Moderator: JacekM
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 11 sty 2014, 20:54
person pisze:(tylko czym ci łowiczanie dojeżdżają do Wawy, bo rano dogodnej TLKi nie ma?)
Mazovią.
Racjonalne gospodarowanie, nie ma co

Przyroda nie znosi pustki, przewiduję cięcia oferty gdzie indziej...

raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
Łukasz
- Posty: 12122
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Łukasz » 11 sty 2014, 23:35
A jakie będzie zestawienie? B + A/B? Bo chyba więcej nie potrzeba

ŁK
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 13 sty 2014, 9:17
fik pisze:person pisze:(tylko czym ci łowiczanie dojeżdżają do Wawy, bo rano dogodnej TLKi nie ma?)
Mazovią.
Jest wspólny (miesięczny) bilet PIC+KM?
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 13 sty 2014, 9:47
person pisze:fik pisze:
Mazovią.
Jest wspólny (miesięczny) bilet PIC+KM?
Są bilety miesięczne "tam", kosztujące połowę "tam i z powrotem".
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 13 sty 2014, 10:02
Błożesztymój! Bilety w jedną stronę. Czarna magia!

-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 13 sty 2014, 10:29
Co jakiś czas na różnych forach pojawia się pytanie o ich sens, oto i odpowiedź

raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
vernalisadonis
- Posty: 2954
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 14 sty 2014, 10:34
Co się stało z Vlatavą, bo zauważyłem, że nie ma jej na rozkładzie jazdy?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
Peter
- (Czepel)
- Posty: 305
- Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Peter » 14 sty 2014, 11:55
Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa to : Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Katowice => Praga 3:13/16, Katowice => Moskwa 22:18/21
Terespol => Praga 20:33/21:13, Terespol => Moskwa 4:15/55
P.S. Wczoraj nowy pociąg TLK 11105 Mazowsze Warszawa => Kutno, TLK Mazowsze 11118 Kutno => Warszawa prowadziła warszawska EP09-021. Skład liczył 4 wagony.
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 14 sty 2014, 18:17
Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Nazwa jakaś dziwna

Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
kveld
- Posty: 1833
- Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
- Lokalizacja: Marki
Post
autor: kveld » 14 sty 2014, 20:27
Bastian pisze:Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Nazwa jakaś dziwna

Czemu dziwna?
-
vernalisadonis
- Posty: 2954
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 14 sty 2014, 21:22
kveld pisze:Czemu dziwna?
Może Bastianowi chodzi o przecinek.
Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę.
Czyli pociąg EN Jan Kiepura nie ciągnie już żadnych wagonów za wschodniej granicy?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
sajbeer
- Posty: 714
- Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
- Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Post
autor: sajbeer » 14 sty 2014, 21:36
Wagony EN Jan Kiepura to CHYBA widziałem na Centralnym z którymś BWE.
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218

013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685

019B/33

-
vernalisadonis
- Posty: 2954
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 14 sty 2014, 22:13
Faktycznie jest podpięty pod BWE przynajmniej tak wynika z
rozkładu jazdy. Wcześniej jak go przeglądałem to się zdziwiłem trochę, że Janek ma postoje w Kutnie i Koninie.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
sajbeer
- Posty: 714
- Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
- Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Post
autor: sajbeer » 14 sty 2014, 22:21
Czyli nie przywidziało mi się.

Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218

013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685

019B/33

-
vernalisadonis
- Posty: 2954
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 14 sty 2014, 22:35
sajbeer pisze:Czyli nie przywidziało mi się.

Nie z resztą obejrzałem przed chwilą filmik na youtubie i faktycznie coś takiego jeździ.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej