Złoty nektar bogów

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 09 lut 2008, 18:25

Jak chcę się piwa napić, to wybieram "Warkę". Ale znowu jak chcę piwa posmakować, to sobie kupuję "Koźlaka".
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 09 lut 2008, 21:30

Tak a'propos wlasnie spozywam Ciechana Mocnego. Zacny smak :)
rury

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 09 lut 2008, 21:49

A ja BROKa :]

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 10 lut 2008, 22:33

Zly dzien mam dzisiaj. Rano dzieki peknieciu dzbanka pelnego goracej herbaty doznalem stwierdzonych przez lekarza poparzen (na szczescie tylko) pierwszego stopnia i do konca tygodnia kibluje w domu i cierpie, bo boli jak cholera :(

Jedyna przyjemnosc w dniu dzisiejszym - Zywiec Porter i kawal dobrej muzyki z glosnikow. Proletaryat "IV"... Jakos od razu mi sie lepiej zrobilo :)
rury

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 10 lut 2008, 22:38

rzeznik pisze:Zly dzien mam dzisiaj. Rano dzieki peknieciu dzbanka pelnego goracej herbaty doznalem stwierdzonych przez lekarza poparzen (na szczescie tylko) pierwszego stopnia i do konca tygodnia kibluje w domu i cierpie, bo boli jak cholera :(

Jedyna przyjemnosc w dniu dzisiejszym - Zywiec Porter i kawal dobrej muzyki z glosnikow. Proletaryat "IV"... Jakos od razu mi sie lepiej zrobilo :)
WSPÓŁCZUJĘ i łączę się w bólu :D hmm, gratuluje smacznego piwka :D
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 327
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 10 lut 2008, 22:56

Aleksander2634 pisze:WSPÓŁCZUJĘ i łączę się w bólu :D hmm, gratuluje smacznego piwka :D
No. Dluzszy wywod na pw :D Pozdro!
rury

Gacek
Posty: 1445
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 11 lut 2008, 9:47

Premo pisze:
pawcio pisze:Nie może. Gdzie Elbląg, a gdzie Mazury. Jeśli już to Warmia, której historycznie bliżej do Pomorza niż Mazur.
Na Pomorzu mają Bosmana
Szczecin to nie POmorze czy Pomorze Zachodnie....
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 11 lut 2008, 10:52

Gacek pisze:
Premo pisze:Na Pomorzu mają Bosmana
Szczecin to nie POmorze czy Pomorze Zachodnie....
Jarosławie, nie wiem kto Cie uczył geografii albo co wtedy robiłeś na lekcji ale Szczecin jest na Pomorzu (dokładnie mówić na Pomorzu Zachodnim, ale jest to część Pomorza) :D rozjaśniło się?? :>
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Gacek
Posty: 1445
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 11 lut 2008, 13:31

masz racje. ;-) przepraszam.
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 12 lut 2008, 11:06

Szamot pisze:
Gacek pisze: Gdzie można kupić Lwowskie? Poluję na nie!
koło mnie w budzie
Tak poleciliście to Lwowskie, że aż spróbowałem. Niezłe naprawdę. Tylko u mnie w Leclercu niestety dość drogie (ponad 4,20 zł butelka).

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 12 lut 2008, 23:43

Hmm dziwne, w hipermarketach zazwyczaj piwo jest tańsze, a lwowskie to normalnie po dwa z kawałkiem widywałem..!

Awatar użytkownika
5291
Posty: 72
Rejestracja: 15 gru 2005, 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5291 » 12 lut 2008, 23:52

Lubię tworzone przez konstanciński browar Zdrojowe, ale do jakiegoś czasu go nie widzę w sklepie. Czyżby, z racji tego, że mi smakuje/owało, zaniechano produkcji? No i Staropramen, ten w każdej ilości.

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 13 lut 2008, 9:22

TOMEK pisze:Hmm dziwne, w hipermarketach zazwyczaj piwo jest tańsze, a lwowskie to normalnie po dwa z kawałkiem widywałem..!
Możesz napisać gdzie, dzięki. Też byłem nieco zdziwiony ceną ale chciałem "przetestować".

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 13 lut 2008, 13:59

Przed chwilą spożyłem Speciala. Mniam

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 13 lut 2008, 21:13

A ja właśnie zakończyłem wlewanie w siebie holenderskiego piwka pt. "Bavaria RED" :D jedynie 7,6 volta :D
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

ODPOWIEDZ