Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
Wasyl
- Posty: 206
- Rejestracja: 04 cze 2011, 13:20
- Lokalizacja: Warszawa-Mokot
-
Kontakt:
Post
autor: Wasyl » 13 lip 2011, 12:44
Co do 17, ja zdążyłem w ciągu dwóch ostatnich dni widzieć tramwaje z "trasą zmienioną" (wczoraj) i "nową trasą" (dziś). Wydaje mi się, że wydłużenie trasy niespecjalnie pasuje do tego drugiego komunikatu, zwłaszcza, że ta "nowa trasa" do Zajezdni nie utrzyma się chyba jakoś strasznie długo.
-
JKTpl
- Posty: 2873
- Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
-
Kontakt:
Post
autor: JKTpl » 13 lip 2011, 12:46
Zaś piątka jeździ jako "nowa trasa", a trasy w rozkładzie są oznaczone jako TO w obu kierunkach.
-
Tranzystor
Post
autor: Tranzystor » 13 lip 2011, 17:54
Wykryłem dość duży błąd na tablicach elektronicznych Swingów wyświetlających przystanki - a mianowicie na tablicy linii 26 na dole w nazwach ulic zamiast Powstańców Śląskich jest Czumy. Przecież na Czumy nie ma torów

-
MC
- Posty: 1345
- Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11
Post
autor: MC » 13 lip 2011, 19:28
Pytałam już kiedyś o to samo - podobno Swingi głupieją i po zmianie ulicy jeśli nie ma tej następnej, to "nazywają" ją od następnego przystanku.
-
pawcio
- Posty: 24947
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 13 lip 2011, 19:54
A mówicie o których wyświetlaczach? Zewnętrznych, wewnętrznych koralach czy ekranach?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
Bywalec
- Posty: 3795
- Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17
Post
autor: Bywalec » 13 lip 2011, 19:56
Na zewnętrznych chyba widywałem nazwę Powstańców Śląskich, więc tu chodzi chyba o korale, bo na ekranach są wyświetlane tylko przystanki.
-
Tranzystor
Post
autor: Tranzystor » 13 lip 2011, 21:39
Bywalec pisze:Na zewnętrznych chyba widywałem nazwę Powstańców Śląskich, więc tu chodzi chyba o korale, bo na ekranach są wyświetlane tylko przystanki.
Tak, chodzi o korale
A jeszcze co do kwestii błędów, dziś w którejś z parówek na
28 była włożona decha z informacją, że kraniec jest na Ratuszowej. Jak widać gorliwość nie jest przyjacielem Żoliborza

-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 13 lip 2011, 22:17
Nie jest źle. Któryś Żoliborzanin całą zmianę przejeździł z dechami bocznymi wyjazdowymi...
-
Rutin
- Posty: 298
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:38
- Lokalizacja: GóRcZaŃsKa SiElAnKa
Post
autor: Rutin » 14 lip 2011, 9:46
JKTpl pisze:Kącik nieciekawych ciekawostek: 109 ma zaznaczony przystanek BEMOWO-RATUSZ jako z dogodnymi przesiadkami na Nowe Bemowo i Bielany. Dotychczas raczej żadna linia nie lansowała ww. przystanku.
Z jakieś 12/13 lat temu wszystkie tramwaje,czyli 8,10,26 miały to samo wprowadzone
-
Bywalec
- Posty: 3795
- Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17
Post
autor: Bywalec » 14 lip 2011, 9:52
SławekM pisze:Nie jest źle. Któryś Żoliborzanin całą zmianę przejeździł z dechami bocznymi wyjazdowymi...
W ubiegły piątek na 35

-
MichalJ
- Posty: 15044
- Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33
Post
autor: MichalJ » 14 lip 2011, 9:56
Dziś widziałem parówę z kwadratem '17 nowa trasa'. Tak ma być?
-
MichalJ
- Posty: 15044
- Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33
Post
autor: MichalJ » 14 lip 2011, 10:04
Ale chyba nie wszystkie tak mają...
-
Pagan
- Posty: 235
- Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
- Lokalizacja: Bródno
Post
autor: Pagan » 14 lip 2011, 10:38
Całkiem niedawno jechałem A445 (lub A455) i moim oczom ukazał się dość spory, w zółtej obudowie ekran, który to wyświetlał jedynie info restartującego się komputera ( gdy pojawiło się logo Win XP przy carreforurze na Targówku pojazd zgasł

). Zamontowany na poprzecznej poręczy pod sufitem na wysokości drugich drzwi. Przyznam szczerze, że nigdy nie widziałem czegoś podobnego w wozach Michalszewskiego.
To jakaś nowość?
.: !Perkunu Yra Dang! :.

-
Wasyl
- Posty: 206
- Rejestracja: 04 cze 2011, 13:20
- Lokalizacja: Warszawa-Mokot
-
Kontakt:
Post
autor: Wasyl » 14 lip 2011, 19:37
116 też jeździ już "nową trasą". Nie lepiej po prostu zlikwidować komunikatu "Trasa zmieniona" i zostawić sam kierunek jazdy?