Jak to kursuje? - 2012-2021
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Bo kiedyś ta brygada była na redutowa i jeździły gnioty,później przeszła do its i jeździły solówkiPaweł D. pisze:M18/114 było na przeguba, od jakiegoś czasu M21 jest na przeguba. Jedyne solówki to Mobilisowe 019 i 020.
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo 
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
1/207: start: Regulska 5:55, koniec: Regulska 23:28eSKeMka pisze:Zna ktoś może rozkład 207 w DP? Chodzi mi o której dana brygada zaczyna i kończyZ góry bardzo dziękuję za pomoc
2/207: start: Regulska 4:20, koniec Regulska 21:13
3/207: start: Regulska 6:15, koniec WKD Opacz 0:19
4/207: start: Skorosze 4:55, koniec: Regulska 22:28
05A/207: start: Regulska 4:45, koniec: Skorosze 9:13
05B/207: start: Regulska 15:05, koniec Regulska 19:09.
Dzięki jeszcze razSzeregowy_Równoległy pisze:1/207: start: Regulska 5:55, koniec: Regulska 23:28eSKeMka pisze:Zna ktoś może rozkład 207 w DP? Chodzi mi o której dana brygada zaczyna i kończyZ góry bardzo dziękuję za pomoc
2/207: start: Regulska 4:20, koniec Regulska 21:13
3/207: start: Regulska 6:15, koniec WKD Opacz 0:19
4/207: start: Skorosze 4:55, koniec: Regulska 22:28
05A/207: start: Regulska 4:45, koniec: Skorosze 9:13
05B/207: start: Regulska 15:05, koniec Regulska 19:09.
- Matrix2441
- Posty: 1234
- Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno