Echa objazdĂłw linii na Andersa...
Moderator: Wiliam
To są co prawda tylko domysły z mojej strony, ale być może któraś z 16 przebierać się będzie w 6 na Ratuszowej.Tranzystor pisze:A ja mam takie pytanie: Dlaczego na szóstkę wszedł Mokotów? Bardziej pasowała by Wola.
Linie do którymi podróżuje:
1, 2, 4, 6, 15, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 33, 35, 78, 103, 112, 114, 121, 122, 129, 177, 180, 184, 187, 191, 401, 409, 517, N01, N02, N35, N41, N43, N85, N91
1, 2, 4, 6, 15, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 33, 35, 78, 103, 112, 114, 121, 122, 129, 177, 180, 184, 187, 191, 401, 409, 517, N01, N02, N35, N41, N43, N85, N91
Mogłaby tez na Bródno dookoła...ZaciszaniN pisze:6 mogłaby pojechać na Czynszową, zawsze zyskałaby dodatkowych pasażerów.zeus pisze:Mnie to bawi 16 w obecnej postaci, bo to ona jest prawdziwym muchowozem na większości trasy, w ogóle to nie wiem po co teraz będą dwie linie na krańcu Ratuszowa ZOO. Albo 6 albo 16, jedna linia tam wystarczy.
A nie może, bo pewnie znowu nie można skręcać na Ratuszowej w dwie strony.
ŁK
Jak tak patrze to najlogiczniej będzie mniej więcej tak:Tranzystor pisze:R-2 na 6? :O A jak będzie wyglądać trasa zjazdowa/wyjazdowa?
Z twardowskiej:
Twardowska - Marymoncka - Popiełuszki - Okopowa - Towarowa - Pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie - (przed 1.12.11) Waszyngtona - Wiatraczna - Grochowska - Targowa - Kawęczyńska - Zaj.Praga
(po 1.12.11) al. Zieleniecka - Targowa -Kawęczyńska - Zaj.Praga
Z ratuszowej natomiast tak:
Ratuszowa Zoo - Jagielonska - Al. Solidarności - Okopowa - Towarowa - Pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie - (przed 1.12.11) Waszyngtona - Wiatraczna - Grochowska - Targowa - Kawęczyńska - Zaj.Praga
(po 1.12.11) al. Zieleniecka - Targowa -Kawęczyńska - Zaj.Praga opcja ze skrętem z okopowej jeśli istnieje tak możliwość. Czy tak czy tak jazda jest przez całe miasto. Pytanie skąd zjazdy na r-2 będą się odbywać z Twardowskiej czy z Ratuszowej.
Linie do którymi podróżuje:
1, 2, 4, 6, 15, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 33, 35, 78, 103, 112, 114, 121, 122, 129, 177, 180, 184, 187, 191, 401, 409, 517, N01, N02, N35, N41, N43, N85, N91
1, 2, 4, 6, 15, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 33, 35, 78, 103, 112, 114, 121, 122, 129, 177, 180, 184, 187, 191, 401, 409, 517, N01, N02, N35, N41, N43, N85, N91
Niestety, takiej możliwości nie ma. Więc musiałaby: RATUSZOWA-ZOO - Jagiellońska - Most Gdański - Słomińskiego - Okopowa - Towarowa - Al.Jerozolimskie - Most Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - Kijowska - Al.Tysiąclecia - ZET Praga. Zdecydowanie za dużo manewrowania.Don Vito pisze:Ratuszowa Zoo - Jagielonska - Al. Solidarności
Wyjazdy są takie:
ZTM pisze:Dw.Wschodni (Kijowska) 01 5:50
Kijowska 03 5:52
Al.Zieleniecka 06 5:54
Lubelska 04 5:55
Bliska 04 5:56
Gocławska 04 5:57
Praga Płd.-Ratusz 04 5:58
Międzyborska 04 5:59
Kickiego 02 6:00
Wiatraczna 04 6:01
Wiatraczna 12 6:02
Wiatraczna 07 6:04
Grenadierów 03 6:05
Kinowa 03 6:06
Park Skaryszewski 03 6:08
Berezyńska 01 6:09
Rondo Waszyngtona 05 6:10
Most Poniatowskiego 04 6:12
Muzeum Narodowe 06 6:14
DH Smyk 06 6:15
Centrum 10 6:17
Dw.Centralny 08 6:19
pl.Starynkiewicza 04 6:21
pl.Zawiszy 08 6:23
pl.Zawiszy 14 6:24
Rondo Daszyńskiego 06 6:26
Muzeum Powstania Warszawskiego 06 6:27
Okopowa 08 6:30
Żytnia 02 6:31
Dzielna 02 6:32
Cm.żydowski 04 6:33
Niska 04 6:34
Powązkowska 03 6:35
Rondo "radosława" 10 6:37
pl.Grunwaldzki 04 6:39
KS.Popiełuszki 04 6:40
Metro Marymont 04 6:42
Park Kaskada 04 6:44
Żeromskiego 06 6:45
Podleśna-Imigw 04 6:46
AWF 04 6:47
Twardowska 02 6:48
Twardowska 03 6:48
Zjazdy nie są wpisane w rozkład, więc może na pusto?ZTM pisze:Dw.Wschodni (Kijowska) 01 4:11
Kijowska 03 4:13
Al.Zieleniecka 06 4:15
Lubelska 04 4:16
Bliska 04 4:17
Gocławska 04 4:18
Praga Płd.-Ratusz 04 4:19
Międzyborska 04 4:20
Kickiego 02 4:21
Wiatraczna 04 4:22
Wiatraczna 12 4:22
Wiatraczna 07 4:24
Grenadierów 03 4:25
Kinowa 03 4:26
Park Skaryszewski 03 4:28
Berezyńska 01 4:29
Rondo Waszyngtona 05 4:30
Most Poniatowskiego 04 4:32
Muzeum Narodowe 06 4:34
DH Smyk 06 4:35
Centrum 10 4:36
Dw.Centralny 08 4:38
pl.Starynkiewicza 04 4:40
pl.Zawiszy 08 4:42
pl.Zawiszy 14 4:43
Rondo Daszyńskiego 06 4:45
Muzeum Powstania Warszawskiego 06 4:46
Okopowa 08 4:48
Żytnia 02 4:49
Dzielna 02 4:50
Cm.żydowski 04 4:51
Niska 04 4:52
Powązkowska 03 4:53
Rondo "radosława" 07 4:55
Baseny Inflancka 03 4:56
Dw.Gdański 07 4:57
Park Traugutta 05 4:59
Most Gdański 03 5:00
Wybrzeże Helskie 04 5:01
Rondo Starzyńskiego 04 5:02
Rondo Starzyńskiego 05 5:03
pl.Hallera 03 5:04
Ratuszowa-ZOO 01 5:05