[Humor-czarny] O komunikacji w sieci

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1833
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 30 sie 2013, 14:44

Ten profil ma 6 tysięcy polubień... Pięknie. Czy to wszyscy mieszkańcy Żoliborza IV? :term:
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10651
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 30 sie 2013, 15:11

Wszyscy, którym jest aż tak niewygodnie, że chciało im się kliknąć. Pozostali są zadowoleni ze 122 :term:
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 932
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 30 sie 2013, 18:56

"Wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowowicz", a to ciekawe :D
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
Vilén
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2012, 11:47
Lokalizacja: z getta pozawarszawskiego

Post autor: Vilén » 30 sie 2013, 20:59

Tyrystor pisze:Ten profil ma 6 tysięcy polubień... Pięknie. Czy to wszyscy mieszkańcy Żoliborza IV? :term:
Przejrzyj listę stron „Ulubionych” na tamtym profilu, uzyskasz odpowiedź, skąd te 6 tysięcy polubień… Już na samej górze listy mamy „Przebudzenie Narodowe”, a jeszcze dalej widzmy takie intelektualne profile, jak „Precz z komuną”, „Lewaków i skrajną lewicę powinno się pokazywać w cyrku za pieniądze”, „Janusz Korwin-Mikke”, „Legionisci.com” czy też „Polska Rewolucja Narodowa”…

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 03 wrz 2013, 8:12

Trolizm z rana jak śmietana!

Od: HGW - wynocha z miasta! [hgwynochazmiasta@interia.pl]
Wysłano: 3 września 2013 02:23
Do: [--]
Temat: Ujawniamy: HGW chciała dorobić na McDonalds'ie

Miał był łatwy i przyjemny sposób na załatanie dziury ZTM-u, jest afera wśród mieszkańców Żoliborza – ZTM-owi nie udało się po cichu opchnąć części pętli autobusowej na żoliborskim Marymoncie – ani Mcdonalds ani inne “restauracje” na razie nie staną przy ul. Słowackiego. Ujawniamy nowe, skandaliczne działania urzędników HGW

Po tym jak spanikowana referendum ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz wycofała się z likwidacji od września darmowych przejazdów dla tysięcy pracowników ZTM, MZA, TW, MW, SKM, w tym dla licznych teściów i konkubin pracowników komunikacji miejskiej, w ratuszu pocą się, czym doraźnie łatać dziurę wynikającą z tych rozległych przywilejów oraz odpływu pasażerów po podwyżkach biletów.

Jednym z leków na całe zło, czyniącym cichy zysk kosztem tylko nielicznych pasażerów, miało być opchnięcie w 30-letnią dzierżawę atrakcyjnych gruntów pętli autobusowej przy metrze Marymont na warszawskim Żoliborzu. W tym celu zorganizowano konkurs na tajemniczo brzmiącą „dzierżawę na 30 lat nieruchomości przy Włościańskiej 39 z przeznaczeniem na cele handlowo-usługowo-biurowe z dopuszczeniem działalności gastronomicznej...”. Niestety – zaproponowane na szybko warunki skomplikowanego konkursu oraz niechęć żoliborzan nie zachęciły sieci McDonalds do inwestycji. ZTM ogłosił pilnie, że zamyka konkurs „wynikiem negatywnym”!

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie przejęła się, że z pętli do stacji metra pasażerowie będą chodzić naokoło, a lokalizacja takich usług na pętli autobusowej przysporzy problemów, ograniczy użyteczność pętli autobusowej i utrudni jej rozważaną rozbudowę. Planującego cała intratną transakcję dyrektora ds. handlowych w ZTM Grzegorza Dziemieszczyka (jego osobę przybliżymy państwu wkrótce) nie przejęły nawet monity stołecznego Biura Gospodarki Nieruchomościami, które jednoznacznie alarmowało ZTM o negatywnym wpływie takiej działalności na działanie pętli!

Oburzeni możliwością powstania w sąsiedztwie fast-fooda żoliborzanie wyrażali dezaprobatę i zastanawiają się, dlaczego pętlę dzierżawić chciał sam ZTM? Po co te kombinacje, skoro grunt sprzedać lub wydzierżawić może miasto, bez udziału zarządu? Rozwiązanie jest proste – chodzi o szybkie wykazanie księgowych zysków przez sam skompromitowany ZTM, stanowiący odrębną jednostkę budżetową miasta i borykający się z ogromnym problemem odpływu pasażerów po kolejnych drastycznych podwyżkach ich cen. Hanna Gronkiewicz-Waltz poza popularną „bufetowąh, znana jest też przecież jako "księgowa", bo do tego sprowadza się jej aktywność w obejmowanym fotelu. Kolejnym tuszowanym finansowym problemem ZTM-u jest rosnąca skala lewego ładowania kart miejskich – ZTM nie umie nawet obliczyć, ile miasto traci na dziurawym systemie biletowym. Do niedawna rzecznik ZTM i jednocześnie radny PO Igor Krajnow (o konflikcie interesów zajmowanych przez niego stanowisk donosiliśmy niedawno) zapewniał, że problem jest marginalny. ZTM coraz śmielej zapowiada jednak masową i kosztowną wymianę wszystkich kart miejskich i kasowników (przygotowujemy szersze wiadomości na ten temat). Za błędy ZTM-u znów zapłacą pasażerowie!

