[Humor-czarny] O komunikacji w sieci

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2013, 11:36

Glonojad pisze:O tym, że PO promuje absencję przecież media od miesiąca, jak nie lepiej, piszą... nie wiem, co w tym nowego.
Przecież w tym materiale nie ma jednego słowa o promowaniu absencji, gdzie się tego dopatrzyłeś? :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26854
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 28 sie 2013, 12:10

Przecież ten mail jest ripostą na promowanie absencji w warszawskim refendum przez wierchuszkę PO, a czymże by innym?

Zarówno Tusk, jak i prezydent wzywali do głosowania nogami, a troll ich wzywa do "posypania głowy popiołem" itd.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1716
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 28 sie 2013, 12:48

Podobne w stylu jak "HGW....itd.", były na początku lat 90-tych odezwy i proklamacje przeciwko budowie linii tramwajowej wzdłuż ul. Radiowej na Bemowie. Oczywiście wtedy o internecie wiedzieli tylko nieliczni...
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2013, 14:12

Glonojad pisze:Przecież ten mail jest ripostą na promowanie absencji w warszawskim refendum przez wierchuszkę PO, a czymże by innym?
No więc jest o promowaniu, czy jest ripostą do tego promowania?

Oczywiście, że media trąbią o promowaniu przez działaczy PO absencji referendalnej. Czy ja napisałem, że nie? Natomiast są dość powściągliwe we wskazywaniu, że PO inaczej zachowywała się w innych przypadkach - gdy mianowicie stała "po drugiej strony". Ja chyba jednak zostanę w domu, ale taki koniunkturalizm mnie brzydzi - jest dla mnie dużym dyskomfortem bez mała konieczność nagrodzenia takiej postawy przez mój brak głosu.

Dylemat dżuma <-> cholera jest w tym mieście (a może i państwie) coraz bardziej dotkliwy.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 28 sie 2013, 15:05

Bastian pisze:Oczywiście, że media trąbią o promowaniu przez działaczy PO absencji referendalnej. Czy ja napisałem, że nie? Natomiast są dość powściągliwe we wskazywaniu, że PO inaczej zachowywała się w innych przypadkach - gdy mianowicie stała "po drugiej strony". Ja chyba jednak zostanę w domu, ale taki koniunkturalizm mnie brzydzi - jest dla mnie dużym dyskomfortem bez mała konieczność nagrodzenia takiej postawy przez mój brak głosu.
A co de facto mają zrobić? Pójście na referendum jest de facto głosowaniem w naszych realiach wyborczych za odwołaniem HGW, bo na niekorzyść odwoływanego zawsze działa frekwencja.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2013, 15:42

MeWa pisze:A co de facto mają zrobić?
A czy ja piszę, co powinni zrobić? Oczywiście, że mając na uwadze swój interes powinni zrobić to, co robią. A media powinny za to walić w nich, jak w bęben - tymczasem ledwo słychać jakieś postukiwanie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 28 sie 2013, 15:52

Może po prostu są pro-PO-wskie, jak sugeruje PiS?
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26854
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 28 sie 2013, 20:37

Akurat. Czy któreś wyciągnęły PiSowi nazywanie Godsona małpą przy okazji zaproszenia od Błaszczaka? Nie.

Po prostu media tolerują hipokryzję wszystkich polityków (własną zresztą też się nie brzydzą).

A, jeśli chodzi o Łódź, to zwracam uwagę że PO apelowała o udział w referendum i głosowanie za odwołaniem, a nie o sam udział...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2061
Rejestracja: 21 paź 2011, 18:41
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: konri » 28 sie 2013, 22:18

MisiekK pisze: Igor Krajnow to polityk skuteczny – to trzeba mu przyznać. W trakcie jego kadencji radnego i pracy na etacie w ZTM Warszawa komunikacja powiatu legionowskiego rośnie jak na drożdżach. Finansowany przez Warszawę ZTM skierował już do Legionowa dwie kosztowne linie Szybkiej Kolei Miejskiej (w tym słynna linia S3 Legionowo-Służewiec/Lotnisko), trzy linie podmiejskie z Warszawy do Legionowa,a nawet kilka linii lokalnych kursujących tylko po okolicy Legionowa. Warszawa pokrywa większą część tych wydatków i samodzielnie opłaca pracowników ZTM zajmujących się komunikacją w Legionowie. Czy na taką prywatę stolicę stać? Najwidoczniej, w trakcie rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz, jak najbardziej!
Nie no, gorszej durnoty to jeszcze nie słyszałem :hahaha: Zgadza się, że Igor Krajnow mieszka w Jabłonnie, że Leszek Ruta też jest z okolic Legionowa, ale jaka prywata? :shock: Komunikacja w Legionowie w ostatnich latach uległa wręcz znacznemu pogorszeniu, a tu ktoś pisze że rośnie jak na drożdżach... Nie no ten tekst to jest zupełnie wyssany z palca. Nie wiem co ta osoba bierze, ale szczerze radzę jej to odstawić 8-(

