Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

michał1984
Posty: 3305
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 10 mar 2012, 10:04

M_Szymkowiak pisze:Cichli, i co więcej nie odpowiadali na zaczepki. A co do gości to można było się spodziewać prostactwa, w końcu na 1650 kibiców gości 600 to były Pasiaki.

A co do meczów, Wisła zrobiła malutki postęp, nie klepała piłki w obronie tylko od razu starali się grać do przodu

A co do ŁKSu to Klepczarek wszystko zmaścił :P
Nie tylko Cracovia znajomy kibic Czarnych koszul powiedział mi wczoraj ze kilku ziomów z Polonii też sie wybierało na ten mecz,więc nie ma się co dziwić tyle narodu ze zawsze jakieś czarne owce się znajdą ;-) W sektorach Białej Gwiazdy pewnie też byli przyjezdni ze Śląska i Pomorza :-k
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
snooker
Posty: 1460
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: snooker » 10 mar 2012, 10:12

Michał W. pisze:C+ ma ligę angielską, francuską, polską, hiszpańską - ok. rzadnych pucharów zdaje się nie mają?
C+ ma jeszcze ligę włoską, natomiast pucharów żadnych nie mają.
Michał W. pisze:Polsat zawsze mi się kojarzył z ligą niemiecką i holenderską, a teraz widzę, że mają też polską - plusik za ligę polską
Bundesliga obecnie jest na Eurosporcie 2, liga holenderska na sportowych kanałach Polsatu. Z polskiej ekstraklasy Polsat pokazuje 4 spotkania z każdej kolejki + ewentualnie spotkanie Śląska.
Michał W. pisze:N ma tylko ligę mistrzów?
Obecnie tak, od przyszłego sezonu mają także Ligę Europy.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1078
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 10 mar 2012, 10:41

michał1984 pisze:Nie tylko Cracovia znajomy kibic Czarnych koszul powiedział mi wczoraj ze kilku ziomów z Polonii też sie wybierało na ten mecz,więc nie ma się co dziwić tyle narodu ze zawsze jakieś czarne owce się znajdą ;-) W sektorach Białej Gwiazdy pewnie też byli przyjezdni ze Śląska i Pomorza :-k
Pewno byli ;-) Nie chcę być nieobiektywny w stosunku do kibiców "Pasów" ale byłem na derbach w 2010 właśnie na Cracovii, gdzie 70% dopingu to był doping AntyWiślacki więc mówienie o czarnych owcach się troszku mija z prawdą...
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1600
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 10 mar 2012, 11:51

Michał W. pisze:Pytanie laika (teraz mam tylko 3 kanały, a strony n i polsatu są tak nieprzystępne, że mało co trybię).
Na nowym mieszkaniu chciałbym sobie oglądać piłkę i mieć abonament za platformę powiedzmy ok. 60zł. C+ ma ligę angielską, francuską, polską, hiszpańską - ok. rzadnych pucharów zdaje się nie mają?
Polsat zawsze mi się kojarzył z ligą niemiecką i holenderską, a teraz widzę, że mają też polską - plusik za ligę polską :) I jeszcze mają ligę europy.
N ma tylko ligę mistrzów?
Puchary (na pewno FA Cup, Carling Cup i Copa del Rey) są na SportKlubie (dzięki czemu można regularnie było podziwiać delegata FCBarca.com w osobie mojego brata) :p
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 10 mar 2012, 11:53

Michał W. pisze:Pytanie laika (teraz mam tylko 3 kanały, a strony n i polsatu są tak nieprzystępne, że mało co trybię).
Na nowym mieszkaniu chciałbym sobie oglądać piłkę i mieć abonament za platformę powiedzmy ok. 60zł. C+ ma ligę angielską, francuską, polską, hiszpańską - ok. rzadnych pucharów zdaje się nie mają?
Polsat zawsze mi się kojarzył z ligą niemiecką i holenderską, a teraz widzę, że mają też polską - plusik za ligę polską :) I jeszcze mają ligę europy.
N ma tylko ligę mistrzów?
W vectrze jest największy wybór kanałów sportowych - jest C+, Eurosport, TVP Sport, Sportklub, Polsat i nSport - gorzej z ceną. Ja mam UPC i nie mam tylko nSport - co mnie jakoś nie martwi ze względu na totalnie denny poziom komentatorów... Gorzej tylko z ceną. Tanio da się tylko przez sopcast oglądać ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 10 mar 2012, 13:21

