[M1] Eksploatacja, frekwencja itp.

Moderator: JacekM

Stary Pingwin
Posty: 5834
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 15 lut 2014, 12:21

Nie wyrażaj się z taką pogardą o innych, nie wiesz, co Ciebie spotka w życiu.
Rozprawić z żulami- rozstrzelać czy wywieźć ?
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 15 lut 2014, 12:28

101 km.

Kible powinny być bezpłatne, ale w strefie biletowej.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 15 lut 2014, 15:32

Tak samo w poczekalni na Metrze Młociny obok POPu - siedzą menele, jebie w całej sali, do kibla strach wejść.
Napisałem na FB ZTMu, nie doczekałem sie odpowiedzi na temat tego kto odpowiada za stan poczekalniani. Ziemia niczyja.
Obrazek

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 15 lut 2014, 15:36

Stary Pingwin pisze:Nie wyrażaj się z taką pogardą o innych, nie wiesz, co Ciebie spotka w życiu.
Rozprawić z żulami- rozstrzelać czy wywieźć ?
Nie wiem, co mnie spotka, ale na pewno nie będę śmierdział i nie mył się miesiącami.
Rozprawić - wywalić z wszelkich budynków użyteczności publicznej i środków komunikacji.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10654
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 15 lut 2014, 16:12

BJ, myślisz, że żule są żulami z własnej woli? Nie? To skąd wiesz, że życie ci takiej zmiany nie przyniesie?
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 15 lut 2014, 16:17

Jak mu przyniesie, to będzie pachnącym żulem albo będzie unikał miejsc publicznych, żeby nie irytować społeczeństwa własnym smrodem.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Blotny
(plunio7)
Posty: 672
Rejestracja: 26 cze 2010, 20:27
Lokalizacja: Odolany

Post autor: Blotny » 15 lut 2014, 17:02

Żule są żulami ze względu na skutki swoich decyzji, trochę niegrzecznie jest ich mylić z bezdomnymi. Jeśli nie przeszkadza wam odór, nie macie pewnie również nic przeciwko ich obecności w państwowych urzędach, szkołach, szpitalach, tak?

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 15 lut 2014, 17:06

Szeregowy_Równoległy pisze:Jak mu przyniesie, to będzie pachnącym żulem albo będzie unikał miejsc publicznych, żeby nie irytować społeczeństwa własnym smrodem.
Otóż to. Ja mam w tylnej części mego ciała powód dla którego ktoś stał się żulem. Mogę mu nawet współczuć, ale dopóki wybiera alkohol zamiast noclegowni będę nim gardził i starał się za wszelką cenę wyeliminować z miejsc w których jest przeraźliwy smród przyprawia mnie o odruch wymiotny!
noidea

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 15 lut 2014, 17:10

Szeregowy_Równoległy pisze:Jak mu przyniesie, to będzie pachnącym żulem albo będzie unikał miejsc publicznych, żeby nie irytować społeczeństwa własnym smrodem.
Tak. Jeśli wybiorę łojenie alpag i zapuszczanie grzyba na swoim ciele, to nie będę zatruwał swoim syfem innym życia.

Istnieją noclegownie. Mogą tam umyć się, przespać. Są jadłodajnie. Żaden bezdomny nie musi być odrażającym żulem. To tylko jego wybór, którego pełne konsekwencje powinien ponosić.

metron

Post autor: metron » 15 lut 2014, 21:15

BJ pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:Jak mu przyniesie, to będzie pachnącym żulem albo będzie unikał miejsc publicznych, żeby nie irytować społeczeństwa własnym smrodem.
Tak. Jeśli wybiorę łojenie alpag i zapuszczanie grzyba na swoim ciele, to nie będę zatruwał swoim syfem innym życia.

Istnieją noclegownie. Mogą tam umyć się, przespać. Są jadłodajnie. Żaden bezdomny nie musi być odrażającym żulem. To tylko jego wybór, którego pełne konsekwencje powinien ponosić.

Tyle że do noclegowni nie można przyjść pijanym, nie można tam łoić alkoholu. Kiedy wyczują że klient jest pod wpływem, nie ma zmiłuj, won na zewnątrz.
Czasami zdarza się że bezdomni wykonują jakieś prace na rzecz noclegowni
Dla niektórych połączenie zakazu chlania z obowiązkiem świadczenia pracy jest nie do zaakceptowania, lepiej wyrwać od ludzi parę groszy, sterroryzować ich smrodem, i napieprzyć się najtańszą alpagą
Dlatego nie lituję się nad takimi osobnikami

Awatar użytkownika
rubeus
Posty: 449
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:24
Lokalizacja: Ursynów/Kabaty
Kontakt:

Post autor: rubeus » 16 lut 2014, 22:07

Jest szansa, że wejścia do stacji metra na odcinku Kabaty-Politechnika, zostaną zadaszone

http://www.haloursynow.pl/artykuly/stac ... tm,812.htm


Gdyby jeszcze tak ktoś wyszorował daszki nad windami...

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 16 lut 2014, 23:30


- Przed wejściami do niektórych stacji metra wiszą monitory informujące o czasie przyjazdu następnego składu. Fajnie by było, gdyby takie monitory zawisły przy każdym wejściu do metra. Można by było połączyć obie inwestycje w jedną – budowa dachów i montaż ekranów – mówi jeden z pasażerów.
Jeszcze przy okazji można by wybudować jakąś autostradę.
rubeus pisze:Gdyby jeszcze tak ktoś wyszorował daszki nad windami...
Stan niektórych wind w metrze woła o pomstę do nieba.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 17 lut 2014, 2:23

bepe pisze:
- Przed wejściami do niektórych stacji metra wiszą monitory informujące o czasie przyjazdu następnego składu. Fajnie by było, gdyby takie monitory zawisły przy każdym wejściu do metra. Można by było połączyć obie inwestycje w jedną – budowa dachów i montaż ekranów – mówi jeden z pasażerów.
Jeszcze przy okazji można by wybudować jakąś autostradę.
Można się śmiać, ale mnie zdecydowanie nie jest do śmiechu kiedy schodzę do podziemi i widzę, że najbliższy pociąg będzie za 11 minut. Serio, albo rozkład minutowy, albo chociaż wyświetlacze przy wejściach. W obecnej sytuacji wieczorem często bardziej opłaca mi się jechać autobusem/tramwajem...
noidea

Awatar użytkownika
rubeus
Posty: 449
Rejestracja: 23 sty 2006, 20:24
Lokalizacja: Ursynów/Kabaty
Kontakt:

Post autor: rubeus » 17 lut 2014, 6:58

bepe pisze:
Stan niektórych wind w metrze woła o pomstę do nieba.
Ba... niektóre stacje m.in. Politechnika zaczynają kapkę zarastać brudem w okolicach sufitowych...
Popatrzcie sobie na plastiki peszli kryjących kable monotowanych jakiś czas temu dodatkowych elementów nagłaśniających, przy wyjściu prowadzącym na Trasę Łazienkowską. Na długich odcinkach aż czarno od brudu.

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 17 lut 2014, 11:11

Iiiii tam. Ja jeszcze jestem pełen podziwu, że te zegary w metrze odmierzają już czas do przyjazdu następnego pociągu a nie od odjazdu poprzedniego. To było jeden z kamieni milowych w dziejach "podziemnej kolejki".
Popatrz, jaka franca!

ODPOWIEDZ