Pomimo oburzenia pasażerów i mieszkańców (zabudowa pętli to też utrudnienie tak promowanych po licznych kasacjach linii w tym rejonie "dogodnych przesiadek") miastu szybko udało się osiągnąć milczenie w tej sprawie lokalnych władz. Nic jednak dziwnego: polityczny spadochroniarz, burmistrz Żoliborza Krzysztof Bugla (pochodzący z tego samego miasteczka, co jeden z zastępców HGW), zrobi wszystko, co nakaże mu przecież jego przełożona HGW.

ZTM w opchnięciu pętli ma podwójny interes: na lokalizację dzierżawionej części pętli wskazał skrzyżowanie ulic Włościańskiej i Słowackiego, tak, aby ostatecznie zablokować możliwość dostawienia zatoki autobusowej na Włościańskiej w stronę Elbląskiej i tym samym nie inwestować w nowe połączenia na Żoliborzu. Niewykluczone, że w ten sposób kierownictwo ZTM chciało zabezpieczyć się przed roszczeniami mieszkańców Elbląskiej, którzy od lat walczą o jakąkolwiek linię autobusową z tego rejonu do metra. Działania podwładnych HGW od lat wskazują, że rejon zachodniego Żoliborza objęty jest inwestycyjnym embargo (pomimo absurdalnego wyremontowania przez ZTM ul.Włościańskiej, po której dziś nie kursuje w końcu żadna linia autobusowa!), nic więc dziwnego, że mały w skali miasta Żoliborz najgłośniej zbierał podpisy za wyrzuceniem HGW z pracy i gorąco czeka na referendum.

Tymczasem na stronach ZTM zamieszczono teraz lakoniczną informację o nieudanej próbie opchnięcia pętli na Marymoncie:
http://www.ztm.waw.pl/download.php?z=99 ... 44&l=1&m=1

Pech ZTM-u tym większy, że zarząd od tygodni znajduje się w nieprawdopodobnym chaosie. Po pozbyciu się jego byłego szefa Leszka Ruty, miasto nie ma żadnych chętnych na objęcie kierownictwa nad tą krytykowaną (i zdaniem wielu - zbędną) jednostką. Tymczasowe kierownictwo objął skompromitowany wiceszef ZTM, zamieszany w nagłaśnianą przez media sprawę zlecania znajomym firmom przewozów na zamówienie miasta Andrzej Franków (bliski kumpel Ruty). Nadal rozważa się całkowitą, choć cichą, likwidację ZTM-u. Niebawem ujawnimy fakty nowych, nieetycznych kroków wysokich urzędników ratusza, które mają przykryć problem krytykowanego zewsząd ZTM-u.

Sprawę wątpliwej dzierżawy miejskich gruntów monitorujemy dalej – można śmiało podejrzewać, że w obliczu składania kolejnych obietnic wyborczych i populistycznej wizji wybudowania na jesieni stu siłowni w Warszawie (tak, tak, HGW obiecała sto „siłowni” w mieście!) , ekipa Gronkiewicz-Waltrz nadal będzie próbowała za wszelką cenę zarobić trochę pieniędzy na miejskich gruntach. Koledzy HGW z ZTM uczą się od managerów z PKP – jak nie daje się utrzymać przychodów z przewozów, to księguje się przychody z wyprzedaży gruntów. A w kolejce panicznych decyzji HGW czeka jeszcze sprzedaż Placu Defilad.

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ
*** Tego wstydzi się Platforma ***
Tych brudów nie zatuszuje już żaden hipokryta! Z sieci znikają filmiki z udziałem posłów PO, zachęcające do udziału w referendum za odwołaniem prezydenta Łodzi. Bezpiecznie udostępnione obnażenie obłudy PO możecie oglądać tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=RjMwTds_OTc

*** Twitter, czyli nowe fuchy w ZTM-ie! ***
Po tym jak ZTM nie może poradzić sobie z klęską wizerunkową na Facebooku (pasażerowie zalewają tablicę ZTM skargami i awanturami, ZTM „zwalcza” internautów kasując posty i namnaża konflikty), rozrośnięty wydział prasowy pod nadzorem Igora Krajnowa założył sobie oficjalne konto na Twitterze i „ćwierka” w godzinach pracy: twitter.com/ztm_warszawa - choć twitterowy profil obserwuje ledwie kilkaset osób (z czego część to sami pracownicy ratusza), pracownicy ZTM dodają na nim po kilkadziesiąt wiadomości dziennie - nowa robota w ZTM jest, to i premie się posypią!

