Strona 8 z 16
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 9:23
autor: karmat
AdamKlocusky pisze: ↑27 lis 2024, 7:55
Ukazały się wyprawki R-14 na 1 i 2 grudnia.
W dni powszednie:
- przejęcie obsługi wszystkich brygad na liniach:
=> 104: 1, 2, 03
=> 176: 1, 2, 3, 04, 05
=> 226: 1, 2, 3, 04
=> 326: 1, 2, 3, 4, 5, 06, 07
=> 516: 1, 2, 3, 4, 665
- przejęcie obsługi brygad na poszczególnych liniach:
=> 134: 1, 2, 3, 4;
=> 152: 1, 2, 3, 4, 06;
=> BWL 110+705: 72
=> BWL 152+705: 615
=> N01: 5, 6;
=> BWL N14+N64: 134, 135
=> BWL 516+736: 665 (wspomniane wyżej).
Daje to łącznie 39 brygad (tj. 28c+7d w dzień oraz 4 bryg. l. nocnych).
W dni świąteczne/soboty:
- przejęcie obsługi wszystkich brygad na liniach:
=> 134: 1, 2, 3, 4
=> 152: 1, 2, 3, 4
=> 226: 1, 2, M3
=> 256: 1, 2
=> 516: 1, 2, 3, 4
- przejęcie obsługi brygad na poszczególnych liniach:
=> BWL 110+705: 549, 550;
=> BWL N14+N64: 134, 135;
=> N01: 5, 6
Daje to łącznie 24 brygady (tj. 19c+1m w dzień oraz 4 bryg. l. nocnych).
Pewnie wrócą promocyjne przeguby ze Stalowej po paru latach na 516

Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 9:43
autor: wincenty
bartoni722 pisze: ↑28 lis 2024, 8:30
wincenty pisze:
No właśnie... Kleszczowa bierze 157, 221 i 303 a co oddaje?
331 i 739.
No to długo Kleszczowa się na tym nie najeździła
Choć to i dobrze, bo Ursusy będą miały przynajmniej co robić.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 10:05
autor: ashir
karmat pisze: ↑28 lis 2024, 9:23
AdamKlocusky pisze: ↑27 lis 2024, 7:55
Ukazały się wyprawki R-14 na 1 i 2 grudnia.
W dni powszednie:
- przejęcie obsługi wszystkich brygad na liniach:
=> 104: 1, 2, 03
=> 176: 1, 2, 3, 04, 05
=> 226: 1, 2, 3, 04
=> 326: 1, 2, 3, 4, 5, 06, 07
=> 516: 1, 2, 3, 4, 665
- przejęcie obsługi brygad na poszczególnych liniach:
=> 134: 1, 2, 3, 4;
=> 152: 1, 2, 3, 4, 06;
=> BWL 110+705: 72
=> BWL 152+705: 615
=> N01: 5, 6;
=> BWL N14+N64: 134, 135
=> BWL 516+736: 665 (wspomniane wyżej).
Daje to łącznie 39 brygad (tj. 28c+7d w dzień oraz 4 bryg. l. nocnych).
W dni świąteczne/soboty:
- przejęcie obsługi wszystkich brygad na liniach:
=> 134: 1, 2, 3, 4
=> 152: 1, 2, 3, 4
=> 226: 1, 2, M3
=> 256: 1, 2
=> 516: 1, 2, 3, 4
- przejęcie obsługi brygad na poszczególnych liniach:
=> BWL 110+705: 549, 550;
=> BWL N14+N64: 134, 135;
=> N01: 5, 6
Daje to łącznie 24 brygady (tj. 19c+1m w dzień oraz 4 bryg. l. nocnych).
Pewnie wrócą promocyjne przeguby ze Stalowej po paru latach na 516
Ale 516 będzie obsługiwała Płochocińska.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:25
autor: michael112
Matt Cubis pisze: ↑27 lis 2024, 13:58
person pisze: ↑27 lis 2024, 9:18
A stosunkowo niedawno była ona przebudowywana...
Czy pętla nie mogłaby już zostać na stałe jako plac postojowy/przystanek techniczny? Urządzanie tam sztywnych przystanków dla leśnych spacerowiczów to głupota...
Nie będzie tam przystanku dla pasażerów.
