Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

dev
Posty: 676
Rejestracja: 01 lut 2010, 18:17

Post autor: dev » 28 cze 2012, 13:56

Haha, ta strona wygląda jak jakieś nieudolne eksperymenty z czasów serwisów repiblika.pl z lat 90-tych.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 cze 2012, 1:27

Życie nie znosi próżni. Najlepsza jest 'niezależna' stronka gdzie na środku niby przypadkiem jest link do poczytnego w MZA pisma 'Klakson' :-)
ashir pisze:Nie wiem, wiem natomiast, że sprawa z roszczeniami osób trzecich skończyła się pomyślnie.
Jeszcze nie wszystko jest zamknięte.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

prosper5250
Posty: 842
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 29 cze 2012, 22:58

Uzależnienia żadnego nie mamy (ja nawet pozbyłem się swojego "przegubowcowego") i nic nie jest tam przypadkowe, a fakt, że ten przewoźnik otwarty jest na nasz projekt sprawia, że jestem dumny z bycia współadminem owego portalu. Z Tobą natomiast nie zamierzam dyskutować z racji poznania w zeszłym roku Twojej "kultury" wyrażania się, np. w wawkomowej prywatnej korespondencji. Pilnuj niezależności i opinii na temat KMKM.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 30 cze 2012, 21:22

Widzę że zdjęć historycznych macie sporo. :dance:
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 30 cze 2012, 23:57

prosper5250 pisze:Uzależnienia żadnego nie mamy
A jednak chyba coś jest na rzeczy - 'uderz w stół' jak mówi stare przysłowie.
prosper5250 pisze:nic nie jest tam przypadkowe
Skoro tak, to mam nadzieję, że publikowane zawartości będą zawsze akceptowane przez właściwy Dział Marketingu.
prosper5250 pisze:Z Tobą natomiast nie zamierzam dyskutować z racji poznania w zeszłym roku Twojej "kultury" wyrażania się, np. w wawkomowej prywatnej korespondencji.
To nie dyskutuj. Trzeba było nie zabawiać się w wysyłanie spamu po prywatnych skrzynkach - a potem jak się dostało za to kopa to nie udawać skrzywdzonego dziecka i próbować straszyć publikacją 'na głównej' i wyimaginowanym wyborcom.
prosper5250 pisze:Pilnuj niezależności i opinii na temat KMKM
Pilnować nie muszę, bo ją mam w przeciwieństwie do innych krajowych stowarzyszeń, które wiszą na finansowym garnuszku przewoźników. Nie wspomnę już o powiązaniach poprzez prywatne biznesy niektórych autorów projektów - o tym zapewne nie masz pojęcia (nie zamierzam się nad tym rozwodzić, bo to nie miejsce na to).
A co do opinii nt KMKM - właściwi ludzie mają je pozytywną - opinie innych (w tym twoja) nikogo nie interesują.
rufio198 pisze:Widzę że zdjęć historycznych macie sporo. :dance:
Miło by było gdyby chociaż rzeczywiści autorzy niektórych z nich byli podpisywani wraz z ew. źródłami skąd zeskanowano zdjęcie.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 lip 2012, 17:14

MisiekK pisze:A co do opinii nt KMKM - właściwi ludzie mają je pozytywną - opinie innych (w tym twoja) nikogo nie interesują.
To chyba nie jest temat o KMKM? :/
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 01 lip 2012, 21:53

MisiekK pisze:
rufio198 pisze:Widzę że zdjęć historycznych macie sporo. :dance:
Miło by było gdyby chociaż rzeczywiści autorzy niektórych z nich byli podpisywani wraz z ew. źródłami skąd zeskanowano zdjęcie.
Nie żebym bronił tych co wstawiają zdjęcia , ale - dodaje je ten sam człowiek co na ,,Przegubowcu'', opisy te same, opis czyje to zdjęcie czy skąd zostało zeskanowane jest prawie takie samo jak na ,,Przegubowcu''.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 02 lip 2012, 23:19

rufio198 pisze:Nie żebym bronił tych co wstawiają zdjęcia , ale - dodaje je ten sam człowiek co na ,,Przegubowcu'', opisy te same, opis czyje to zdjęcie czy skąd zostało zeskanowane jest prawie takie samo jak na ,,Przegubowcu''.
Albo równamy w górę, albo w dół. Poza tym to dotyczy większej ilości użytkowników.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

