: 04 cze 2013, 13:41
A w życiu!Stary Pingwin pisze:orzeszkami (z miseczki dostępnej dla wszystkich)
A w życiu!Stary Pingwin pisze:orzeszkami (z miseczki dostępnej dla wszystkich)
Bo niektórzy po spuszczeniu wody z kija nie myja rączek i dalej obżerają się orzeszkami.bepe pisze:A czemu?
Dzisiaj kupiłem i już spróbowałem. Szczerze mi osobiście posmakowało.MALIN pisze:Łomża miodowa również nie jest taka złayavorius pisze:Miodowy najlepszy jest Ciechan,
Może bliski termin końca ważności produktu, tak czasami robią jak została jakaś część danej partii, a koniec jest już bliski.JacekM pisze:Z czego wynika nagły zjazd cenowy Kasztelana? Dziś w 2 sklepach widziałem po niecałe 2 zł za butelkę/puszkę.
Paulaner ma to do siebie, że trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny. Wiąże sie to z drożdżami w nim zawartymi.MALIN pisze:Skusiłem się ostatnio na Paulanera z Biedronki - żałuje tej decyzji. Niby to tanie, bo powiedzmy,że promocja prawie 50%. Gorzkie to w ciul, niedobre, ta gorycz...ble
Możesz podać szczegóły ? Zostały mi jeszcze 2szt.kajo pisze:trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny
Mnie nauczono tak:MALIN pisze:Możesz podać szczegóły ? Zostały mi jeszcze 2szt.kajo pisze:trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny
A co działa? Jestem ciekawy czy ci zasmakuje.MALIN pisze:Już teraz rozumiem, dlaczego warto chodzić do barów piwnych i zapłacić więcej.