Wyszukiwarka połą…czeń oszukuje??

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 01 cze 2011, 21:40

pasażer pisze:Wiecie dlaczego wyszukiwarka ZTM nie potrafi powiedzieć jak do jechać na ul.Rodzin Hiszpańskich a autobuser wie jak.
Po pierwsze: dlatego, że nie zadałeś pytania. Po drugie: nie ma w Warszawie takiej ulicy... Naprawdę, trochę dbałości o swój ojczysty język by nie zaszkodziło.
noidea

pasażer
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 02 cze 2011, 0:21

Adam G. pisze:
pasażer pisze:Wiecie dlaczego wyszukiwarka ZTM nie potrafi powiedzieć jak do jechać na ul.Rodzin Hiszpańskich a autobuser wie jak.
Po pierwsze: dlatego, że nie zadałeś pytania. Po drugie: nie ma w Warszawie takiej ulicy... Naprawdę, trochę dbałości o swój ojczysty język by nie zaszkodziło.
Ok w wyszukiwarce napisałem Rodziny Hiszpańskich tzn. przwidlowo tu obciąłem "y" tylko ona nie zna takiej ulicy. Co to znaczy nie zadałem pytania? Pytanie (zadanie) brzmiało "pokaż połączenie z przystanku "A" do ulicy Rodziny Hiszpańskich".
A jeśli jest jak piszesz to dlaczego autobuser jednak wiedział jak mam dojechać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8366
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 02 cze 2011, 8:45

Wyślij maila z tą informacją do ZTM.

Andrzej162
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2011, 16:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej162 » 30 cze 2011, 16:41

Chciałbym zaznaczyć że wyszukiwarka jest aktualizowana , codziennie w nocy i nie może być tak że nie ma linii czy czasów. :dance:

Usunąłem pogrubienie. Proszę nie podkreślać i pogrubiać całych postów, bo będę je usuwał bez względu na treść - Colony.

pasażer
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 02 lip 2011, 0:54

Andrzej162 pisze:Chciałbym zaznaczyć że wyszukiwarka jest aktualizowana , codziennie w nocy i nie może być tak że nie ma linii czy czasów
Linie może są tylko trasy nie potrafi wyznaczyć .
Mam następny kwiatek jechalem z Saskiej do Poetów Wyszukiwarka poleciła wysiąść na przystanku "Żerań a przecież na Konwaliowej jest jerszcze jeden bus to czy nie powinna pokazywać przystanku z największą ilością linii?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26832
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 01 wrz 2012, 8:30

Eh, zaznaczona "długi czas na przesiadkę" a wyszukiwarka i tak uparcie proponuje 15 -> 1 przy Bitwy (rozkładowo jest minuta i z reguły 1 wyjeżdża z Banacha, gdy 15 stoi sobie na światłach przy pomniku mylnie interpretowanym przez elektorat PiS jako pomnik Powstania)... do bani.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

pasażer
Posty: 885
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 25 wrz 2012, 1:20

Wyszukiwarka pokazała mi dojazd z Sakiej do Piaskowej tak, ż e nakazała wysiąść na Powązkowskiej, tyle, że bliżej jest z Powazki IV brama. Konstruktorzy wyszukiwarki ZTM tego nie wiedzą? Mapa Warszawy wystarczy.

Websterek
Posty: 628
Rejestracja: 18 gru 2007, 21:02
Lokalizacja: ZP 1145

Post autor: Websterek » 02 paź 2012, 23:17

A to nie jest, że wyszukiwarka nakazuje wysiadać na ostatnim wspólnym przystanku?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26832
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 16 gru 2012, 18:12

Czy wyszukiwarka w trybie "długi czas na przesiadkę" powinna podawać przesiadkę z czasem 1 minuta?!
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