Strona 78 z 100

: 15 lut 2013, 7:36
autor: Bastian
RAKOWIECKA 06: brak DS wszystkich linii prócz 10 oraz brak 14 w ogóle.

: 27 lut 2013, 6:32
autor: SG
Dlaczego przystanek krańcowy N21 w starej miłosnej jest na słupku NŻ? A w karcie jako "kr"

:arrow: Obrazek
:arrow: Obrazek

Strona ZTM-u również twierdzi że jest to przystanek stały.

: 02 mar 2013, 12:35
autor: ashir
Na Dzieci Warszawy 04 wiszą naklejki 187.

: 02 mar 2013, 19:31
autor: 5690
Ciepłowania Wola :arrow: Sadyba wisi rozkąłd specjalny z grudnia #-o
Jawczyce :arrow: Cm.Wolski brak rozkładu 713
PKP Ursus :arrow: Pkp Gołąbki wisi nowy rozkład na 194 , a jest aktalnie stary

: 03 mar 2013, 0:42
autor: Stary Pingwin
Na wzorcowej pętli AMT HUTA ,przy wyjściu z łącznika na perony tramwajowe,
wiszą dawno zdezaktualizowane rozkłady. Brak(o zgrozo)rozkładu linii 2.
Kto kontroluje kontrolujących, że polecę klasykiem?

: 24 mar 2013, 22:35
autor: MZ
:arrow: Zarówno na przystanku INSTRUKTORSKA 01, jak i na INSTRUKTORSKA 02 wiszą identyczne rozkłady linii N21 (właściwe dla przystanku 01).
Na przystanku 02 powinien być tymczasem rozkład linii N71.

: 05 kwie 2013, 22:37
autor: pasażer
Stacja krwiodawstwa 04 po zmianie rozkładu 509 pozostały rozkłady N02 i 509 resztę wcięło.

: 08 kwie 2013, 15:20
autor: adner
Hynka 05 - brak rozkładów wszystkich linii.

: 08 kwie 2013, 17:03
autor: sajbeer
Anielewicza 04 brak rozkładów 111 i 180.

: 08 kwie 2013, 17:26
autor: Pawel_
Park Kaskada 06. Nie ma niczego.

: 16 kwie 2013, 17:37
autor: klucha
Pratulińska 01 - Brak rozkładu 212,
DKS Targówek 02 - Brak rozkładu 162,
Myszkowska 02 i Kołowa 04 - Nie ma niczego...

: 16 kwie 2013, 17:48
autor: ashir
klucha pisze:Myszkowska 02 - Nie ma niczego...
Twoje informacje są już nieaktualne. :]

: 17 kwie 2013, 22:11
autor: JacekM
Hala Mirowska, brak rozkładu 37.

: 05 maja 2013, 0:52
autor: pasażer
Stacja Krwiodawstwa 04 nie ma niczego po za rusztowaniem.

: 05 maja 2013, 15:33
autor: Pawel_
Wczoraj, przy Starym Mieście, cała plansza z rozkładami stała sobie... obok wiaty. Dzisiaj planszy nie było. W gablocie też nic nie było. :)