Przebieranki
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
- Posty: 12145
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
-
- Posty: 12145
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Ja też nie mam teraz czasu, ale po południu zrobię rozkłady (również tych linii wiązowskich). A jak masz dostęp do wyprawek to wczytaj się w nie i uzyskasz wiele ciekawych informacji.bartoni722 pisze:To bym musiał głębiej szukać, a pisałem z pamięci i teraz trochę się spieszę. Pewnie jak wrócę to już ashir albo ktoś mnie wyręczy.
Ale w co mam się wczytać, patrzę to tylko widzę, np.705/059?ashir pisze:Ja też nie mam teraz czasu, ale po południu zrobię rozkłady (również tych linii wiązowskich). A jak masz dostęp do wyprawek to wczytaj się w nie i uzyskasz wiele ciekawych informacji.bartoni722 pisze:To bym musiał głębiej szukać, a pisałem z pamięci i teraz trochę się spieszę. Pewnie jak wrócę to już ashir albo ktoś mnie wyręczy.
Po godzinach wyjazdu i zjezdu (pamiętaj odjąć od tego 35 minut), wiemy o której może wóz zacząć i skończyć. Ja ostatnio sprawadzałem sobie na podstawie tego czy wtyczka na 509 wyjeżdża/zjeżdża na/z Gocławia czy na/z Nowodworów. Co do powyższego to brygada 62 już nie jeździ na 734. A na np. brygada 64 robi PT między Zajezdnia Stalowa, a Dw. Wschodnim (Kijowska). A brygada 059 łączy się z 169. Trochę jeżdżenia po mieście i ci się będzie wszystko układało w logiczną całość.
Czy dobrze napisałem:
52/718+738 (dobra kolejność?)
54/735+705
055/705+736
056/736+705
57/705+735+705
058/705+??? (prosiłbym o podanie drugiej linii)
059/705+169 (PT - Żerań FSO->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
62/734+156 (dobra kolejność? (PT - Żerań FSO->Zajezdnia Stalowa?))
063B/205+121 (dobra kolejność?)
64/156+140 (PT - Zajezdnia Stalowa->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
64/731+723 (dobra kolejność?)?
52/718+738 (dobra kolejność?)
54/735+705
055/705+736
056/736+705
57/705+735+705
058/705+??? (prosiłbym o podanie drugiej linii)
059/705+169 (PT - Żerań FSO->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
62/734+156 (dobra kolejność? (PT - Żerań FSO->Zajezdnia Stalowa?))
063B/205+121 (dobra kolejność?)
64/156+140 (PT - Zajezdnia Stalowa->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
64/731+723 (dobra kolejność?)?
Czekam na rozkłady. Z góry dzięki.ashir pisze:Ja też nie mam teraz czasu, ale po południu zrobię rozkłady (również tych linii wiązowskich). A jak masz dostęp do wyprawek to wczytaj się w nie i uzyskasz wiele ciekawych informacji.
Lemon pisze:Czy dobrze napisałem:
058/705+??? (prosiłbym o podanie drugiej linii)
62/734+156 (dobra kolejność? (PT - Żerań FSO->Zajezdnia Stalowa?))
063B/205+121 (dobra kolejność?)
64/156+140 (PT - Zajezdnia Stalowa->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
058/736+705
62/156, bez 734
Dobra kolejność 063
64/140 i dobrze napisane.
Walas pisze:Lemon pisze:Czy dobrze napisałem:
058/705+??? (prosiłbym o podanie drugiej linii)
62/734+156 (dobra kolejność? (PT - Żerań FSO->Zajezdnia Stalowa?))
063B/205+121 (dobra kolejność?)
64/156+140 (PT - Zajezdnia Stalowa->Dw.Wschodni >Kijowska<?)
058/736+705
62/156, bez 734
Dobra kolejność 063
64/140 i dobrze napisane.
O której jest zmiana w 705/055,056,058 i o której ruszają jako 736?
Jeszcze linia 734. Która brygada robi kurs z Żerania FSO o 4.55 i z Nowych Załubic o 5.03?
Chyba, że brygada 056/705 jest łączona rano z 734 i wychodzi 056/734+705.
