Pochwały i nagany 2008

Moderator: vernalisadonis

Zablokowany
jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 04 cze 2008, 22:02

dzidek pisze:Kierowcy autobusów ruszających z pętli Okęcie (na południe) uczą pasażerów
Dorabiają na boku nauczaniem? Ładny grosz zapewne dostaja extra?

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 04 cze 2008, 22:05

jacek pisze:
dzidek pisze:Kierowcy autobusów ruszających z pętli Okęcie (na południe) uczą pasażerów
To za nauke pasazerów, powinni dostawać dodatkowe pieniądze, skoro sobie dorabiają na boku #-o
Niestety jedyne co dostają to opierdol i straszenie skargą.
Tak jak nauka tak i sprzedaż biletów to niemal praca społczena :>

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 04 cze 2008, 22:12

dzidek pisze:Tak jak nauka tak i sprzedaż biletów to niemal praca społczena
Ja dałem wczoraj jednej pasazerce bilet za darmo, poniewaz chciała mi zapłacić górką, wiec się skrzywiłem i powiedziałem, skoro tak, to prosze gratis i dołozyłem jej cukierka "bajecznego".
Wysiadając sprezentowala mi 2 długopisy, stwierdzając, abym miał czym karte wypełniać. :D
Kiedyś pasażerka stwierdziła,że korzysta z KM, około 30 lat, ale nigdy kierowca autobusu miejskiego jej na petli, ani gdziekolwiek kawy nie przyniosl, a tu taka niespodzianka :D

ITS A 218
Posty: 3167
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 05 cze 2008, 13:37

dzidek pisze:
JacekM pisze:Nagana za to samo. Szkoda że tak zrobił, bo by się nauczyła.
Chciałem to samo napisać! Następnym razem kobieta opieprzy kierowcę, że ten nie zatrzymał się na przystanku ](*,)
Kierowcy autobusów ruszających z pętli Okęcie (na południe) uczą pasażerów, które przystanki są na żądanie ;P Dużo jest przy tym krzyku ale ludzie szybko uczą się machać i odpowiednio wcześniej wcisnać przycisk NŻ :D
Nie wiem jak wy rozumujecie. Ale ja pochwalam takie dobre wychowanie ludzi (bo widać że poprostu ten kierman nie był jakimś burakiem tylko człowiekiem który rozumie innych). Ciekawe tylko co wy byście zrobili i powiedzieli gdybyście byli w takiej sytuacji (np. rozmawiacie przez telefon i jesteście zamyśleni) a tu nagle wam ucieka ostatni autobus do domu.

Pochwała dla kowboja (bo tak wyglądał :D ) 8/145A :arrow: 8408 za dobrą, punktualną jazdę mimo że dopiero zaczyna jeździć (jechał z patronem).

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5318
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 05 cze 2008, 13:48

ITS A 218 pisze:Ciekawe tylko co wy byście zrobili i powiedzieli gdybyście byli w takiej sytuacji (np. rozmawiacie przez telefon i jesteście zamyśleni) a tu nagle wam ucieka ostatni autobus do domu.
Mógłbym co najwyżej palnąć się w łeb, na pewno nie miałbym żadnych pretensji do kierowcy...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
rzeznik
Posty: 500
Rejestracja: 13 maja 2007, 19:41
Lokalizacja: z masarni

Post autor: rzeznik » 05 cze 2008, 13:55

Paweł_K pisze:
ITS A 218 pisze:Ciekawe tylko co wy byście zrobili i powiedzieli gdybyście byli w takiej sytuacji (np. rozmawiacie przez telefon i jesteście zamyśleni) a tu nagle wam ucieka ostatni autobus do domu.
Mógłbym co najwyżej palnąć się w łeb, na pewno nie miałbym żadnych pretensji do kierowcy...