Jeśli chodzi o platformy cyfrowe to zdecydowanie najbardziej fanowi piłki nożnej opłaca się Cyfra + która ma najmocniejsze ligi piłkarskie plus naszą, do tego Sportklub z wieloma pucharami i np. taką ligą belgijską i Eurosport 2 z ligą niemiecką. Orange Sport ma 1 ligę polską i chyba ligę francuską. No i jest jeszcze TVP Sport plus ESPN Classic z wieloma archiwalnymi meczami. A do tego Nka za niedługi czas połączy się z Cyfrą, także już nie długo abonenci Cyfry będą mieli też dostęp do LM i LE w roku przyszłym. Więc to chyba najlepsza opcja.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1078
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 10 mar 2012, 15:10

Dobry mecz w Zabrzu :)

[ Dodano: |10 Mar 2012|, 2012 18:34 ]
A w temacie kibiców gości... http://www.youtube.com/watch?v=P2iQUxI5sa8
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
netkuu
Posty: 1019
Rejestracja: 07 gru 2011, 18:24
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: netkuu » 10 mar 2012, 20:35

M_Szymkowiak pisze:A w temacie kibiców gości... http://www.youtube.com/watch?v=P2iQUxI5sa8
Na wyjazdach Wiślacy też są cicho uwierz mi.. :grin:

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1078
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 10 mar 2012, 20:51

Nie wątpię ;)
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

michał1984
Posty: 3305
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 10 mar 2012, 22:40

Jak tak na nich patrze to na myśl przychodzą mi dwie myśli:
co oni tu robią?
żeby nie ta szybka.................?
Triada nienawiści Kraków-Poznań-Warszawa.
nie mówiąc o miłości Cracovia-Lech-Polonia Warszawa każdy kto mądry wie o co chodzi :D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1078
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 11 mar 2012, 0:23

Cracovia-Lech-Arka chyba :P

co to za kwiatki w meczu Realu z Betisem że aż ichniejsi kibice są zbulwersowani?
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1600
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 11 mar 2012, 11:24

M_Szymkowiak pisze: co to za kwiatki w meczu Realu z Betisem że aż ichniejsi kibice są zbulwersowani?
Jak to co? To co zwykle... Sędzia zapasowy (arbiter główny przed przerwą odniósł kontuzję, a sędziował bardzo ok) ewidentnie nie chciał zauważyć dwóch ewidentnych karnych...
Przy stanie 2:2 ręką zagrywa Xabi Alonso
Obrazek
A w ostatniej akcji meczu strzał zawodnika Betisu najpierw poszedł po łokciu Marcelo (niby trzymał ręce za plecami, ale jednocześnie był ruch rzeczonego łokcia do piłki), by za chwilę piękną interwencją bramkarską popisał się Ramos
Obrazek
Na koniec nutka królewskiego obiektywizmu ze strony redaktorów realmadrid.pl ;)
Żeby nie było, że nie nadmieniłem o poważnych błędach sędziowskich. Gospodarzom należały się dwie jedenastki; pierwsza za rękę Alonso; druga, w ostatniej minucie meczu, za rękę Ramosa. Ale nie będę ukrywał jak to widzę: teraz odbieramy to, co kiedyś nam ukradziono.
Przepraszam za tak duże obrazki, mniejszych nie znalazłem
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 11 mar 2012, 12:57

Straszne.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27440
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 11 mar 2012, 13:49

Obrazek

;)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 11 mar 2012, 14:10

bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

ODPOWIEDZ