Oznakowanie kursów wariantowych 17

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

adner
Posty: 626
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 19 kwie 2013, 18:43

ashir pisze:
MisiekK pisze:Bo to JEST kurs skrócony.
A 17 do Metra Marymont nie uważasz za trasę skróconą? Uprzedzając odpowiedź, nie pytam jakie pliki dostaje TW od ZTMu, tylko czy ty tak uważasz?
Ale to nie jest kwestia tego, co ktoś uważa. Jeżeli ZTM ustali(ł) że trasa podstawowa to Służewiec - Metro Marymont a wybrane kursy są wydłużone do Młocin to tak było.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14787
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 19 kwie 2013, 18:51

To czemu w rozkładach wyróżnione były kursy do Marymontu, zamiast rzekomo wydłużonych do Młocin? Czy może miałem halucynacje? :shock:
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

adner
Posty: 626
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 19 kwie 2013, 19:39

Wolfchen pisze:To czemu w rozkładach wyróżnione były kursy do Marymontu, zamiast rzekomo wydłużonych do Młocin? Czy może miałem halucynacje? :shock:
No więc nie ustalił(nie twierdziłem, że ustalił). Nadal nie jest to kwestia tego co się uważa, tylko co jest/było. Pewnie dla jasności powinienem był użyć trybu przypuszczającego :)

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6930
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 19 kwie 2013, 20:09

Wolfchen pisze:To czemu w rozkładach wyróżnione były kursy do Marymontu, zamiast rzekomo wydłużonych do Młocin? Czy może miałem halucynacje?
A no właśnie. Wydaję mi się, że u źródła nawalenie nastąpiło w ZTM, który winien był wysłać do TW pliki z kursem skróconym do Marymontu i ustalić trasę podstawową do Młocin, a któreś z tych zadań, jak rozumiem, nie zostało wykonane lub zostało wykonane od dupy strony... ](*,)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7680
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 19 kwie 2013, 22:54

MichalJ pisze:I co? Idealnie się wpisujesz w moją tezę - 'to nie jest kurs skrócony, więc wyświetlimy bzdurę, choćbyśmy wiedzieli, że to jest bzdura' to jest właśnie element tej ambicjonalnej przepychanki, w której pasażer jest na ostatnim miejscu.
Wyświetlimy to cl dostaniemy, obojętnie co w tym temacie uważamy. Zrozumiesz ten niuans wreszcie? Gdyby przewoźnik miał na to wpływ to by bzdur nie wyświetlał. Motorowi nie przepadają za awanturami z pasażerami. Nie widzę tu żadnych ambicji tylko zrzucanie winy na kogoś kto nie ma za bardzo wpływu na tą rzeczywistość.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 19 kwie 2013, 23:32

Nie mamy pańskiego płaszcza i tak dalej. Przykre.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 19 kwie 2013, 23:35

A potem przychodził kurs akwarium i z tych samych danych TW umiały zrobić inne kwadraty dla skróconych kursów.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7680
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 kwie 2013, 8:52

MichalJ pisze:A potem przychodził kurs akwarium i z tych samych danych TW umiały zrobić inne kwadraty dla skróconych kursów.
Jakbyś nie wiedział to wyjaśniam tobie, że wyklejki dostarcza ZTM. TW żadnych tablic nie produkuje.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ODPOWIEDZ