Strona 72 z 84

: 04 sty 2013, 0:47
autor: TOMEK
Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku :grin:

: 05 sty 2013, 21:18
autor: yavorius
vernalisadonis pisze:Ostatnio wypiłem dwie puszki Tatry grzaniec, nie polecam tego nikomu istna woda z sokiem. W ogóle nie czuć, że się pije piwo, szkoda na nie czasu i pieniędzy.
To nie jest złoty nektar bogów! :lanie:

: 05 lut 2013, 16:58
autor: Glonojad
TOMEK pisze:Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku :grin:
No właśnie miałem zapytać, czy dobre... palonego okocimia lubiłem, koźlaki lubię...

: 06 lut 2013, 16:36
autor: JotPeCet
TOMEK pisze:Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku :grin:
A tymże zwykłym, osiedlowym spożywczaku pojawia się czasem Żywiec? ;) Jak tak to nic dziwnego że i Bracki Rauch Bock się pojawił.

: 06 lut 2013, 21:07
autor: Glonojad
W istocie, ale czy - mimo to - warto?

: 06 lut 2013, 23:54
autor: TOMEK
Żywiec to jest przecież w każdym sklepie, tak jak Lech, Tyskie, Żubr itp. Natomiast póki co nie widziałem tego brackiego bocka w żadnym innym, nawet w tych gdzie jest duży wybór piw regionalnych. A ten "osiedlowy spożywczak" znajduje się przy al. Niepodległości 19 jak kogos interesuje. Ostatnio znowu tam byłem i zgarnąłem chyba ostatnią butelkę niestety, ale może jest na Pejzażowej, oba sklepy znajdują się w zasięgu ZP :mewa: Wilanowska jakby co :smile:

[ Dodano: |6 Lut 2013|, 2013 23:57 ]
Glonojad pisze:W istocie, ale czy - mimo to - warto?
Zdecydowanie polecam, ale obawiam się, ze to była jednorazowa, "krótka seria".

[ Dodano: |7 Lut 2013|, 2013 02:31 ]
Twierdzowe ciemne korzenne na miodzie - raciborski browar podkreśla naturalność i tradycyjność warzenia piwa, ciekawe czy jakieś glony (tak to wygląda) pływające w tym piwie są również częścią tej "naturalności" :-?

: 10 lut 2013, 23:07
autor: MZ
:arrow: Żeby nie było, że w Radomiu produkuje się tylko napoje Zbyszko. Są też znacznie ciekawsze produkty - z Browaru Zamkowego (Dionizos).

Szczegóły tu: http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ECIA_.html .
Trzeba będzie przekonać się, czy nowe piwo Smoczne faktycznie jest "smoczne": http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ,_,,4.html :)

: 11 lut 2013, 17:52
autor: Bernard
Bracki Rauch Bock, bardzo dobre ciemne piwo dla koneserów, zdziwiło mnie tylko to, że trafilem na nie zupelnie przypdkiem w zwykłym, osiedlowym spożywczaku :grin:
Z ciekawości spróbowałem (kupiłem we "Florydzie" w Legionowie). Niestety niedobre, strasznie mi nie smakowało. Ma taki dziwy posmak, jakbym pił kompot z suszu, którego nie cierpię :razz: .

: 16 lut 2013, 20:46
autor: Kra
Czy ktoś może polecić w Gdańsku (Główne Miasto albo Wrzeszcz) jakis pub/restaurację z piwami regionalnymi (pub taki co się da coś zjeść)? Wolałbym uniknąć jednak mikrobrowaru.

: 01 mar 2013, 0:01
autor: TOMEK
W delikatesach przy Moczydłowskiej pojawiły się cztery rodzaje piwa Chisinau, po nazwie stwierdziłem, że pewnie z Mołdawii :>

: 01 mar 2013, 8:25
autor: fik
Pite w Mołdawii było zadziwiająco dobre (zwłaszcza w porównaniu z wynalazkami rumuńskimi).

: 01 mar 2013, 12:25
autor: klemenko
Potwierdzam, całkiem niezłe piwo.

: 02 mar 2013, 18:14
autor: Michał W.
Kra pisze:Czy ktoś może polecić w Gdańsku (Główne Miasto albo Wrzeszcz) jakis pub/restaurację z piwami regionalnymi (pub taki co się da coś zjeść)? Wolałbym uniknąć jednak mikrobrowaru.
Proszę bardzo: Pub Polufka. Prowadzą moi znajomi. Bardzo duży wybór piw zza naszej wschodniej i południowej granicy. Bardzo dobry klimat knajpy, do tego tv, piłkarzyki i dużo planszówek do wypożyczenia "na dowód".
Spacerkiem się idzie 5 min od opery w stronę Brzeźna

: 06 mar 2013, 13:46
autor: JotPeCet
MZ pisze: :arrow: Żeby nie było, że w Radomiu produkuje się tylko napoje Zbyszko. Są też znacznie ciekawsze produkty - z Browaru Zamkowego (Dionizos).

Szczegóły tu: http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ECIA_.html .
Trzeba będzie przekonać się, czy nowe piwo Smoczne faktycznie jest "smoczne": http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,1 ... ,_,,4.html :)
Ale w Radomiu produkuje się tylko napoje Zbyszko. :p
Piwa sprzedawane na ul. Limanowskiego nie są warzone w Radomiu. Oczywiście piwo z garażu Pana Jarka piłem już jakieś dziesięć lat temu, ale nie jest sprzedawane w sklepie, a jedynie częstuje nim tylko zaufane osoby.

[ Dodano: |6 Mar 2013|, 2013 13:48 ]
Kra pisze:Czy ktoś może polecić w Gdańsku (Główne Miasto albo Wrzeszcz) jakis pub/restaurację z piwami regionalnymi (pub taki co się da coś zjeść)? Wolałbym uniknąć jednak mikrobrowaru.
Po jedzeniu polecam Degustatornię na tyłach Hiltona w Gdańsku.

: 27 mar 2013, 1:39
autor: TOMEK
Ostatnio byłem w sklepie na Pejzażowej po długiej przerwie i pozytywnie zaskoczyły mnie "ciemne nowości" z polskich browarów, które do tej pory nie warzyły ciemnego piwa. Brok Stout, Śląskie Ciemne, Lubelskie Koźlak, więc jest co degustować :smile: