W związku z podwyżką - proponuję masową jazdę na gapę.

Moderator: JacekM

realista1
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2011, 12:44
Kontakt:

Post autor: realista1 » 03 cze 2011, 16:25

Bywalec pisze:
realista1 pisze:Chodnikiem z opcją przerzucania roweru po schodach, czy jezdnią?

Wyobrażasz sobie kogoś na jezdni mostu łazienkowskiego zmieniającego na rowerze pasy ruchu wśród aut jadących z dozwoloną tam prędkością 80km/h (pasy ruchu trzeba zmieniać, bo ze względu na zjazdy nie da się przejechać całego przy prawej skrajni, nawet na wprost)
Jezdnią. Przy zachowaniu bezpieczeństwa i jeżdżąc w odpowiednich warunkach to dla chcącego nic trudnego. To zależy od natężenia ruchu, więc nie generalizuj że takie to trudne i w ogóle.
Jeśli rower ma służyć jako środek transportu a nie rozrywka, to należy uwzględnić także najgorsze warunki, i natężenie ruchu pozwalające na szybką jazdę samochodów.
Wówczas to nie człowiek, ale wymiar czasu pracy decyduje o porze, pogodzie i natężeniu ruchu w którym przyjdzie jechać rowerem.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 03 cze 2011, 16:50

piotram pisze:
Paweł D. pisze:Obecnie mundurów nie naszą, na czole logo ZTM też nie mają. Więc jak?
Co jak co, ale to akurat nie jest w tej chwili żadnym problemem. Widać ich na kilometr :D
Nie każdy jest na tyle ogarnięty by kojarzyć reklamówkę albo wypchaną kieszeń z byciem kanarem. Poza tym niektórzy się lepiej maskują :grin:
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 03 cze 2011, 16:52

ja na przykład ostatnio widziałem młodego kontrolera w garniturze :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4896
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 03 cze 2011, 16:55

MeWa pisze:ja na przykład ostatnio widziałem młodego kontrolera w garniturze :)
To może tego samego co ja? :p
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 03 cze 2011, 17:13

MeWa pisze:
realista1 pisze:Jeszcze wracając do MPK Łódź:
btw - jechałeś kiedyś komunikacją w Łodzi? Zwłaszcza tramwajami?
Daj spokój - 2 tygodnie koszmarów sennych po takim wyczynie
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 cze 2011, 17:17

realista1 pisze: Czytnik kart i biletów magnetycznych jest dość spory, i nie da się go w kieszeni ukryć.
Mało jeszcze widziałeś.

Temat ma zerową wartość merytoryczną, administracja forum zaś nie popiera namawiania do łamania przepisów - ergo zamykamy. Jak ktoś chce podyskutować merytorycznie o sensie podwyżek - jest temat od tego.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Zablokowany