JUŻ WKRÓTCE
***Tak PO urabia mieszkańców***
***HGWzgotuje nam paraliż miasta***

GRONKIEWICZ-WALTZ I JEJ PODWŁADNI Z ŻOLIBORZA POZORUJĄ DEBATĘ!
Chodzi po osiedlach, pstryka infantylne fotki. Ale to tylko pozory pracy.
Już wkrótce ujawnimy prawdziwe oblicze władz Warszawy i ich podejście do toczących się od 10 lat zabiegów mieszkańców Sadów Żoliborskich o dodatkowy przystanek tramwajowy na Broniewskiego oraz o połączenie Marymontu, Zatrasia i Dworca Gdańskiego. Władza ma nas w poważaniu - czas pokazać nieudolnym spadom politycznym PO gdzie ich miejsce w samorządzie.


--
http://facebook.com/HGWMusiOdejsc
„KONIEC ULITMATUM, HGW - WYNOCHA Z MIASTA!”
Otrzymują Państwo tę wiadomość, ponieważ ekipa Gronkiewicz-Waltz permanentnie oszukuje mieszkańców a zachodni Żoliborz (osiedla Żoliborz III i IV) stał się za jej kadencji inwestycyjnym zadupiem, Pion Przewozów ZTM od lat odcina nas od komunikacji miejskiej. Jeśli nie życzą sobie Państwo listów na wybraną skrzynkę, prosimy o powiadomienie. Państwa adres jest wpisany do naszej bazy, ponieważ uznaliśmy, że mogą być Państwo zainteresowani aferami z udziałem skompromitowanej ekipy Gronkiewicz-Waltz. W każdej chwili mogą Państwo poprosić o nieprzesyłanie listów, dodanie nowych adresów lub dosłanie naszych archiwalnych doniesień.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10651
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 03 wrz 2013, 8:34

MisiekK pisze:Trolizm z rana jak śmietana!
Przez moment myślałem, że to tytuł kolejnego odcinka :D
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 03 wrz 2013, 8:37

A gość nie kwalifikuje się przypadkiem już na badania do Instytutu Psychiatrii i Neurologii? On w ogóle jest poczytalny? :>

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 wrz 2013, 8:39

Poczytalny raczej tak, ale jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to można w ciemno diagnozować.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6942
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 03 wrz 2013, 9:32

Ja pie :cenzura: ę, doczytałem do połowy i zresetował mi się mózg. Powyższa treść pochodzi nie z Żoliborza, a z odległego zakątka kosmosu.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 03 wrz 2013, 12:15

emyl pisze:Ja pie :cenzura: ę, doczytałem do połowy i zresetował mi się mózg. Powyższa treść pochodzi nie z Żoliborza, a z odległego zakątka kosmosu.
Wcale się nie zdziwię jak ten osobnik czyta wawkom i widząc iż jego wypociny są wklejane, daje to motywację do pisania kolejnych. W końcu realizowany jest jego cel....

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 03 wrz 2013, 12:20

Ale tu ma bardziej antyreklamę niż reklamę. Jeśli przyjąć, że on sam chce się wypromować to cel jest realizowany ale jeśli zakładać, że jego celem jest dotarcie do ludzi, którzy poprą jego wypociny to chyba nie jest to najlepsza reklama tutaj dla niego.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4776
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 03 wrz 2013, 13:27

Nie ważne jak, aby się mówiło. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Vilén
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2012, 11:47
Lokalizacja: z getta pozawarszawskiego

Post autor: Vilén » 03 wrz 2013, 14:58

MisiekK pisze:ZTM w opchnięciu pętli ma podwójny interes: na lokalizację dzierżawionej części pętli wskazał skrzyżowanie ulic Włościańskiej i Słowackiego, tak, aby ostatecznie zablokować możliwość dostawienia zatoki autobusowej na Włościańskiej w stronę Elbląskiej i tym samym nie inwestować w nowe połączenia na Żoliborzu. Niewykluczone, że w ten sposób kierownictwo ZTM chciało zabezpieczyć się przed roszczeniami mieszkańców Elbląskiej, którzy od lat walczą o jakąkolwiek linię autobusową z tego rejonu do metra. Działania podwładnych HGW od lat wskazują, że rejon zachodniego Żoliborza objęty jest inwestycyjnym embargo
#spiseg

A ja nadal czekam na materiał o robieniu lodów pod stołem :(.

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 03 wrz 2013, 19:11

W tej sytuacji pojęcie "żoliborska inteligencja" nabiera nowego znaczenia :hahaha:
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 wrz 2013, 19:23

To jest to samo znaczenie, co "nie przyjechałem na Bródno rowerem, bo byście mi go ukradli" oraz "nam nie udowodnią, że białe jest czarne, a czarne jest białe". Przepraszam, ale mi to wszystko do tej samej układanki pasuje.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