Cycaty

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 17 wrz 2015, 7:39

Szeregowy_Równoległy pisze:
Łukasz pisze:Szukajka nie do użycia na iphone (nic sie nie da wpisać).

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Masz ajfona to czekaj na aplikację albo specjalną, dedykowaną aktualizację. W wersji dla ajfoniarzy będzie prezentowała rozkład tylko dla stacji, na których jest Starbucks. Prestiż kosztuje.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 08 paź 2015, 22:41

pawcio pisze:
Glonojad pisze: Tego demona naprawde warto nie budzic.
Chcesz żeby ojciec wyparł się swojego dziecka?

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 14 lis 2015, 11:41

MichalJ pisze:Co to są zetkowce i dlaczego?
Stary Pingwin pisze:Jeżeli usłyszymy dzwonek, mocne walnięcie drzwiami i krzyk przepołowionego pasażera, to mamy do czynienia z zetkowcem.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 16 lis 2015, 11:40

Bywalec pisze:
5556 pisze:Śmiertelny wypadek linii 155 przy Pl.Zawiszy
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news, ... 85654.html
No cóż, linia 155 na zawsze zniknie z naszych ulic...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 20 lis 2015, 9:37

Stary Pingwin pisze:
Glonojad pisze:Szloda, ze ostatnko po 17 jechalem na schodach w tym pustym 11.
Nie chciało Ci się wejść wyżej?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 lis 2015, 9:18

Szeregowy_Równoległy pisze:28 miałem, więc to ten moment, kiedy znowu powinienem wypluć z siebie stado bluzgów na temat sygnalizacji przy Piastów Śląskich. Tak, tam jest, wybaczcie, chujowo. Nie tracę nadziei że kiedyś się poprawi.
Stary Pingwin pisze:Mmmm Piastów Śląskich. Ćwiczę 35 i w tym miejscu jak nie wstrzelę się w swoim miejscu, to powtarza mi się pałeczka w tym samym cyklu. Ale ja przystojny jestem.
Że też moja uroda nie działa na sygnalizację przy Waryńskiego.
Szeregowy_Równoległy pisze:Widocznie przy Waryńskiego woli przystojnych brunetów, bo tam znowu ja problemów ostatnio nie miewałem. A przy Piastów dzisiaj przeklinałem tak, że Jazz wypluł błąd rejestratora fonii w kabinie ;P
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 gru 2015, 15:45

Nikt nie docenił? ;)
Szeregowy_Równoległy pisze:Kiedyś DeAgostini wypuszczało magazyny z np. kawałkami szkieletu dinozaura, z każdym numerem jeden kawałek i w ten sposób można było złożyć śliczny szkielet, który dodatkowo świecił w ciemnościach. Ja bym poszedł krok dalej i do "Flesza TW" dołączał kawałek wagonu tak, żeby po 20 latach można było w ogródku postawić sobie śliczną 105 :term:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 01 gru 2015, 17:13

Sprawdź na drugim końcu budynku pracowego czy pomysł dobrze zakotwiczył a będziesz wiedział czy ktoś docenił.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 03 gru 2015, 10:57

Bastian pisze:
Michał W. pisze:Dlaczego kozioł oporowy na Warszawie Wileńskiej ma zamontowany sprzęg?
Na wypadek konieczności odsunięcia (poprzez przeciągnięcie) dworca jeszcze bardziej na wschód, gdyby CH chciało się rozbudować.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4760
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 06 gru 2015, 23:18

BJ o łączniku pomiędzy M1 i M2 pisze:Natomiast obecnie są już korki. Nie jakieś spektakularne, ale jednak. I zajebisty tłok. Wolę nie myśleć co będzie, gdy zostanie otwarta cała linia.
Poc Vocem pisze:Wtedy zwiększy się częstotliwość kursowania.
KwZ pisze:Czego? Schodów ruchomych?
fik pisze:Karetek pogotowia odbierających zadeptanych.
Obrazek

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 gru 2015, 12:31

Wiliam pisze:106 na Grzybowską. Oby. :)
Georg pisze:A to jeszcze jest brane pod uwagę? Myślałem, że jak odrzucono 106 po uruchomieniu M2C, to już przepadło na lata.
pawcio pisze:Niech żywi nie tracą nadziei.
Georg pisze:Gdy reformy na śmierć idą po kolei...
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 28 gru 2015, 15:02

reserved pisze:Albo zlikwidować komunikację miejską i wprowadzić honorowanie biletów u taksówkarzy. :D
Flash8222 pisze:Paweł proszę, to jest tak suche i nawet nie zabawne, że spalił mi się schabowy bo akurat przeczytałem to podczas smażenia kotleta :/
Pawel_ pisze:Jak, kuźwa, można spalić schabowego? Dziesięć minut to czytałeś? :)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 13 sty 2016, 7:22

Emyl pisze:
Bastian pisze: Przypomniałeś mi, że mam tackę boczniaków w lodówce. Ale to już sobie jutro usmażę i zjem...
Ja bym nie zwlekał. Telefon pawcia potrafi też zjadać różne rzeczy. :P
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 14 sty 2016, 18:48

reserved pisze:
person pisze:Dzisiaj o 7:45 na Parku Kaskada 06 nie zmieścili się wszyscy chętni do 186 (jakieś 10-15 osób). Przyczyną mogło być opóźnione 404
Oj to bardzo opóźnione. Z 8 lat już będzie. :D
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 18 sty 2016, 11:36

Stary Pingwin pisze:Pierwszy papieros, pierwszy łyk wina, pierwsze zauroczenie. Zawsze musi być pierwszy raz. Właśnie wczoraj pierwszy raz po remoncie Żerań Wsch- Wileniak, udało mi się dojechać do Żaby na plus 2. Musiałem odstać, chociaż sygnalizacja zachęcała do przejazdu przez Żabę, przedłużając zezwalające dla trama. Ja, wiekowy malkontent, składam hołd twórcom priorytetu na Bródnie. Jadąc tramem, czułem się jak bohaterowie filmu, którym zbuntowany wojskowy komputer zapalał zielone światło w przejeździe przez miasto.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Zablokowany