Zmiany obsługowe - kwiecień 2014

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 27 mar 2014, 11:05

Ono de facto i tak jest czarne na prawym brzegu - ale cięcie osłony może się tak skończyć.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 27 mar 2014, 16:07

09/138 wraca na 'deski' czy komputer zrobił mi kwietniowy prezent? :>

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 27 mar 2014, 18:04

Gontar pisze:Ale to cos za cos. Na 182 beda tylko 4 calki w DS. czestopliwosc co 20?
Tak wychodzi. A czy w DP też zetną 182, czy zostanie po staremu?

Awatar użytkownika
slawek4876
Posty: 22
Rejestracja: 31 gru 2007, 5:56
Lokalizacja: Warszawa-nowodwory
Kontakt:

Post autor: slawek4876 » 27 mar 2014, 18:38

Gontar pisze:Ale to cos za cos. Na 182 beda tylko 4 calki w DS. czestopliwosc co 20?
Wtrące się w linie 182.. Co 20 minut ma kursować w dzień świąteczny? W sumie to by nie było złe. Bo kursowało co 10 minut dotąd. Chyba ze często, bo autobusy woziły ,,powietrze''. Tylko jak to teraz z rozkładem będzie.
Pewien człowiek z firmy Mobilis

Prowadzenie usług / sprzątanie nagrobków i opieka nad grobami

ITS A 218
Posty: 1148
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 27 mar 2014, 19:02

A orientuje się ktoś jak będzie wyglądała obsługa 504 ? Te nowe wtyczki na linii 401, które mają łączyć się z linią 504- jak będą kursowały ? Rano na 401 a później 504 ? Jak to będzie wyglądało ? I to znaczy, że na 504 wraca "Kleszczowa" ?
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 27 mar 2014, 19:13

ITS A 218 pisze:A orientuje się ktoś jak będzie wyglądała obsługa 504 ? Te nowe wtyczki na linii 401, które mają łączyć się z linią 504- jak będą kursowały ? Rano na 401 a później 504 ? Jak to będzie wyglądało ? I to znaczy, że na 504 wraca "Kleszczowa" ?
Podobno coś takiego. 504 OS.KABATY - SASANKI i zmiana w 401 i dalej do Ursusa. Coś jak 41+17 rano...

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 mar 2014, 19:49

Glonojad pisze:Ono de facto i tak jest czarne na prawym brzegu - ale cięcie osłony może się tak skończyć.
Jeżeli będzie koordynacja 182 i 188 (a skoro 188 też ruszają to czemu miałoby nie być) to od Lotnika do Przyczółku będzie czarna osłona co 10 minut. Powinno wystarczyć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 27 mar 2014, 20:00

Kiedyś były plany przyspieszenia 523 (na trasie pokrywającej się ze 182 i 188). Czy te plany już odeszły w zapomnienie?

ITS A 218
Posty: 1148
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 27 mar 2014, 21:45

A czy wraz ze zmianą rozkładu linii 188 zachodzą na tej linii jakieś zmiany obsługowe ?
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook

Piotrekbe
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:12
Lokalizacja: Targówek Ratusz

Post autor: Piotrekbe » 27 mar 2014, 21:57

SławekM pisze:
ITS A 218 pisze:A orientuje się ktoś jak będzie wyglądała obsługa 504 ? Te nowe wtyczki na linii 401, które mają łączyć się z linią 504- jak będą kursowały ? Rano na 401 a później 504 ? Jak to będzie wyglądało ? I to znaczy, że na 504 wraca "Kleszczowa" ?
Podobno coś takiego. 504 OS.KABATY - SASANKI i zmiana w 401 i dalej do Ursusa. Coś jak 41+17 rano...
Trasa 401+504 - Ursus Niedźwiadek :arrow: Metro Służew :arrow: PT Natolin Płn :arrow: Łopuszańska :arrow: Metro Służew :arrow: Łopuszańska. Tak to wygląda dla D76, D77, D78.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 27 mar 2014, 22:31

Zakręcona trasa. Przygotowują 504 pod pojechanie do Ursusa wg pomysłu fika? :D

Czy muszę przypominać, że nazwy miesięcy pisze się z małej? :roll:
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 27 mar 2014, 22:38

Powiem Wam, że rozkład 523 wygląda w końcu jak należy - jest już dostępny na stronie ZTM-u.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 27 mar 2014, 22:47

A brygady skąd?

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 27 mar 2014, 22:51

Tu się skubnie, tam się skubnie..

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 mar 2014, 22:52

A jakieś konkrety?

Zablokowany