Bezpieczeństwo w pojazdach komunikacji

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 18 mar 2011, 10:18

Z kulturą to nie ma nic wspólnego Twoja wypowiedź. Nie widziałeś, nie słyszałeś, a dziamgasz!!! Kiedyś po takich przejażdzkach autobusy nadawały się poważnego remontu. A tu patrz, Manik przetrwał.Lepiej niech śpiewają i tuptają, niż mają bić i niszczyć. Mniej gazety wybiórczej kolego !!!
Można mnie spotkać w 8871 :D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36682
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2011, 10:20

marcint5 pisze:Lepiej niech śpiewają i tuptają, niż mają bić i niszczyć.
A lepiej niech nie robią ani tego, ani tego. Muszą? Małpi popęd nie do opanowania? Głos z niebios im każe?
marcint5 pisze:Mniej gazety wybiórczej kolego !!!
Ma się zwolnić, czy jak? 8-(

I proszę o powstrzymanie się od obelg i "nauczania kultury".
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 18 mar 2011, 10:26

Rosa pisze:Jesli kierowca jest pewien że nie stworzy żadnego zagrożenia, nikomu nie zajedzie drogi to pal diabli przepisy. One sa dla ludzi i mozna je czasami naginac lub lub przekraczać.
Rzecz w tym, czy rzeczywiście zawsze jest pewien? Bo czasem po prostu może miec za krótką wyobraźnię lub przerost fantazji, a to się może skończyc fatalnie.
Popatrz, jaka franca!

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 18 mar 2011, 10:29

Niech nie robią, proponuję Ci, zrób misję, wsiądź do takiego autobusu i ich poproś by tego nie robili =D>

jak dla mnie gazeta wybiórcza to dno, może więc nawet i iść do diabła
Można mnie spotkać w 8871 :D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36682
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2011, 10:33

marcint5 pisze:jak dla mnie gazeta wybiórcza to dno, może więc nawet i iść do diabła
Twoje preferencje nas nie interesują.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 18 mar 2011, 10:34

drapka - łamaliśmy przepisy, łamiemy i będziemy je łamać. Po co ta dyskusja, od zawsze na komunikację jest przymykane oko i tak zostanie. Ten kierowca nawet nie zostanie ukarany.
Można mnie spotkać w 8871 :D

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 18 mar 2011, 10:36

Tylko dlaczego jazda z kibicami siatkówki czy żużla to czysta przyjemność, a z kibicami futbolu to czysta żenada?
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 18 mar 2011, 10:37

bastian. skad wiesz, że was, kim ty jesteś, że wypowiadasz się za Wszystkich !!!! może tylko ciebie, przyjacielu kolegi z gw :P

[ Dodano: |18 Mar 2011|, 2011 10:39 ]
chester, wiozłem na jesieni kibiców siatkówki z torwaru po meczu, podobnie gęby darli ???
Można mnie spotkać w 8871 :D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36682
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2011, 10:41

marcint5 pisze:kim ty jesteś
Moderatorem tego forum, a więc osobą, która decyduje, co jest na temat, a co nie. Odsyłam do Regulaminu forum, który zaakceptowałeś rejestrując się. Do widzenia, urlop na dwa tygodnie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 18 mar 2011, 10:42

to forum jest po to by dyskutować, a nie wchodzić w d..ę tobie:P
Można mnie spotkać w 8871 :D

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 18 mar 2011, 10:43

A co z tą koncepcja kibicobusów? Kiedyś takie coś było podstawiane i miało rozwozić element niepożądany społecznie spod stadionu w róznych kierunkach. Czy takie coś jeszcze działa, czy już zanikło i teraz każdy pasażer ma większe szanse na zaznajomienie się z kulturą kibicowską?

[ Dodano: |18 Mar 2011|, 2011 10:49 ]
marcint5 pisze:drapka - łamaliśmy przepisy, łamiemy i będziemy je łamać. Po co ta dyskusja, od zawsze na komunikację jest przymykane oko i tak zostanie. Ten kierowca nawet nie zostanie ukarany.
Wszystko zgoda. Ale róbmy to z rumieńcem wstydu na policzku a nie z otwartą przyłbicą ;)
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 18 mar 2011, 11:07

drapka pisze:A co z tą koncepcja kibicobusów? Kiedyś takie coś było podstawiane i miało rozwozić element niepożądany społecznie spod stadionu w róznych kierunkach. Czy takie coś jeszcze działa, czy już zanikło i teraz każdy pasażer ma większe szanse na zaznajomienie się z kulturą kibicowską?
Z artykułu można się dowiedzieć, że byli to kibice z Ursynowa, a jechali minimum na KP. Na Konwiktorską jechali? "Pokibicować" Polonii? :)
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

osa
Posty: 2595
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 18 mar 2011, 12:07

W tekście nie ma słowa o Krakowskim Przedmieściu, więc Twoje przypuszczenia co do celu jazdy tej grupy są nieuzasadnione.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 3030
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 18 mar 2011, 12:18

chester pisze:Tylko dlaczego jazda z kibicami siatkówki czy żużla to czysta przyjemność, a z kibicami futbolu to czysta żenada?
Mam zasadnicze pytanie, kibicujesz jakiemuś klubowi piłkarskiemu?
To samo się tyczy Ciebie Bastianie.

Wasza odpowiedź jest zbędna i rozwiewa wszystkie wątpliwości.
Nie wiecie Panowie co to jest prawdziwy doping i "życie" meczem.

EOT
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 18 mar 2011, 13:12

Desert pisze:
chester pisze:Tylko dlaczego jazda z kibicami siatkówki czy żużla to czysta przyjemność, a z kibicami futbolu to czysta żenada?
Mam zasadnicze pytanie, kibicujesz jakiemuś klubowi piłkarskiemu?
Lubie sobie czasem obejrzeć dobry sport, różnej maści, czasem na żywo, czasem w tv, natomiast zdecydowanie nie zaliczam się do rzucających kurwami pijanych obszczymurów. Daleko mi też do jakiegokolwiek fanatyzmu w tym zakresie. I myslę, że tacy prawdziwi kibice się do nich też nie zaliczają.
Wasza odpowiedź jest zbędna i rozwiewa wszystkie wątpliwości.
O właśnie, podobnie jak dla takiej "wesołej" braci wynik meczu też ma drugorzędne znaczenie i jest zbędny.
W tekście nie ma słowa o Krakowskim Przedmieściu, więc Twoje przypuszczenia co do celu jazdy tej grupy są nieuzasadnione.
Tak luźno i żartem rzuciłem. Mogliby równie dobrze do metra jechać. Moje gadanie o KP ma pewnie tyle wspólnego z rzeczywistością, co "pachnący nowością solaris" ze źródłowego felietonu. :)
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

ODPOWIEDZ