Strona 8 z 11
: 03 sty 2008, 17:44
autor: Glonojad
To widzę, że MZA bardzo ufam swoim dostawcom...
: 03 sty 2008, 18:21
autor: Colony
Szczególnie takiemu co ogłasza upadłość... Wcale im się nie dziwię.
: 03 sty 2008, 19:03
autor: blinski
a ja nadal nie widziałem żadnego mastergniota na mieście - oprócz łomiankowego teściaka. btw, ciekawe co będzie z libero dla mobilisu - nie znam się za bardzo na procedurach upadłosciowych, dlatego nie wiem - możliwe że mogą być jakieś problemy?
: 03 sty 2008, 19:14
autor: TLG
Może słowo ode mnie. Dzisiaj osobiście się wreszcie pierwszy raz przejechałem tym badziewiem. Co prawda tylko ejden przystanek, ale zawsze coś. Co tu dużo mówić - mogliby obić ściany pluszem i pozłacać poręcze, ale to nadal będzie Jelcz. Dosyć głośna kataryna nie poprawia ogólnej opinii. Krótko: szmal wyrzucony w błoto.
: 03 sty 2008, 19:31
autor: Piotrek
blinski pisze:nie znam się za bardzo na procedurach upadłosciowych
A Jelcz upadł?
TLG pisze:Krótko: szmal wyrzucony w błoto.
No niestety

: 03 sty 2008, 19:38
autor: SławekM
A Jelcz upadł?
(Nie)stety tak

Nawet chyba w tym temacie ktoś zamieszczał linka do artykułu n/t planów upadłościowych Jelcza (albo w temacie Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje)
: 03 sty 2008, 19:43
autor: Glonojad
Colony pisze:Szczególnie takiemu co ogłasza upadłość... Wcale im się nie dziwię.
No właśnie za bardzo im ufa - wpisali na stan autobus, którego na oczy nie widzieli (ew. widzieli w Jelczu) w mieście? 120N to i dwa tygodnie potrafiły czekać na wpis na stan, już w Warszawie będąc.
No, ale tramwaj nie autobus, zwłaszcza nie autobus na technice z lat 70tych

: 03 sty 2008, 23:18
autor: Jacek Pudło
inż. Glonojad pisze:No, ale tramwaj nie autobus, zwłaszcza nie autobus na technice z lat 70tych

Ależ czy ze 123N nie jest podobna historia?

: 03 sty 2008, 23:49
autor: Glonojad
Nie. 123N możesz porównać co najwyżej z M125.
Ze 105N2k/2000 ma wspólną aparaturę i silniki - to tak jak skrzynie i silniki w autobusach.
: 04 sty 2008, 14:00
autor: Dantte
Dzisiaj jechałem Jelczem. Startuje jak odkurzacz (nie, nie jak autobus Jelcz), przycisk STOP się urwał (leżał na siedzeniu, kabelki wystawały tylko z poręczy...)... niejedna śrubka na podłodze...
: 04 sty 2008, 14:04
autor: Piotrek
Dantte pisze:Dzisiaj jechałem Jelczem. Startuje jak odkurzacz (nie, nie jak autobus Jelcz), przycisk STOP się urwał (leżał na siedzeniu, kabelki wystawały tylko z poręczy...)... niejedna śrubka na podłodze...
Niewiele to się różni od tych po modernie

: 04 sty 2008, 21:48
autor: andrzej_suse10
Jedna z niewielu rzeczy jaka mi sie podoba w nowych gniotach to ich przyspieszenie
No i oczywiscie brak elektronicznego ograniczenia predkosci.
: 22 sty 2008, 13:04
autor: beni
Mamy już 4932 4933 4934.
ONS.
: 24 sty 2008, 21:21
autor: beni
4935 i 4936 są .
: 02 lut 2008, 15:04
autor: Michał
Na Ostrobramską dotarły już: 4937, 4938 i 4939.