Strona 8 z 151

: 22 lip 2010, 15:05
autor: lukasek1
Bernard pisze:Zastanawia mnie dla czego praktycznie za każdym razem pociągi jadące od Warszawy zatrzymują się przed Legionowem na wysokości Bukowca. Czasem nawet na kilka minut i przepuszczają inne pociągi z naprzeciwka. Czyżby winna jest przepustowość stacji czy jeszcze coś innego :?:
Ponieważ czekają przed wjazdem do Legionowa na światłach. A od Legionowa do Nowego Dworu Maz. jest jeden tor czynny a w Legionowie na stacji nie ma możliwości mijanki(brak odpowiednich rozjazdów rozjazdów po stronie zachodniej) . Chyba że sam dalekobieżny jedzie od NDM nie zatrzymujący się w Legionowie to może minąć tym torem towarowym. Niesty cierpią na tym SKM stojące w kolejce np. za KM.

: 27 lip 2010, 7:10
autor: fidzio
Ciekawostka, dzisiaj na poc. 120 zamiast EN71 poszedł FLIRT. Będzie wracać poc. 9120

: 27 lip 2010, 11:34
autor: eMeLPe
fidzio pisze:Ciekawostka, dzisiaj na poc. 120 zamiast EN71 poszedł FLIRT. Będzie wracać poc. 9120
Ja od kilku dni (m-cy?) widuję na parze 219/9224 FLIRTa lub dwa ;-) PS. Miałeś na myśli poc. 121 do GK, bo poc. 120 raczej nie istnieje ;-):?:

: 27 lip 2010, 12:09
autor: fidzio
eMeLPe pisze:Ja od kilku dni (m-cy?) widuję na parze 219/9224 FLIRTa lub dwa ;-)
Bo to obieg EW60
PS. Miałeś na myśli poc. 121 do GK, bo poc. 120 raczej nie istnieje ;-):?:
Jasne że istnieje. Popatrz dobrze w dobry rozkład.

: 27 lip 2010, 19:13
autor: rufio198
fidzio pisze:
eMeLPe pisze:Ja od kilku dni (m-cy?) widuję na parze 219/9224 FLIRTa lub dwa ;-)
Bo to obieg EW60
Przeca w niedziele te EW60 pojechały ,,Wiedenką '' do Skierek. Już z powrotem zdechły ? :D

: 27 lip 2010, 19:36
autor: Glonojad
Kurczę, przejechałbym się nimi kiedyś. Ale jak rozumiem ciężko trafić. :D

Swoją drogą - do Skierek? One powinny mieć jakiś obieg Grodzisk - Otwock...

: 27 lip 2010, 20:11
autor: fidzio
Pojechała jedna "Wiedenką" :) jak Glonojad chce się nimi przejechać to jutro polecam poc. 154/5 :)

: 28 lip 2010, 6:54
autor: rufio198
fidzio pisze:Pojechała jedna "Wiedenką" :) jak Glonojad chce się nimi przejechać to jutro polecam poc. 154/5 :)
1. Jak pojedzie- bo może się okazać że nie wyjedzie z MNG
2. Zepsuje się ten złom po drodze i zniechęci się Glonojad do pociągów. Ładnie tak zniechęcać do pociągów? :D

: 28 lip 2010, 7:50
autor: fidzio
rufio198 pisze: 2. Zepsuje się ten złom po drodze i zniechęci się Glonojad do pociągów. Ładnie tak zniechęcać do pociągów? :D
A jak sie nie zepsuje to ogolisz się na łyso?:P

: 28 lip 2010, 10:11
autor: rufio198
fidzio pisze:
rufio198 pisze: 2. Zepsuje się ten złom po drodze i zniechęci się Glonojad do pociągów. Ładnie tak zniechęcać do pociągów? :D
A jak sie nie zepsuje to ogolisz się na łyso?:P
Już jestem ogolony na łyso :P

: 28 lip 2010, 11:10
autor: Glonojad
rufio198 pisze:
fidzio pisze:Pojechała jedna "Wiedenką" :) jak Glonojad chce się nimi przejechać to jutro polecam poc. 154/5 :)
1. Jak pojedzie- bo może się okazać że nie wyjedzie z MNG
LOL
2. Zepsuje się ten złom po drodze i zniechęci się Glonojad do pociągów. Ładnie tak zniechęcać do pociągów? :D
LOL/2 :p Bardziej mnie zniechęca fakt, że ręce mi straszliwie śmierdzą bo wysiadce z pociągu. Nie wiem, co to, ale pachnie paskudnie.

: 28 lip 2010, 19:53
autor: rufio198
Oj tam - przesadzasz ;P. Ręce śmierdzą nie tylko po jeździe pociągiem - innymi środkami komunikacji miejskiej też. Tylko mniej czuć

W końcu przejechałeś się tym wynalazkiem?

: 28 lip 2010, 20:04
autor: Glonojad
A skąd, dziś nie miałem na to czasu. Co jakiś czas jeżdżę linię grodziską, to może kiedyś trafię. Brat jechał i był pod wrażeniem rozplanowania wnętrza.

: 30 lip 2010, 2:51
autor: Bernard
Obrazek

Utrudnienia na linii Warszawa - Małkinia

W związku z naprawami bieżącymi na linii kolejowej nr 6 Warszawa - Małkinia możliwe są utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich.


Część pociągów Kolei Mazowieckich kursuje według zmienionego rozkładu jazdy bądź w skróconych relacjach.

Naprawy będą przeprowadzane w kilku fazach, w związku z tym Koleje Mazowieckie doradzają regularne zapoznawanie się z rozkładem jazdy w celu sprawdzenia bieżących zmian. Szczegółowy rozkład pociągów znajduje się na stronie Kolei Mazowieckich w zakładce rozkład jazdy pociągów.

Prace wykonywane są na zlecenie zarządcy infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
http://www.zw.com.pl/artykul/10,499574_ ... kinia.html

: 14 sie 2010, 18:40
autor: Dzulikiewicz
Ktoś podpowie na których obiegach można spodziewać się najnowszych AKMek?