Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 09 lut 2008, 18:25
Jak chcę się piwa napić, to wybieram "Warkę". Ale znowu jak chcę piwa posmakować, to sobie kupuję "Koźlaka".
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 09 lut 2008, 21:30
Tak a'propos wlasnie spozywam Ciechana Mocnego. Zacny smak

rury
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 09 lut 2008, 21:49
A ja BROKa
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 10 lut 2008, 22:33
Zly dzien mam dzisiaj. Rano dzieki peknieciu dzbanka pelnego goracej herbaty doznalem stwierdzonych przez lekarza poparzen (na szczescie tylko) pierwszego stopnia i do konca tygodnia kibluje w domu i cierpie, bo boli jak cholera
Jedyna przyjemnosc w dniu dzisiejszym - Zywiec Porter i kawal dobrej muzyki z glosnikow. Proletaryat "IV"... Jakos od razu mi sie lepiej zrobilo

rury
-
Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Post
autor: Aleksander2560 » 10 lut 2008, 22:38
rzeznik pisze:Zly dzien mam dzisiaj. Rano dzieki peknieciu dzbanka pelnego goracej herbaty doznalem stwierdzonych przez lekarza poparzen (na szczescie tylko) pierwszego stopnia i do konca tygodnia kibluje w domu i cierpie, bo boli jak cholera
Jedyna przyjemnosc w dniu dzisiejszym - Zywiec Porter i kawal dobrej muzyki z glosnikow. Proletaryat "IV"... Jakos od razu mi sie lepiej zrobilo

WSPÓŁCZUJĘ i łączę się w bólu

hmm, gratuluje smacznego piwka

Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
-
rzeznik
- Posty: 327
- Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
- Lokalizacja: z masarni
Post
autor: rzeznik » 10 lut 2008, 22:56
Aleksander2634 pisze:WSPÓŁCZUJĘ i łączę się w bólu

hmm, gratuluje smacznego piwka

No. Dluzszy wywod na pw

Pozdro!
rury
-
Gacek
- Posty: 1445
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
-
Kontakt:
Post
autor: Gacek » 11 lut 2008, 9:47
Premo pisze:pawcio pisze:Nie może. Gdzie Elbląg, a gdzie Mazury. Jeśli już to Warmia, której historycznie bliżej do Pomorza niż Mazur.
Na Pomorzu mają Bosmana
Szczecin to nie POmorze czy Pomorze Zachodnie....
Całuję Was w Wasze małe serduszka.
-
Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Post
autor: Aleksander2560 » 11 lut 2008, 10:52
Gacek pisze:Premo pisze:Na Pomorzu mają Bosmana
Szczecin to nie POmorze czy Pomorze Zachodnie....
Jarosławie, nie wiem kto Cie uczył geografii albo co wtedy robiłeś na lekcji ale Szczecin jest na Pomorzu (dokładnie mówić na Pomorzu Zachodnim, ale jest to część Pomorza)

rozjaśniło się??

Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
-
Gacek
- Posty: 1445
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
-
Kontakt:
Post
autor: Gacek » 11 lut 2008, 13:31
masz racje.

przepraszam.
Całuję Was w Wasze małe serduszka.
-
Kra
- Posty: 1875
- Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
- Lokalizacja: Żoliborz/Bielany
Post
autor: Kra » 12 lut 2008, 11:06
Szamot pisze:Gacek pisze:
Gdzie można kupić Lwowskie? Poluję na nie!
koło mnie w budzie
Tak poleciliście to Lwowskie, że aż spróbowałem. Niezłe naprawdę. Tylko u mnie w Leclercu niestety dość drogie (ponad 4,20 zł butelka).
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 12 lut 2008, 23:43
Hmm dziwne, w hipermarketach zazwyczaj piwo jest tańsze, a lwowskie to normalnie po dwa z kawałkiem widywałem..!
-
5291
- Posty: 72
- Rejestracja: 15 gru 2005, 22:22
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: 5291 » 12 lut 2008, 23:52
Lubię tworzone przez konstanciński browar Zdrojowe, ale do jakiegoś czasu go nie widzę w sklepie. Czyżby, z racji tego, że mi smakuje/owało, zaniechano produkcji? No i Staropramen, ten w każdej ilości.
-
Kra
- Posty: 1875
- Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
- Lokalizacja: Żoliborz/Bielany
Post
autor: Kra » 13 lut 2008, 9:22
TOMEK pisze:Hmm dziwne, w hipermarketach zazwyczaj piwo jest tańsze, a lwowskie to normalnie po dwa z kawałkiem widywałem..!
Możesz napisać gdzie, dzięki. Też byłem nieco zdziwiony ceną ale chciałem "przetestować".
-
Premo
- Posty: 5439
- Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58
Post
autor: Premo » 13 lut 2008, 13:59
Przed chwilą spożyłem Speciala. Mniam
-
Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Post
autor: Aleksander2560 » 13 lut 2008, 21:13
A ja właśnie zakończyłem wlewanie w siebie holenderskiego piwka pt. "Bavaria RED"

jedynie 7,6 volta

Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa