Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 08 lut 2013, 19:55
Matrix2441 pisze:ashir pisze:R-6 "Redutowa"
Solówki

- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181
A 09/156 jest nadal wysokie w rozkładach na przystanku.
Ale neokwadrata już na tym nie uświadczysz

-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 08 lut 2013, 20:04
Tak, tak, Panowie. Bo zwykłego pasażera na pewno interesuje to, że kurs ten i ten będzie obsługiwany przez wysoką podłogę, albo że tego i tego kursu nie ma w rozkładzie... "Jak to nie ma w rozkładzie?!" Generalnie, moi mili miłośnicy, napisze tak. Wysokiej podłogi na 181 nie lubią. 
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 09 lut 2013, 21:23
Zaktualizowane. Czy poza powrotem 516 na 202 BWL coś się zmieniło w ramach brygad nocnych?
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 09 lut 2013, 21:25
Wywal wszystkie N11.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
ashir
- Posty: 19904
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 09 lut 2013, 21:37
bartoni722 pisze:Wywal wszystkie N11.
+
N02
Pisałem już o tym kiedyś.

-
ashir
- Posty: 19904
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 10 lut 2013, 12:22
Nadal brakuje 3/
N03.

-
marko80
- Posty: 2104
- Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10
Post
autor: marko80 » 10 lut 2013, 20:41
na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 10 lut 2013, 20:43
marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
Że co, proszę?

-
ashir
- Posty: 19904
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 10 lut 2013, 20:57
marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
To nie temat na takie rozmowy. A
145 jest linią miejską tylko dzięki Ząbkom i ich dopłatom do linii. Reszty pozwól, że nie będę komentował.
-
pawcio
- Posty: 24941
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 10 lut 2013, 21:02
145 nie stałoby się linią podmiejską nawet gdyby Ząbki się na nią wypięły. Tranzyt warszawski tego wymaga. Co najwyżej zastosowany mógłby być wariant buntowniczo-jabłonnowski.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
Websterek
- Posty: 596
- Rejestracja: 18 gru 2007, 21:02
- Lokalizacja: ZP 1145
Post
autor: Websterek » 10 lut 2013, 21:51
Znaczy się, Ząbki miałyby autobus, który w ogóle by się w tych Ząbkach nie zatrzymywał, dobrze kojarzę?
-
ZaciszaniN
- Posty: 2297
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
- Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
-
Kontakt:
Post
autor: ZaciszaniN » 10 lut 2013, 22:10
Tak.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 19 lut 2013, 22:40
Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco

Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo

-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 19 lut 2013, 22:43
michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco

Chyba już oślepłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem.

-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 19 lut 2013, 22:50
sprinter pisze:michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco

Chyba już oślepnąłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem.

Sorki oczywiscie post tyczył się wykazu kolegi Ashira ale widzę że za aktualizowałeś wiec spoko

Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo