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sie 2013, 22:57

Komunikacja w Legionowie w ostatnich latach uległa wręcz znacznemu pogorszeniu, a tu ktoś pisze że rośnie jak na drożdżach...
Podstawmy miast Legionowa - Ursynów/Tarchomin/Bielany/Ursus/Rembertów/cokolwiek, a też znajdą się chętni do dyskusji okopani na tych samych przeciwstawnych pozycjach :P
Glonojad pisze:Po prostu media tolerują hipokryzję wszystkich polityków (własną zresztą też się nie brzydzą).
No i to o to może chodzić. W tej sytuacji jedynym wojującym z hipokryzją jawi się Troll Przasnyski. Notabene też hipokryta :term:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7689
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 30 sie 2013, 7:42

I plum....
Działalność się rozwija - fanpage na Facebooku się pojawił

Od: HGW - wynocha z miasta! [hgwwynochazmiasta@interia.pl]
Wysłano: 30 sierpnia 2013 05:02
Do: [--]
Temat: Bufon - zastępca HGW - znów złamał prawo!

Fryzurka typu "owczy zadek" musi wyglądać modnie i być niezmącona, nawet jeśli dbając o nią łamiemy prawo! Tak najwidoczniej uważa chyba bufon i wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz. Jak łamał przepisy wcześniej, tak złamał je niedawno ponownie – za każdym razem paradując na budowie metra i robiąc dobrą minę do fotoreporterów. Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi zdjęciami dokumentującymi te brzydkie zachowania.

Przypominamy naburmuszonemu wiceprezydentowi i jego przełożonej, HGW:
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (D. U. 03. 47,. 401):
§ 4. 1. Uczestnicy procesu budowlanego współdziałają ze sobą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w procesie przygotowania i realizacji budowy.
2. Stosowanie niezbędnych środków ochrony indywidualnej obowiązuje WSZYSTKIE osoby przebywające na terenie budowy.

Chodzenie po terenie budowy bez kasku należy więc traktować jako złamanie prawa. Co na to PIP?

Według wyliczeń mediów Jacek Wojciechowicz, przełożony skompromitowanego aferą z przewoźnikami ZTM Andrzeja Frankowa (tego samego, który wykorzystując nieudolność władz Żoliborza największe osiedle dzielnicy odcina od tramwajów), w zeszłym roku na kierowaniu Warszawą zarobił 345 tysięcy zł (28 tys. na miesiąc). Ile z tego wydał na fryzjerkę nie wiemy, ale efekty są bezcene. Fryzjerka kręcąc te fikuśne loki musi mieć przerąbane - współczujemy!


--
http://facebook.com/hgwmusiodejsc

„KONIEC ULITMATUM, HGW - WYNOCHA Z MIASTA!”
Otrzymują Państwo tę wiadomość, ponieważ ekipa Gronkiewicz-Waltz permanentnie oszukuje mieszkańców - z mieszkańcami osiedla Żoliborz IV nie liczy się w ogóle, a Pion Przewozów ZTM od lat odcina nas od komunikacji miejskiej. Jeśli nie życzą sobie Państwo listów na wybraną skrzynkę, prosimy o powiadomienie. Państwa adres jest wpisany do naszej bazy, ponieważ uznaliśmy, że mogą być Państwo zainteresowani aferami z udziałem skompromitowanej ekipy Gronkiewicz-Waltz. W każdej chwili mogą Państwo poprosić o nieprzesyłanie listów, dodanie nowych adresów lub dosłanie naszych archiwalnych doniesień.
Załączniki
FJN.jpg
Obrazek...
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 sie 2013, 8:36

No tym razem to rzeczywiście mamy materiał jak ze środka sezonu ogórkowego.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7689
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 30 sie 2013, 9:44

Bastian pisze:No tym razem to rzeczywiście mamy materiał jak ze środka sezonu ogórkowego.
Zapowiadany długo wstrząsający opis włosów pana wiceprezydenta.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 30 sie 2013, 11:28

Gdzie jest Żoliborz IV?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36669
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 sie 2013, 11:32

Elbląska, Przasnyska, Krasińskiego.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