Strona 8 z 16
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 11 sty 2014, 20:54
autor: fik
person pisze:(tylko czym ci łowiczanie dojeżdżają do Wawy, bo rano dogodnej TLKi nie ma?)
Mazovią.
Racjonalne gospodarowanie, nie ma co

Przyroda nie znosi pustki, przewiduję cięcia oferty gdzie indziej...

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 11 sty 2014, 23:35
autor: Łukasz
A jakie będzie zestawienie? B + A/B? Bo chyba więcej nie potrzeba

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 13 sty 2014, 9:17
autor: person
fik pisze:person pisze:(tylko czym ci łowiczanie dojeżdżają do Wawy, bo rano dogodnej TLKi nie ma?)
Mazovią.
Jest wspólny (miesięczny) bilet PIC+KM?
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 13 sty 2014, 9:47
autor: fik
person pisze:fik pisze:
Mazovią.
Jest wspólny (miesięczny) bilet PIC+KM?
Są bilety miesięczne "tam", kosztujące połowę "tam i z powrotem".
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 13 sty 2014, 10:02
autor: person
Błożesztymój! Bilety w jedną stronę. Czarna magia!

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 13 sty 2014, 10:29
autor: fik
Co jakiś czas na różnych forach pojawia się pytanie o ich sens, oto i odpowiedź

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 10:34
autor: vernalisadonis
Co się stało z Vlatavą, bo zauważyłem, że nie ma jej na rozkładzie jazdy?
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 11:55
autor: Peter
Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa to : Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Katowice => Praga 3:13/16, Katowice => Moskwa 22:18/21
Terespol => Praga 20:33/21:13, Terespol => Moskwa 4:15/55
P.S. Wczoraj nowy pociąg TLK 11105 Mazowsze Warszawa => Kutno, TLK Mazowsze 11118 Kutno => Warszawa prowadziła warszawska EP09-021. Skład liczył 4 wagony.
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 18:17
autor: Bastian
Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Nazwa jakaś dziwna

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 20:27
autor: kveld
Bastian pisze:Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę. Jej trasa Terespol - Łuków - Dęblin - Radom - Kielce Piaski - Kielce Herbskie - Włoszczowa - CMK - Katowice.
Nazwa jakaś dziwna

Czemu dziwna?
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 21:22
autor: vernalisadonis
kveld pisze:Czemu dziwna?
Może Bastianowi chodzi o przecinek.
Peter pisze:Vltava jest, tylko ma inną trasę.
Czyli pociąg EN Jan Kiepura nie ciągnie już żadnych wagonów za wschodniej granicy?
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 21:36
autor: sajbeer
Wagony EN Jan Kiepura to CHYBA widziałem na Centralnym z którymś BWE.
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 22:13
autor: vernalisadonis
Faktycznie jest podpięty pod BWE przynajmniej tak wynika z
rozkładu jazdy. Wcześniej jak go przeglądałem to się zdziwiłem trochę, że Janek ma postoje w Kutnie i Koninie.
[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 22:21
autor: sajbeer
Czyli nie przywidziało mi się.

[RJ] O rozkładzie jazdy pociągów 2014
: 14 sty 2014, 22:35
autor: vernalisadonis
sajbeer pisze:Czyli nie przywidziało mi się.

Nie z resztą obejrzałem przed chwilą filmik na youtubie i faktycznie coś takiego jeździ.