Jak to kursuje? - 2012-2021

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 01 mar 2013, 12:32

M18/114 było na przeguba, od jakiegoś czasu M21 jest na przeguba. Jedyne solówki to Mobilisowe 019 i 020.

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 01 mar 2013, 12:52

Paweł D. pisze:M18/114 było na przeguba, od jakiegoś czasu M21 jest na przeguba. Jedyne solówki to Mobilisowe 019 i 020.
Bo kiedyś ta brygada była na redutowa i jeździły gnioty,później przeszła do its i jeździły solówki ;-) Widać teraz są przeguby oki,dzieki za info :D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

eSKeMka
Posty: 122
Rejestracja: 14 wrz 2012, 18:33

Post autor: eSKeMka » 01 mar 2013, 23:16

Zna ktoś może rozkład 207 w DP? Chodzi mi o której dana brygada zaczyna i kończy :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 01 mar 2013, 23:21

eSKeMka pisze:Zna ktoś może rozkład 207 w DP? Chodzi mi o której dana brygada zaczyna i kończy :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
1/207: start: Regulska 5:55, koniec: Regulska 23:28
2/207: start: Regulska 4:20, koniec Regulska 21:13
3/207: start: Regulska 6:15, koniec WKD Opacz 0:19
4/207: start: Skorosze 4:55, koniec: Regulska 22:28
05A/207: start: Regulska 4:45, koniec: Skorosze 9:13
05B/207: start: Regulska 15:05, koniec Regulska 19:09.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

eSKeMka
Posty: 122
Rejestracja: 14 wrz 2012, 18:33

Post autor: eSKeMka » 01 mar 2013, 23:24

Szeregowy_Równoległy pisze:
eSKeMka pisze:Zna ktoś może rozkład 207 w DP? Chodzi mi o której dana brygada zaczyna i kończy :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
1/207: start: Regulska 5:55, koniec: Regulska 23:28
2/207: start: Regulska 4:20, koniec Regulska 21:13
3/207: start: Regulska 6:15, koniec WKD Opacz 0:19
4/207: start: Skorosze 4:55, koniec: Regulska 22:28
05A/207: start: Regulska 4:45, koniec: Skorosze 9:13
05B/207: start: Regulska 15:05, koniec Regulska 19:09.
Dzięki jeszcze raz :)

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 03 mar 2013, 20:02

O której odjeżdża 8/185 z Ursynowa Zach.? 7:50 czy 8:05?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 04 mar 2013, 2:47

W DP o 8:35, w DS 9:09

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1234
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 04 mar 2013, 14:56

Poproszę o godziny odjazdów w obydwu krańców brygady 527, która jeden z odjazdów z MRA miała o 12.31. ;-)

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 04 mar 2013, 17:54

Mógłbym prosić o odjazdy 7/517 z pętli Targówek w dp :?:
Pytanko jaki numer ma brygada na 401 kurs 12:46 z Niedźwiadka :arrow: Marysina :?:
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 04 mar 2013, 19:22

michał1984 pisze:Pytanko jaki numer ma brygada na 401 kurs 12:46 z Niedźwiadka :arrow: Marysina :?:
Cztery.

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 04 mar 2013, 19:28

radeom pisze:W DP o 8:35, w DS 9:09
Podziękował.
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 04 mar 2013, 19:31

Domas pisze:
michał1984 pisze:Pytanko jaki numer ma brygada na 401 kurs 12:46 z Niedźwiadka :arrow: Marysina :?:
Cztery.
Możliwe że był na tym mercedes czy to może jakiś dodatek po lub przed brygadą 4?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 04 mar 2013, 19:32

O tej godzinie to raczej dodatków jeszcze nie ma na tej linii - 4/401 jest z R-1.

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 04 mar 2013, 19:44

Domas pisze:O tej godzinie to raczej dodatków jeszcze nie ma na tej linii - 4/401 jest z R-1.
13:41 przystanek Gocław w stronę Marysina z rozkładu wynika że 12:46 z Niedźwiadka ale leciał mercedes 2244
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 04 mar 2013, 19:47

11/401 jedzie dopiero o 13:01 z Marysina.

Zablokowany