Strona 73 z 84

: 28 mar 2013, 22:59
autor: Bernard
W sklepie z litewskimi piwami na Zegrzyńskiej w Legionowie kupiłem z wcześniejszego polecenia piwo "Złota beczka" (jasne). Faktycznie zacne.
Obrazek

: 28 mar 2013, 23:18
autor: vernalisadonis
Teraz piję miodne z Kormorana. Szczerze takie sobie, lepszy jest już Ciechan.

: 29 mar 2013, 8:50
autor: Bastian
Wywiad z właścicielem browarów w Ciechanowie i Lwówku Śląskim:

http://manager.money.pl/ludzie/wywiady/ ... 19012.html

: 29 mar 2013, 10:33
autor: yavorius
Dzięki za link, ino pamiętajcie czytelnicy, że to wywiad z 2011 roku.

: 29 mar 2013, 12:57
autor: fik
Od tego czasu Jakubiak kupił browar w Bojanowie (pierwsza partia latem 2013) i rozpoczął budowę w Darłowie.

: 25 kwie 2013, 0:22
autor: JacekM
Łomża miodowa <3

: 25 kwie 2013, 0:31
autor: vernalisadonis
JacekM pisze:Łomża miodowa <3
Z miodowych piw to jak na razie u mnie wygrywa Ciechan. Bardzo dobrze mi smakuje.

: 25 kwie 2013, 8:31
autor: pawcio
Oj, nie. Miód gryczany z Jabłonowa wymiata.

: 25 kwie 2013, 12:48
autor: Emyl
pawcio pisze:Oj, nie. Miód gryczany z Jabłonowa wymiata.
Rzeczywiście, jak na razie nie znalazłem lepszego miodowego.

: 14 maja 2013, 1:43
autor: bepe
W Realu trwa bodajże do niedzieli festiwal piwa - można sobie kupić różne dziwne rzeczy, np. Komes Porter Bałtycki. Mi osobiście nie smakuje, ale może komuś się spodoba.

Obrazek

: 17 maja 2013, 1:34
autor: TOMEK
Jakby kogoś interesowało to w delikatesach przy Moczydłowskiej są piwa z browaru EDI (Wschowa), do tej pory widziałem tylko na jarmarkach i festynach.

: 17 maja 2013, 8:53
autor: yavorius
To są chyba najgorsze piwa <blee>. I warto uważać, bo lubią wybuchać pod wpływem wysokiej temperatury.

: 17 maja 2013, 9:02
autor: sajbeer
bepe pisze:W Realu trwa bodajże do niedzieli festiwal piwa - można sobie kupić różne dziwne rzeczy, np. Komes Porter Bałtycki. Mi osobiście nie smakuje, ale może komuś się spodoba.

Obrazek
W którym Realu :?: Wczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.

: 17 maja 2013, 9:09
autor: Michał W.
EDI dalej ma te kozackie etykiety z dziewczętami? :D

: 17 maja 2013, 13:15
autor: TOMEK
dokładnie tak :grin: