:P :dance:
:ok:

Stary Pingwin
Posty: 5834
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 02 mar 2011, 10:21

Mnie zastanawia , ile rocznie kosztuje wynajem nowego biura i po co jest ono większe 50% od poprzedniego ? Czy instytucja utrzymywana z budżetu MUSI mieć biura klasy A w centrum miasta ? Kto za to płaci i dlaczego my , podatnicy ? Jaki jest roczny koszt funkcjonowania ZTM-u ?Korci mnie podsunąć te pytania opozycyjnym radnym z rady miasta .
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26853
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 mar 2011, 10:35

No pewnie, najlepiej, żeby ZTM w ogóle nie było. #-o
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Stary Pingwin
Posty: 5834
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 02 mar 2011, 10:38

Jeżeli mówisz to bez ironii , to się z Tobą zgadzam .
miłośnik 13N

Flash8222
Posty: 7627
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 02 mar 2011, 10:46

Niech znowu będzie tylko MZK i Anarchia :D Niech kierowcy oraz Motorowi robią co im się żywnie podoba itp :D Post Glonojada był ironią...

ODPOWIEDZ