: 01 cze 2009, 0:56
pozdrawiam z pilawy, daja tu darmowy internet ;d juz za 4h kibel do wawy via gk 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
No nie... mówiłem, żeby na pierwszy dzień coś bardziej reprezentatywnego rzucić.. Najlepiej jakiegoś dobrze odnowionego. Czopek, glizda, cokolwiek.....pociąg 10820 z Pilawy do Warszawy Rembertowa odjechał ze stacji początkowej punktualnie w zestawieniu EN57-1295 (full plastik )
I weź tu skorzystaj z oferty.fik pisze:Oferty specjalnej nie ma w terminalach kasowych
Czyli na trzecim też, bo to coś jedzie do Rembertowa i wraca znowu na GK. No to jest już jakaś przyzwoita jednostka.... Ufff.. ozbaczymy co wieczorem.Nie no, na drugi kurs do GK podobno EN71-100 pojechało.
Nie będzie. Podobno jest dyrektywa że na GK tylko bilety ręcznie pisane.Jacenty pisze:Rano o 5 z Piaseczna do GK i spowrotem o 6.07 rzeczony EN71-100
Z racji zamkniętej kasy w Piasecznie mam bilecik blankietowy![]()
Drugi na powrót dostałem przed samym Piasecznem tak długo się schodziło z wypiswaniem.
Jak nie będzie terminala to ludzie będą jeździli na "promocji 0%" jak będzie większy tłum![]()
Ja miałem na myśli drużyny konduktorskie. Raczej chodzi o pozbycie się zapasów biletów blankietowych.fik pisze:No jest. Póki nie będzie oferty w systemie kasowym...
Czyli póki co pociągi będą mało rentowne, skoro mało komu uda się wypisać biletrufio198 pisze:Nie będzie. Podobno jest dyrektywa że na GK tylko bilety ręcznie pisane.
Plus od wilanowskiej te 20 minut do centrum, ale skoro stacja tak słabo położona (faktycznie daleko), to moze warto jakieś minibusy dojazdowe puścić? Parking P+R w przysłżości pewnie obowiązkowy...rhemek pisze:wszak poza szczytem do Wilanowskiej jedzie z 50 minut. A samo dojście na stacje piechotą z centrum góry to co najmniej 40 minut.