Strona 75 z 84

: 25 maja 2013, 1:30
autor: hafilip84
Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia ;)

: 25 maja 2013, 1:57
autor: Pawel_
To jakiś lubelski browar wymyślił... Ponoć 'Perła' się zwie... Nie piłem, ale widziałem. :)

: 25 maja 2013, 9:04
autor: kajo
hafilip84 pisze:Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia ;)
Perła Summer?Z rowerzystką na puszce?

: 26 maja 2013, 8:26
autor: yavorius
fik pisze:najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski
Wylane do zlewu :/ smakowało jak lekarstwo.

: 26 maja 2013, 11:08
autor: hafilip84
kajo pisze:Z rowerzystką na puszce?
Błąd w założeniach.

: 26 maja 2013, 12:37
autor: kajo
hafilip84 pisze:
kajo pisze:Z rowerzystką na puszce?
Błąd w założeniach.
??

: 27 maja 2013, 11:12
autor: hafilip84
To nie była puszka ;) Generalnie piłem ze szklanki, którą kolega napełnił z butelki... Widziałem ją z jakichś 4 metrów i nie przyglądałem się...

: 27 maja 2013, 12:12
autor: grzegorz
Jeśli mówimy o smakowych „piwach”, to malinowe ze Lwówka jest bardzo przyjemne (m. in. nie wali „soczkiem”).

: 27 maja 2013, 12:39
autor: person
hafilip84 pisze:Zdarzyło mi się ostatnio piwo jabłkowo-miętowe, ale za cholerę nie pamiętam czyje ono było... Dość specyficzne, zdecydowanie ma swój urok, ale nie każdemu będzie podchodziło... Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia ;)
Obstawiam, że to było to:
http://terazpiwo.blogspot.com/2013/01/j ... jurze.html

Jak dla mnie dobrze schłodzone jest całkiem przyjemne w upał ;)

: 27 maja 2013, 12:48
autor: yavorius
Z owocowych najlepszy to Lwówek Malinowy i pszeniczny Cornelius grapefruit.

: 27 maja 2013, 19:38
autor: fik
person pisze: Jak dla mnie dobrze schłodzone jest całkiem przyjemne w upał ;)
Być może to typowe polskie lato za oknem, ale jak dla mnie
hafilip84 pisze:Nowe znaczenie słowa tymbark nabiera nowego znaczenia ;)
nowego znaczenia nabrało nowe znaczenie słowa ludwik.

: 27 maja 2013, 21:36
autor: pawcio
U mnie w domu od dawna na Tymbark jabłkowo-miętowy mówi się "ludwik". To się wszystko zaczyna zgadzać. :D

: 02 cze 2013, 17:38
autor: vernalisadonis
Miodowe piwo mazowieckie
Producent Pasieka "Pachniczówka"
Bardzo dobre piwo miodowe, całkowicie inny smak od innych piw miodowych. Jest to produkt tradycyjny, kupiłem go na zamku w Czersku cena 8zł. Piwo nadaje się do spożycie przez 21 dni od rozlewu zawartość alkoholu ok. 5,5%.

: 04 cze 2013, 11:10
autor: Stary Pingwin
Lubicie w lokalu przegryźć orzeszkami (z miseczki dostępnej dla wszystkich) swoje ulubione piwo? Po lekturze Newsweeka przestaniecie lubić.

: 04 cze 2013, 12:29
autor: bepe
A czemu?