Strona 74 z 84
: 17 maja 2013, 15:15
autor: Bernard
Od jakiegoś czasu zamknięty jest sklep z wileńskimi piwami w Legionowie. Na facebookowym profilu pojawiło się wyjaśnienie sytuacji:
W związku z wycofaniem się browaru „Vilniaus Alus” z prowadzenia w Polsce sklepów firmowych, nastąpi zmiana nazwy sklepów: na ul. Warszawskiej 57, w Legionowie i na ul. Berensona 12 w Warszawie z „Wileńskie Piwo” na „CHMIEL I SŁÓD”
Jednocześnie 17.05.2013r. nastąpi również zmiana nazwy profilu na Facebooku na: „CHMIEL I SŁÓD”
Ponowne otwarcie sklepu na Berensona nastąpi 18.05.2013r.
Natomiast otwarcie sklepu w Legionowie jest planowane już na początku czerwca.
W sklepach w dalszym ciągu będzie prowadzona sprzedaż piw z beczki do buteleczki.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Jestem ciekawy nowego asortymentu.
: 17 maja 2013, 18:59
autor: bepe
sajbeer pisze:bepe pisze:W Realu trwa bodajże do niedzieli festiwal piwa - można sobie kupić różne dziwne rzeczy, np. Komes Porter Bałtycki. Mi osobiście nie smakuje, ale może komuś się spodoba.
Obrazek
W którym Realu

Wczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.
Na Płaskowickiej.
: 17 maja 2013, 20:00
autor: sajbeer
bepe pisze:sajbeer pisze:
W którym Realu

Wczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.
Na Płaskowickiej.
Czyli co sklep to inna oferta

: 17 maja 2013, 20:32
autor: bepe
Nie napisałem, w którym Realu, bo byłem przekonany, że ten "festiwal" dotyczy całej sieci. A tu niespodzianka.
: 17 maja 2013, 21:23
autor: sajbeer
Widocznie w Real co sklep to inne promocje(poza gazetkami). Warto wiedzieć.
: 17 maja 2013, 21:30
autor: vernalisadonis
Piję Maćkowe miodowe, ale żadna rewelacja kompletnie nie czuć miodu. Krótko mówiąc normalne zwykłe piwo.
: 17 maja 2013, 22:28
autor: yavorius
bepe pisze:Na Płaskowickiej.
Puławskiej
Miodowy najlepszy jest Ciechan, ale ze słodkich obecnie piję Lwówek Malinowy. Ostatnio zachciało mi się spróbować Redd'sa ananasowo-grapefruitowego. Pewnie przepływa teraz koło Torunia

: 17 maja 2013, 23:11
autor: MALIN
yavorius pisze:Miodowy najlepszy jest Ciechan,
Łomża miodowa również nie jest taka zła

: 17 maja 2013, 23:18
autor: vernalisadonis
Co do miodowej Łomży, to nigdy jej nie próbowałem ale ciechan jak najbardziej na plus.
: 19 maja 2013, 20:51
autor: Panna Kajzerka
: 19 maja 2013, 20:53
autor: Pawel_
Dobrze widzę? Plastikowy Brok? Bleee. Kasztelan rządzi! Niepasteryzowany. 
: 19 maja 2013, 21:04
autor: fik
Panna Kajzerka pisze:Od jutra (20.05) regionalna oferta piwna w Lidlu
Oferta nie urywa, ale zawsze to krok w dobrą stronę.
Z ciekawostek: dwa bączki Trybunała Niefiltrowanego na stacji BP po 2,99. Piwko przeciętne, ale pijalne, w tym zakresie cenowym ciężko o coś lepszego.
Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach -
Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
: 20 maja 2013, 1:08
autor: TOMEK
Pawel_ pisze:Dobrze widzę? Plastikowy Brok? Bleee. Kasztelan rządzi! Niepasteryzowany. 
BROK nawet w plastiku jest dobry, to jedno z niewielu piw, które nie straciło na smaku mimo wielu zmian właścicielskich koszalińskiego browaru.
: 20 maja 2013, 7:12
autor: pawcio
fik pisze:Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
Też to sobie w weekend popełniłem. Bardzo sympatyczna sprawa, szczególnie dla osób nieprzepadających za chmielową goryczką. Mi to trochę przypominało niemieckie radlery o smaku kwiatu bzu. Będzie trzeba powtórzyć.
: 22 maja 2013, 22:30
autor: MZ

"Pan tu nie stał" - wersja limitowana dla miłośników komedii z czasów PRL:
http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,13 ... PRL_u.html 
.