Rower...

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 10 lip 2007, 19:07

wracając do kwestii ew. wycieczki rowerem - czy jest ktoś zainteresowany 2-3 dniowym wypadem, najlepiej przez tereny z dużą ilością zamkniętych linii kolejowych, w sierpniu/wrześniu?

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 10 lip 2007, 20:23

Podoba mi sie ten pomysł. :D
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 794
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 10 lip 2007, 20:25

Po 11 września...jak skończę sesję poprawkową.
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2390
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 10 lip 2007, 20:53

A może taka impreza Was zainteresuje: http://www.bercik.netweb.pl/
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 10 lip 2007, 22:15

jasiu pisze:czy jest ktoś zainteresowany (...)
Jest.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1209
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 10 lip 2007, 22:22

Moze jakas wycieczka forumowa tak jak rok temu :> ?
MOBILIS Ursus

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7496
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 10 lip 2007, 22:43

Zainteresowany jestem... Nie wiem na co mi czas pozwoli... I pieniądze...

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 11 lip 2007, 20:05

Przykładowa trasa:

Kod: Zaznacz cały

SŁONECZNY>>>
Prabuty - Kisielice    - ok. 20 km
Kisielice - Kwidzyn    - ok. 30 km
Kwidzyn-Lipianki-Gurcz - ok. 15 km
Gurcz-Tychnowy-Kwidzyn - ok. 15 km
-----------------------------80 KM
Kwidzyn-Rusinowo Wąsk. - ok. 25 km
Rusinowo - Gardeja     - ok. 10 km
Gardeja - Łasin        - ok. 15 km
Łasin - Jabłonowo Pom.  - ok. 15 km
-----------------------------65 KM
========================145-150 km
>>>BORY TUCHOLSKIE

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 11 lip 2007, 21:30

A co w Kwidzynie? Znasz jakaś melinę? Poza tym pomysł wygląda ciekawie z tą adnotacją, że jednak trasa wydaje się trochę za bardzo wyśróbowana.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 11 lip 2007, 22:59

masz rację co do tego wyśrubowania. A w Kwidzynie coś się znaleźć powinno. W ogóle trasa jest do dogrania. czasowo wyszło mi coś takiego

Kod: Zaznacz cały

Prabuty    --:-- 12:00
Kisielice  14:00>14:30
Kwidzyn    17:00>18:00
Gurcz      20:00-20:00
Kwidzyn    21:00

Kwidzyn          07:00
Rusinowo   09:00-09:00
Gardeja    10:00>10:30
Łasin      12:30>13:00
Jabłonowo  15:00 
Trasowałem tak na ok. 10 km/h, myślę że z tego Gurcza można zrezygnować.

[ Dodano: 2007-07-12, 00:55 ]
nie mam cen noclegów w Kwidzynie, ale np. w bursie w Grudziądzu studenci za nocleg płacą 17 zł (nie-studenci i wieczorowi 29 zł) w 3-os. pokoju

Awatar użytkownika
Gronostaj
Posty: 1192
Rejestracja: 13 gru 2005, 22:31

Post autor: Gronostaj » 12 lip 2007, 16:02

A ktoś ma zapasowy rower, który mi ochoczo wypożyczy :]?
I tam gdzieś się będzie można umyć?

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7496
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 12 lip 2007, 20:13

gronostaj pisze:A ktoś ma zapasowy rower
Bez siodełka :hahaha:

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 12 lip 2007, 20:32

szczerze, to nie mam pojęcia co tam jest za infrastruktura ;]

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 05 sie 2007, 11:57

odgrzewam temat - są jacyś chętni/pomysły?

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 06 sie 2007, 15:11

jasiu pisze:odgrzewam temat - są jacyś chętni/pomysły?
Pomysł jest, sam go podałeś. Ja osobiście w ramach archeologii kolejowej w okolicach Warszawy zaczął jednak od trasy Legionowo - Nasielsk.
15/12/2005-12/7/2019

ODPOWIEDZ