Strona 76 z 84

: 04 cze 2013, 13:41
autor: Bastian
Stary Pingwin pisze:orzeszkami (z miseczki dostępnej dla wszystkich)
A w życiu!

: 04 cze 2013, 14:41
autor: MisiekK
bepe pisze:A czemu?
Bo niektórzy po spuszczeniu wody z kija nie myja rączek i dalej obżerają się orzeszkami.

: 06 cze 2013, 18:42
autor: vernalisadonis
MALIN pisze:
yavorius pisze:Miodowy najlepszy jest Ciechan,
Łomża miodowa również nie jest taka zła ;)
Dzisiaj kupiłem i już spróbowałem. Szczerze mi osobiście posmakowało.

: 06 cze 2013, 19:19
autor: Stary Pingwin
A ne mate Tyskie :?:

: 06 lip 2013, 14:24
autor: JacekM
Z czego wynika nagły zjazd cenowy Kasztelana? Dziś w 2 sklepach widziałem po niecałe 2 zł za butelkę/puszkę.

: 06 lip 2013, 14:39
autor: vernalisadonis
JacekM pisze:Z czego wynika nagły zjazd cenowy Kasztelana? Dziś w 2 sklepach widziałem po niecałe 2 zł za butelkę/puszkę.
Może bliski termin końca ważności produktu, tak czasami robią jak została jakaś część danej partii, a koniec jest już bliski.

: 11 lip 2013, 20:32
autor: Plesim
Właśnie popijam sobie takie cuś jak Белый Медведь. Piwo pochodzi z moskiewskiego browaru i jest bardzo delikatne w smaku oraz z piękną pianką utrzymującą się bardzo długo. Jest mało nasączone dwutlenkiem węgla. Ogólnie bardzo pozytywne w smaku.

: 11 lip 2013, 23:31
autor: MALIN
Skusiłem się ostatnio na Paulanera z Biedronki - żałuje tej decyzji. Niby to tanie, bo powiedzmy,że promocja prawie 50%. Gorzkie to w ciul, niedobre, ta gorycz...ble

: 12 lip 2013, 21:52
autor: kajo
MALIN pisze:Skusiłem się ostatnio na Paulanera z Biedronki - żałuje tej decyzji. Niby to tanie, bo powiedzmy,że promocja prawie 50%. Gorzkie to w ciul, niedobre, ta gorycz...ble
Paulaner ma to do siebie, że trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny. Wiąże sie to z drożdżami w nim zawartymi.

: 12 lip 2013, 22:15
autor: MALIN
kajo pisze:trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny
Możesz podać szczegóły ? Zostały mi jeszcze 2szt. 8-(

: 12 lip 2013, 23:20
autor: sajbeer

: 13 lip 2013, 12:42
autor: kajo
MALIN pisze:
kajo pisze:trzeba go odpowiednio nalewać i z odpowiednią prędkością pić bo inaczej jest okropny
Możesz podać szczegóły ? Zostały mi jeszcze 2szt. 8-(
Mnie nauczono tak:

Kufel schłodzić zimną wodą tak przez pół minuty. Piwo powoli nalewamy po ściance by nie było piany. Zostawiamy z 5-10% na dnie i mieszamy to aż drożdże się rozpuszczą. Tą pianą zalewamy piwo. Koniec jest najtrudniejszy, pijemy z odpowiednią prędkością by ciągle czuć było drożdże. Niestety tego się trzeba z czasem nauczyć.

: 13 lip 2013, 20:43
autor: MALIN
Już teraz rozumiem, dlaczego warto chodzić do barów piwnych i zapłacić więcej.

: 13 lip 2013, 21:09
autor: kajo
MALIN pisze:Już teraz rozumiem, dlaczego warto chodzić do barów piwnych i zapłacić więcej.
A co działa? Jestem ciekawy czy ci zasmakuje.

: 15 lip 2013, 1:07
autor: TOMEK
PSZCZYŃSKIE DIABLAK zobaczymy czy warte tej ceny (8,50)