: 04 sty 2013, 0:47
Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku 
To nie jest złoty nektar bogów!vernalisadonis pisze:Ostatnio wypiłem dwie puszki Tatry grzaniec, nie polecam tego nikomu istna woda z sokiem. W ogóle nie czuć, że się pije piwo, szkoda na nie czasu i pieniędzy.
No właśnie miałem zapytać, czy dobre... palonego okocimia lubiłem, koźlaki lubię...TOMEK pisze:Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku
A tymże zwykłym, osiedlowym spożywczaku pojawia się czasem Żywiec?TOMEK pisze:Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku
Zdecydowanie polecam, ale obawiam się, ze to była jednorazowa, "krótka seria".Glonojad pisze:W istocie, ale czy - mimo to - warto?
Z ciekawości spróbowałem (kupiłem we "Florydzie" w Legionowie). Niestety niedobre, strasznie mi nie smakowało. Ma taki dziwy posmak, jakbym pił kompot z suszu, którego nie cierpięBracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku
Proszę bardzo: Pub Polufka. Prowadzą moi znajomi. Bardzo duży wybór piw zza naszej wschodniej i południowej granicy. Bardzo dobry klimat knajpy, do tego tv, piłkarzyki i dużo planszówek do wypożyczenia "na dowód".Kra pisze:Czy ktoś może polecić w Gdańsku (Główne Miasto albo Wrzeszcz) jakis pub/restaurację z piwami regionalnymi (pub taki co się da coś zjeść)? Wolałbym uniknąć jednak mikrobrowaru.
Ale w Radomiu produkuje się tylko napoje Zbyszko.MZ pisze:Żeby nie było, że w Radomiu produkuje się tylko napoje Zbyszko. Są też znacznie ciekawsze produkty - z Browaru Zamkowego (Dionizos).
Szczegóły tu: http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ECIA_.html .
Trzeba będzie przekonać się, czy nowe piwo Smoczne faktycznie jest "smoczne": http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ,_,,4.html
Po jedzeniu polecam Degustatornię na tyłach Hiltona w Gdańsku.Kra pisze:Czy ktoś może polecić w Gdańsku (Główne Miasto albo Wrzeszcz) jakis pub/restaurację z piwami regionalnymi (pub taki co się da coś zjeść)? Wolałbym uniknąć jednak mikrobrowaru.