Komunikacja podmiejska

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 15 kwie 2006, 14:09

Ale przy Kierbedzia masz przystanek...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 kwie 2006, 14:12

Ale tamte rejony się rozbudowywują. Hmmmm moze gdyby więc 713 wydłużyc na osiedle Ołtarzew w okolice Sienkiewicza, a linię do Koprek puścić prosto :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25408
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 19 kwie 2006, 16:28

A jak z możliwościami zawrotki zarówno w Ołatrzewie, jak i na Zienatarówce? Bo z mapy wiele wyczytać się nie da.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Mahony2109
Posty: 327
Rejestracja: 16 gru 2005, 20:42
Lokalizacja: Piaseczno City

Post autor: Mahony2109 » 19 kwie 2006, 19:40

pawcio pisze:A jak z możliwościami zawrotki zarówno w Ołatrzewie, jak i na Zienatarówce? Bo z mapy wiele wyczytać się nie da.
W obu wypadkach możlwiości zawrotki są.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 kwie 2006, 20:32

A może jednak najpierw na tym 713 wprowadzić konkurencyjną częstotliwość w DS? Ja rozumiem, większość powiatu WZ ma samochody, w weekend na ulicach stolicy luzniej, ale czy to znaczy ze robimy planowo "weekend z blacha"?
A skoro Ozarow nie chce zaplacic za lepsze 713, to jaka jest szansa ze zaplaci za druga linie? Bo robienie jej z czesci brygad 713 to bylby MSZ zbezsens...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5298
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 28 kwie 2006, 13:48

ZTM pisze:Od dnia 1.05.2006r. od początku kursowania do dnia 31.10.2006 r. do końca kursowania będą uruchomione dodatkowe przystanki DĘBOWA 01 i 02 zlokalizowane na ul. Modlińskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Dębową.

Przystanki obowiązują dla linii 723 i 801 jako warunkowe.
A co to za cudo :?: Dlaczego okresowe :?: Drugi Powsin :shock: :?:
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 kwie 2006, 15:03

TGM pisze:A co to za cudo? Dlaczego okresowe? Drugi Powsin?
:arrow: Dębową dochodzi się chyba przez las do jakichś ogródków działkowych i być może to właśnie było powodem uruchomienia tych przystanków. W końcu zimą na działki raczej się nie jeździ. No ale może jest tam jeszcze coś innego, co wymusiło dodanie przystanku.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 kwie 2006, 16:22

A ja bym raczej przypuszczał, że zrobią z tego graniczny...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 kwie 2006, 16:51

:arrow: A to już niezależnie od powodów, dla których powstał ten przystanek, zapewne będzie zrobione. Skoro przystanek DĘBOWA będzie jeszcze w granicach miasta, to musi być granicznym, żeby można było do niego dojechać na bilecie miejskim.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 kwie 2006, 18:16

No, Buchnik na upartego też jest co najwyżej na granicy...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 28 kwie 2006, 18:49

o Mamo.... nie.... :(

Paweł84
Posty: 108
Rejestracja: 20 mar 2006, 21:31
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Paweł84 » 28 kwie 2006, 18:56

Ehh.....jakby to mało było przystanków na trasach 723 i 801. Jedna, dwie osoby zatrzymują na przystankach typu WINNICA,DROGOWA, PODRÓŻNICZA,OBRAZKOWA autobus wiozący z lub do Legionowa kilkadziesiąt osób.Teraz dojdzie jeszcze DĘBOWA.....fatalnie. Kiedy wreszcie Legionowo doczeka się przyśpieszenia linii MZA na Modlińskiej :?:

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 28 kwie 2006, 20:19

MZ pisze::arrow: A to już niezależnie od powodów, dla których powstał ten przystanek, zapewne będzie zrobione. Skoro przystanek DĘBOWA będzie jeszcze w granicach miasta, to musi być granicznym, żeby można było do niego dojechać na bilecie miejskim.

Tak, można dojśc tamtędy do działek. A przystanek Buchnik trudno zlokalizować bo granica miasta w miejscu gdzie jest ten zespół biegnie ciagiem ulicy Modlińskiej :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 30 kwie 2006, 9:40

Paweł84 pisze:Ehh.....jakby to mało było przystanków na trasach 723 i 801. Jedna, dwie osoby zatrzymują na przystankach typu WINNICA,DROGOWA, PODRÓŻNICZA,OBRAZKOWA autobus wiozący z lub do Legionowa kilkadziesiąt osób.Teraz dojdzie jeszcze DĘBOWA.....fatalnie. Kiedy wreszcie Legionowo doczeka się przyśpieszenia linii MZA na Modlińskiej :?:
Nigdy, bo taka jest polityka względem linii podmiejskich. :neutral:

No, chyba, żeby Legionowo zapłaciło za linie aż do Wiśniewa, wtedy pewnie mogłoby decydować, gdzie autobus staje. Tyle, że pewnie zaraz okazałoby się, że na tych wszystkich białołęckich przystankach wysiadają Bardzo Ważni Dla Prezydenta Legionowa Pasażerowie 8-[ ;-)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 01 maja 2006, 14:08

R-11 Kleszczowa pisze:Tak, można dojśc tamtędy do działek. A przystanek Buchnik trudno zlokalizować bo granica miasta w miejscu gdzie jest ten zespół biegnie ciagiem ulicy Modlińskiej.
:arrow: No ale jeśli przynajmniej po jednej stronie jest jeszcze teren Warszawy (a tak jest w tym przypadku), to trzeba zrobić to na korzyść pasażerów.
P.S. W rozkładach po zmianach od 4.05.2006 ZTM umieścił na stronie dotychczasowe rozkłady linii 723 i 801, bez przystanku DĘBOWA. Najpierw EC ŻERAŃ dla 508 nie był uwzględniany w rozkładach, a teraz to samo tutaj. Tajne przystanki?

ODPOWIEDZ