Euro 2012 - przebieg turnieju
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Pytanie, czy to moc Chorwatów, czy słabość Irlandczyków. Bo ekipa Trappa nie prezentuje się mocarnie. W sumie w ogóle się nie prezentuje.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Ani do swoich najlepszych konferencji prasowych nie nawiązał. Zestarzał się chybaPaweł_K pisze:Sam Trapp też jakiś spokojny, nie rzuca butelkami po ławce rezerwowychSzeregowy_Równoległy pisze:Bo ekipa Trappa nie prezentuje się mocarnie.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Bo śpi.fik pisze:Dlaczego Hart gra w piżamie?
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Oni się na bezbramkowca umówili?
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Jak patrzę na Harta, to zaczynam żałować, że Anglicy na ławce nie mają Janusza Wójcika. O, bramka.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Co to za osioł komentuje ten mecz? I który robi za eksperta? O, Malouda jest na boisku.
[ Dodano: |11 Cze 2012|, 2012 18:39 ]
O, znowu Hart zasnął. Wbrew opinii komentatorów: moim zdaniem przy dość lekkim strzale zza pola karnego w krótki róg bramkarz ma jednak dość sporą szansę na skuteczną interwencję, o ile nie śpi.
[ Dodano: |11 Cze 2012|, 2012 18:39 ]
O, znowu Hart zasnął. Wbrew opinii komentatorów: moim zdaniem przy dość lekkim strzale zza pola karnego w krótki róg bramkarz ma jednak dość sporą szansę na skuteczną interwencję, o ile nie śpi.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Opcja z Wójcikiem wraca do gry.
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Mi się zawsze podobało, jak chcieli naturalizować Cudiciniego kilka lat temu.
Największe zaskoczenie pierwszej połowy - bramka dla Anglii nie padła po błędzie Ramiego (choć kilka razy się popisał, najbardziej przy szansie Milnera).
[ Dodano: |11 Cze 2012|, 2012 19:03 ]
W ogóle to pamiętajmy, że Anglicy mają gola przewagi z wczoraj
Największe zaskoczenie pierwszej połowy - bramka dla Anglii nie padła po błędzie Ramiego (choć kilka razy się popisał, najbardziej przy szansie Milnera).
[ Dodano: |11 Cze 2012|, 2012 19:03 ]
W ogóle to pamiętajmy, że Anglicy mają gola przewagi z wczoraj
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Później chcieli naturalizować Almunię.fik pisze:Mi się zawsze podobało, jak chcieli naturalizować Cudiciniego kilka lat temu.