No właśnie treść komunikatu sugeruje że to na stałe a nie na okres remontu.
Ja tam mam wrażenie że od tych przystanków do pętli to jest jednak ładny kawałek, nawet kiedyś chciałem żeby przystanki przy skrzyżowaniu dostały oddzielną nazwę "Podleśna".
Ale jak widzę po reakcji dyskutujących, po co ułatwiać życie pasażerom...?
Update: Na upartego to i dałoby się wytyczyć zbiorcze przystanki dla wysiadających / wsiadających przed wjazdem i po wyjeździe z pętli.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:27
autor: Autobus Czerwon
Właśnie ułatwiono życie wszystkim i nie rozumiem w ogóle po co robić z tego zagadnienie.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:29
autor: michael112
Jak wszystkim? Pasażerom którzy będą mieli dalej do przystanku??????????
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:32
autor: Autobus Czerwon
Przecież będą mieli dokładnie tyle samo, no MOŻE ci najbardziej "poszkodowani" o 50 metrów dalej. Bezpośrednio przy pętli żadne bloki nie stoją. Przynajmniej będą mogli wsiąść w cywilizowanych warunkach, tj. bez martwienia się który autobus jedzie pierwszy i z krawędzi peronu a nie środka jezdni
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:41
autor: mb112
Na Gwiaździstej część linii i tak musi tam teraz stawać po lewej (zwykle 197 i 122) bo przepisowo po prawej nie ma jak bez blokowania się nawzajem. Ludzi tam faktycznie wsiada i wysiada mało, raczej chyba rzeczywiście na spacer do lasu. Na upartego można by gdzieś wyznaczyć dodatkowe przystanki NŻ, tylko po wyjeździe z pętli to by było ok. 250 m przed istniejącym i jeszcze światła po drodze, czyli jeszcze niby może być, ale przed samą pętlą to tylko jakieś 150 m za istniejącym, czyli już bez sensu, za blisko. Bo nie wyznaczy się go przecież na łącznicy z Wisłostradą, tam zresztą nie ma chodnika.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 11:53
autor: Georg
Od biedy 122 ma tylko dla siebie przystanek pod liceum i tam mogłoby odbywać postój. Ale przystanek techniczny jest dobrym rozwiązaniem dla kierowców. O ile żaden pasażer nie będzie się wykłócał, że chce wsiąść na pętli.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:01
autor: mb112
No ale to przecież o ekspedycję się rozchodzi chyba i z tego co zrozumiałem to właśnie zaczęli ją robić, tak ?
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:12
autor: Flash8222
michael112 pisze: ↑28 lis 2024, 11:29
Jak wszystkim? Pasażerom którzy będą mieli dalej do przystanku??????????
To straszne.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:23
autor: ashir
Autobus Czerwon pisze: ↑28 lis 2024, 11:32
Przecież będą mieli dokładnie tyle samo, no MOŻE ci najbardziej "poszkodowani" o 50 metrów dalej. Bezpośrednio przy pętli żadne bloki nie stoją. Przynajmniej będą mogli wsiąść w cywilizowanych warunkach, tj. bez martwienia się który autobus jedzie pierwszy i z krawędzi peronu a nie środka jezdni
A teraz nie mogą? Co to za jakieś kreowanie rzeczywistości na nowo?

Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:28
autor: Georg
Flash8222 pisze: ↑28 lis 2024, 12:12
michael112 pisze: ↑28 lis 2024, 11:29
Jak wszystkim? Pasażerom którzy będą mieli dalej do przystanku??????????
To straszne.
Fik napisałby pewnie "Urzekła mnie Twoja historia".
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:31
autor: fraktal
Tam i tak nikt nie wsiadał. A jeżeli już ktoś, to chyba bardzo rzadko.
Zmiany od grudnia 2024
: 28 lis 2024, 12:53
autor: wincenty
Flash8222 pisze: ↑28 lis 2024, 12:12
michael112 pisze: ↑28 lis 2024, 11:29
Jak wszystkim? Pasażerom którzy będą mieli dalej do przystanku??????????
To straszne.
Może nie straszne, ale upierdliwe... mieli przystanek, nie ma przystanku, chciałbyś taką akcję pod swym domem?