Spis autobusów miejskich w złym stanie technicznym

Moderatorzy: JacekM, Dantte

5556
Posty: 2591
Rejestracja: 24 sie 2006, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5556 » 01 wrz 2006, 21:55

Dzisiaj jechałem nim na 4/150
185 - najlepsza linia w mieście!

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 01 wrz 2006, 21:57

5556 pisze:Dzisiaj jechałem nim na 4/150
Może miał wakacje,gdzieś na R11,albo po prostu na niego nie trafiałem?

Marcinos
Posty: 183
Rejestracja: 07 lut 2006, 18:24

Post autor: Marcinos » 01 wrz 2006, 22:30

Hieronim pisze:
Marcinos pisze:4466 - Problemy z zamykaniem drzwi, źle działąjący hamulec przystankowy.
To akurat są łatwe do usunięcia pierdoły.
No dobrze. To według mnie, tym autobusem powinny się zająć krokodylki, a serwisem z Redutowej - dyrekcja.
Proboszcz powinien iść liczyć swoje owieczki.

Liczą się tylko marzenia i wysiłek, jaki się włoży by je zrealizować.

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 01 wrz 2006, 22:35

Marcinos pisze:
Hieronim pisze:To akurat są łatwe do usunięcia pierdoły.
No dobrze. To według mnie, tym autobusem powinny się zająć krokodylki, a serwisem z Redutowej - dyrekcja.
Myślę że krokodylki mają co robić i nie muszą się zajmować każdym autobusem z osobna.
Mają tiry i taksówki jeszcze do sprawdzania,tam też wiele można wad odkryć i zabrać dowodzik.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 02 wrz 2006, 1:47

jacek pisze:Myślę że krokodylki mają co robić i nie muszą się zajmować każdym autobusem z osobna.
Mają tiry i taksówki jeszcze do sprawdzania, tam też wiele można wad odkryć i zabrać dowodzik.
:arrow: Wszystko można, tyle ile osób podróżuje tirem lub taksówką, a ile autobusem?

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 02 wrz 2006, 17:39

MZ pisze:
jacek pisze:Myślę że krokodylki mają co robić i nie muszą się zajmować każdym autobusem z osobna.
Mają tiry i taksówki jeszcze do sprawdzania, tam też wiele można wad odkryć i zabrać dowodzik.
:arrow: Wszystko można, tyle ile osób podróżuje tirem lub taksówką, a ile autobusem?
Widziałem kiedyś na trasie jak urwała sie cała przed ostatnia oś w tirze podczas jazdy.
Trasa była bardzo ruchliwa,domyśl sie co sie działo.

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 02 wrz 2006, 19:29

jacek pisze:
MZ pisze: :arrow: Wszystko można, tyle ile osób podróżuje tirem lub taksówką, a ile autobusem?
Widziałem kiedyś na trasie jak urwała sie cała przed ostatnia oś w tirze podczas jazdy.
Trasa była bardzo ruchliwa,domyśl sie co sie działo.
A wyobraź sobie sytuację: jedzie sobie wspomniany 4466, pełen ludzi. W pewnym momencie zawodzi coś i wszystkie drzwi się otwierają podczas jazdy. Chciałbyś wtedy stać przy drzwiach :?: A może chciałbyś aby akurat przy drzwiach stał ktoś z twoich bliskich :?:
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 02 wrz 2006, 19:31

Predator pisze:
jacek pisze: Widziałem kiedyś na trasie jak urwała sie cała przed ostatnia oś w tirze podczas jazdy.
Trasa była bardzo ruchliwa,domyśl sie co sie działo.
A wyobraź sobie sytuację: jedzie sobie wspomniany 4466, pełen ludzi. W pewnym momencie zawodzi coś i wszystkie drzwi się otwierają podczas jazdy. Chciałbyś wtedy stać przy drzwiach :?: A może chciałbyś aby akurat przy drzwiach stał ktoś z twoich bliskich :?:
Co mam ci odpisać?

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 02 wrz 2006, 19:35

jacek pisze:Co mam ci odpisać?
Skoro twierdzić że to taka niewinna usterka, i że „krokodylki” powinny się zająć np. taksówkarzami a nie autobusami, więc spodziewam się że teraz napiszesz, iż nie miałbyś nic przeciwko gdyby w w/w autobusie podczas jazdy otworzyły się drzwi, a Ty byś stał tuż obok nich.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 02 wrz 2006, 19:41

Predator pisze:
jacek pisze:Co mam ci odpisać?
Skoro twierdzić że to talka niewinna usterka, i że „krokodylki” powinny się zająć np. taksówkarzami a nie autobusami, więc spodziewam się że teraz napiszesz, iż nie miałbyś nic przeciwko gdyby w w/w autobusie podczas jazdy otworzyły się drzwi, a Ty byś stał tuż obok nich.
Ok.
Przejrzałem dokładnie posty i stwierdzam,że to nie ja napisałem,ze to niewinna usterka.
Ja napisałem że "krokodylki" powinny sie zając taksówkami i tirami,które też stwarzają zagrożenie.
Otworzenie drzwi w czasie jazdy jest bardzo niebezpieczne i nie życze nikomu,aby w takiej sytuacji znalazł się przypadkiem w takim autobusie.

Marcinos
Posty: 183
Rejestracja: 07 lut 2006, 18:24

Post autor: Marcinos » 02 wrz 2006, 20:55

A ten bus 4466 przez ten zepsuty hamulec i kierowcę, który za późno zorjentował się, co się dzieje z busem, kilkakrotnie na przystankach doprowadził by do wypadku. Przejechania. A jak wiadomo, kończy się to zazwyczaj śmiercią. Więć przestańcie piać, że Krokodylki są nie potrzebne.

[ Dodano: 2006-09-02, 20:56 ]
Predator pisze:
jacek pisze:Co mam ci odpisać?
Skoro twierdzić że to taka niewinna usterka, i że „krokodylki” powinny się zająć np. taksówkarzami a nie autobusami, więc spodziewam się że teraz napiszesz, iż nie miałbyś nic przeciwko gdyby w w/w autobusie podczas jazdy otworzyły się drzwi, a Ty byś stał tuż obok nich.
To dlatego w autobusach obowiązuje zakaz stania na stopniach :) A otwieranie drzwi podczas jazdy zdarza się rzadko.
Proboszcz powinien iść liczyć swoje owieczki.

Liczą się tylko marzenia i wysiłek, jaki się włoży by je zrealizować.

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 03 wrz 2006, 21:15

Marcinos pisze:To dlatego w autobusach obowiązuje zakaz stania na stopniach :) A otwieranie drzwi podczas jazdy zdarza się rzadko.
Jak chcesz to wprowadzić w praktykę to zapraszam na 718 – jak będziesz patrzył żeby nie stać na schodkach wciśnięty we drzwi to nigdy nie wsiądziesz do tej linii w godzinach szczytu.
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 03 wrz 2006, 21:17

Sądzę, że mało jest takich linii, w których w godzinach szczytu, nie trzeba stać na stopniach
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7774
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 03 wrz 2006, 21:18

jacek2357 pisze:Sądzę, że mało jest takich linii, w których w godzinach szczytu, nie trzeba stać na stopniach
w niskopodłogowych nie trzeba :D a ich jest coraz więcej...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 03 wrz 2006, 21:20

Też prawda ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

ODPOWIEDZ