54/705
Żerań FSO:
5:15b, 6:45, 20:48b, 22:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
5:53, 21:23z, 23:23z
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
Rynia:
7:33
54/735
Żerań FSO:
8:48, 10:48, 12:48, 14:48, 16:48, 18:48
Zegrze Płd./b]
9:43, 11:43, 13:43, 15:53, 18:01, 20:01
57/734
Żerań FSO:
4:05x
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Nowe Załubice:
5:03
57/735
Żerań FSO:
6:05, 7:50, 9:48, 11:48, 13:48, 15:48, 17:48, 19:48
Zegrze Płd./b]
6:50, 8:53, 10:43, 12:43, 14:53, 17:01, 19:01, 20:51
57/735
Żerań FSO:
21:33, 23:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
22:35, 0:05
059(A)/705
Żerań FSO:
4:15bx, 5:45b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Białobrzegi:
4:48z, 6:22
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
059(A)/169
Dw. Wschodni (Kijowska):
7:39
Bródno-Podgrodzie:
8:28
063(B)/205
CH Arkadia:
14:46, 15:46, 16:46, 17:46, 18:46
Gwiażdzista:
15:20, 16:20, 17:20, 18:20
063(B)/121
Gwiaździsta:
19:15, 20:15, 21:15, 22:15
Chomiczówka:
19:55, 20:55, 21:55, 22:55
64/156
Zajezdnia Stalowa:
5:05, 7:30
Metro Młociny:
6:20, 8:35
64/140
Dw. Wschodni (Kijowska):
10:16, 11:46, 13:16, 14:46, 16:16, 17:46, 19:21, 20:51
CH Targówek:
11:05, 12:35, 14:05, 15:35, 17:05, 18:35, 20:05, 21:35
Żerań FSO:
5:15b, 6:45, 20:48b, 22:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
5:53, 21:23z, 23:23z
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
Rynia:
7:33
54/735
Żerań FSO:
8:48, 10:48, 12:48, 14:48, 16:48, 18:48
Zegrze Płd./b]
9:43, 11:43, 13:43, 15:53, 18:01, 20:01
57/734
Żerań FSO:
4:05x
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Nowe Załubice:
5:03
57/735
Żerań FSO:
6:05, 7:50, 9:48, 11:48, 13:48, 15:48, 17:48, 19:48
Zegrze Płd./b]
6:50, 8:53, 10:43, 12:43, 14:53, 17:01, 19:01, 20:51
57/735
Żerań FSO:
21:33, 23:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
22:35, 0:05
059(A)/705
Żerań FSO:
4:15bx, 5:45b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Białobrzegi:
4:48z, 6:22
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
059(A)/169
Dw. Wschodni (Kijowska):
7:39
Bródno-Podgrodzie:
8:28
063(B)/205
CH Arkadia:
14:46, 15:46, 16:46, 17:46, 18:46
Gwiażdzista:
15:20, 16:20, 17:20, 18:20
063(B)/121
Gwiaździsta:
19:15, 20:15, 21:15, 22:15
Chomiczówka:
19:55, 20:55, 21:55, 22:55
64/156
Zajezdnia Stalowa:
5:05, 7:30
Metro Młociny:
6:20, 8:35
64/140
Dw. Wschodni (Kijowska):
10:16, 11:46, 13:16, 14:46, 16:16, 17:46, 19:21, 20:51
CH Targówek:
11:05, 12:35, 14:05, 15:35, 17:05, 18:35, 20:05, 21:35
ashir pisze:54/705
Żerań FSO:
5:15b, 6:45, 20:48b, 22:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
5:53, 21:23z, 23:23z
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
Rynia:
7:33
54/735
Żerań FSO:
8:48, 10:48, 12:48, 14:48, 16:48, 18:48
Zegrze Płd./b]
9:43, 11:43, 13:43, 15:53, 18:01, 20:01
57/734
Żerań FSO:
4:05x
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Nowe Załubice:
5:03
57/735
Żerań FSO:
6:05, 7:50, 9:48, 11:48, 13:48, 15:48, 17:48, 19:48
Zegrze Płd./b]
6:50, 8:53, 10:43, 12:43, 14:53, 17:01, 19:01, 20:51
57/735
Żerań FSO:
21:33, 23:33b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
Białobrzegi:
22:35, 0:05
059(A)/705
Żerań FSO:
4:15bx, 5:45b
b - kurs skrócony do pętli Białobrzegi
x - kurs wyjazdowy zaczynający z przystanku Żerań FSO 02
Białobrzegi:
4:48z, 6:22
z - kurs z podjazdem do Zegrza Płd.
059(A)/169
Dw. Wschodni (Kijowska):
7:39
Bródno-Podgrodzie:
8:28
063(B)/205
CH Arkadia:
14:46, 15:46, 16:46, 17:46, 18:46
Gwiażdzista:
15:20, 16:20, 17:20, 18:20
063(B)/121
Gwiaździsta:
19:15, 20:15, 21:15, 22:15
Chomiczówka:
19:55, 20:55, 21:55, 22:55
64/156
Zajezdnia Stalowa:
5:05, 7:30
Metro Młociny:
6:20, 8:35
64/140
Dw. Wschodni (Kijowska):
10:16, 11:46, 13:16, 14:46, 16:16, 17:46, 19:21, 20:51
CH Targówek:
11:05, 12:35, 14:05, 15:35, 17:05, 18:35, 20:05, 21:35
Dzięki, nawet wielkie dzięki.