R.T.O.
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2012, 17:37

Post autor: R.T.O. » 03 lip 2012, 19:30

Witam.
Jestem całkiem świeży na tym forum ale postanowiłem zabrać głos w temacie Przegubowca
MisiekK pisze:Z tego co mi wiadomo to Przegubowiec nie był własnością narodową jak i nie jest Wawkom. Administratorzy Przegubowca zawiesili go w taki sposób jaki uważali za słuszny - to ich święte prawo.
Ależ nikt nie neguje ich prawa do rezygnacji z.../zawieszenia serwisu ale minimalną dozą kultury można się było 1 czerwca wykazać. A nie zabrać wszystkie swoje zabawki, odwrócić się na pięcie i oddalić w bliżej nie określonym kierunku.
MisiekK pisze:Kto naprawdę chce ten dotrze. Ja nie miałem najmniejszego problemu. Niektórzy na Wawkomie też pisują.
Bardzo chętnie skontaktowałbym się z administratorami i zamienił z nimi kilka zdań. Niestety nie każdy zna ich pseudonimy bądź wie które to są osoby.

Na koniec jeszcze przytoczę taką króciutką historyjkę która miała miejsce w moim domu w dniu zamknięcia portalu przegubowiec.com.
Godzina 15, wchodzę do domu po pracy, w którym zastaje mnie głucha cisza. Zaglądam do pokoju gdzie na kanapie siedzi starszy syn (dziesięciolatek) oraz jego matka; oboje z minami, których by się nie powstydził horror klasy A. Pytam co się stało z myślą że zaraz będę gnał z którymś do lekarza. Odzywa się do mnie syn: "Tata, bo przegubowca zamknęli" i w płacz. Proszę sobie wyobrazić, że drugie pół dnia spędziłem na tłumaczeniu pewnych kwestii żeby nie powiedzieć wprost, że jak nie ten portal to inny.

życzę wszystkim szczęśliwego powrotu p.com

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 03 lip 2012, 22:49

R.T.O. pisze:Na koniec jeszcze przytoczę taką króciutką historyjkę która miała miejsce w moim domu w dniu zamknięcia portalu przegubowiec.com.
Godzina 15, wchodzę do domu po pracy, w którym zastaje mnie głucha cisza. Zaglądam do pokoju gdzie na kanapie siedzi starszy syn (dziesięciolatek) oraz jego matka; oboje z minami, których by się nie powstydził horror klasy A. Pytam co się stało z myślą że zaraz będę gnał z którymś do lekarza. Odzywa się do mnie syn: "Tata, bo przegubowca zamknęli" i w płacz. Proszę sobie wyobrazić, że drugie pół dnia spędziłem na tłumaczeniu pewnych kwestii żeby nie powiedzieć wprost, że jak nie ten portal to inny.
Sądząc po opisie to jednak porada lekarska byłaby na miejscu. Ktoś jeszcze opisze swoją traumę po wydarzeniu z nocy 31.05/1.06.2012? Śmiało - to może być element terapii.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lip 2012, 23:00

Proszę o darowanie sobie takich komentarzy... Czemu one mają służyć?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

desert_eag
Posty: 1279
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:12

Post autor: desert_eag » 03 lip 2012, 23:33

No cóż.. kultura osobnika dwa posty wyżej czeka aż ktoś potrze o lampę... ;-)

A swoja drogą jestem w stanie uwierzyć w historię R.T.O. Mi też zakręciła się łezka w oku, kiedy zobaczyłem sławetny komunikat. Ale po co o tym mówić. W końcu wszyscy wymagamy terapii. Nie ma żadnych uczuć. Nie ma żadnych wartości.
www.dobowy.w.of.pl - Zapraszam :)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 04 lip 2012, 20:09

desert_eag pisze:No cóż.. kultura osobnika dwa posty wyżej czeka aż ktoś potrze o lampę... ;-)
Grozisz mi? Od razu mówię, że to zła droga.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

R.T.O.
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2012, 17:37

Post autor: R.T.O. » 04 lip 2012, 20:12

MisiekK pisze:Sądząc po opisie to jednak porada lekarska byłaby na miejscu. Ktoś jeszcze opisze swoją traumę po wydarzeniu z nocy 31.05/1.06.2012? Śmiało - to może być element terapii.
Ta jest najlepiej zmieszać kogoś z glebą. Żenada

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 04 lip 2012, 20:13

Zamykam w trybie awaryjnym
15/12/2005-12/7/2019

Zablokowany