Swiete slowa! =D>

Z wczoraj - meganagana dla nieodpowiedzialnego idioty z 6865 :arrow: 105 B za wypuszczenie ludzi na srodku Swietokrzyskiej (przy rondzie ONZ, kier. E. Plater) prosto miedzy samochody po nieudanej probie wjazdu na przystanek z lewego pasa ](*,) Osobowki nie chcialy kozaka wpuscic, wiec otworzyl drzwi stojac pod skosem, w 1/4 na lewym pasie i w 3/4 na srodkowym...
Rany, skad sie tacy biora?... :-k
rury

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 05 cze 2008, 14:48

Paweł_K pisze:Mógłbym co najwyżej palnąć się w łeb, na pewno nie miałbym żadnych pretensji do kierowcy...
Jasna sprawa, nie mniej jakby w takiej sytuacji się zatrzymał to tylko dziękować i pisać pochwały.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5318
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 05 cze 2008, 14:51

Widocznie się kierowcy nie spieszyło zbytnio, dlatego się zatrzymał ;) Pasażerka mogła czekać na kogoś innego albo co.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 05 cze 2008, 14:58

Piotrek pisze:
Paweł_K pisze:Mógłbym co najwyżej palnąć się w łeb, na pewno nie miałbym żadnych pretensji do kierowcy...
Jasna sprawa, nie mniej jakby w takiej sytuacji się zatrzymał to tylko dziękować i pisać pochwały.
Nic podobnego. Pochwała mogła być ale dopiero gdyby kierowca zatrzymał się, otowrzył pierwsze drzwi i wpuścił nimi kobietę jednocześnie informując ją , że jest to przystanek na żądanie czyli machamy odpowiednio wcześniej jeśli chcemy wsiaść. W innym wypadku nie wiem jak można chwalić kierowcę za to, że utrzymuje kogoś w nieświadmości...

ITS A 218
Posty: 3167
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
Lokalizacja: stąd

Post autor: ITS A 218 » 05 cze 2008, 17:19

dzidek pisze:Nic podobnego. Pochwała mogła być ale dopiero gdyby kierowca zatrzymał się, otowrzył pierwsze drzwi i wpuścił nimi kobietę jednocześnie informując ją , że jest to przystanek na żądanie czyli machamy odpowiednio wcześniej jeśli chcemy wsiaść. W innym wypadku nie wiem jak można chwalić kierowcę za to, że utrzymuje kogoś w nieświadmości...
Otóż informuję, że kierowca jej powiedział że jest to przystanek warunkowy w momencie gdy podeszła do niego podziękować.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 05 cze 2008, 19:07

dzidek pisze:
Piotrek pisze: Jasna sprawa, nie mniej jakby w takiej sytuacji się zatrzymał to tylko dziękować i pisać pochwały.
Nic podobnego. Pochwała mogła być ale dopiero gdyby kierowca zatrzymał się, otowrzył pierwsze drzwi i wpuścił nimi kobietę jednocześnie informując ją , że jest to przystanek na żądanie czyli machamy odpowiednio wcześniej jeśli chcemy wsiaść. W innym wypadku nie wiem jak można chwalić kierowcę za to, że utrzymuje kogoś w nieświadmości...
I to nie zawsze pomaga ;)
Widziałem taką sytuację na 727 - za pierwszym razem kierowca zatrzymał się i poinformował jakiegoś dziadka, że to NŻ i następnym razem autobus się nie zatrzyma.
Parę dni później, na tym samym przystanku stał ten sam dziadek. Nie zamachał i zgodnie z obietnicą, autobus się nie zatrzymał.
noidea

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 05 cze 2008, 21:09

ITS A 218 pisze: informuję
W samą porę... :-?


Pochwała dla kierowcy 6913 :arrow: 1/124 B za naukę kilku pasażerów , które przystanki na trasie są warunkowe :D

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 05 cze 2008, 21:19

Pochwała dla kierowcy 8237 :arrow: 1a/182 za sprawną, dynamiczną jazdę i niedopuszczanie do wymuszania pierwszeństwa przez inne pojazdy. :ok: :)

NR
(tygrys)
Posty: 3178
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 05 cze 2008, 23:13

Pochwała dla mot. 2/20 za urozmaicana jazdę dostosowaną do czasów w RJ
Nagana dla mot. 3/20 i 1/20 za przyspieszanie 3 minuty odjazdów z mijanki

reserved
Posty: 14654
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 06 cze 2008, 6:48

tygrys pisze:Pochwała dla mot. 2/20 za urozmaicana jazdę
A jaka to jest urozmaicana jazda?

Zablokowany