Zmiany od kwietnia 2026
: 30 kwie 2026, 10:49
A gdzie jeszcze startują od jutra ?Matt Cubis pisze: ↑30 kwie 2026, 10:49Będzie gdzieś w podziemiach. Jeden z kilku nowych, które starują od jutra.
Z tego co zasłyszałem ma być Rydygiera, Osiedle Kabaty, Metro Bemowo i Rondo Daszyńskiego. Gdzieś mi mignęła Bokserska, Gwiaździsta, Nowodwory, Konwiktorska czy Tarchomin, ale żadnych terminów nie kojarzę.mb112 pisze: ↑30 kwie 2026, 13:23A gdzie jeszcze startują od jutra ?Matt Cubis pisze: ↑30 kwie 2026, 10:49
Będzie gdzieś w podziemiach. Jeden z kilku nowych, które starują od jutra.
W jakim sensie nie widzi ustawy o czasie pracy ?
No czyli na razie po najmniejszej linii oporu czyli to co da się zorganizować w metrze czyli to co już dawno powinno być zrobione.Z tego co zasłyszałem ma być Rydygiera, Osiedle Kabaty, Metro Bemowo i Rondo Daszyńskiego. Gdzieś mi mignęła Bokserska, Gwiaździsta, Nowodwory, Konwiktorska czy Tarchomin, ale żadnych terminów nie kojarzę.
Ale przecież to nie o to chodzi. Wyobraźcie sobie co by było, jakby pracodawca w dowolnym biurze nie zapewniał żadnego pomieszczenia socjalnego ani porządnej toalety, tylko mówił pracownikom, że obok jest Żabka, możecie sobie iść i nawet posiedzieć tam chwilę przy stoliku. Naprawdę, to jest żałosne, że w 2026 roku, w 10-tym czy którym tam kraju pod względem rozwoju cywilizacyjnego, trzeba się jeszcze upominać o takie rzeczy. Zresztą, np. na Rembertowie-Kolonii, Instalatorów czy Olszynce nie ma Żabki w pobliżu.
W takim, że
Teoretycznie powinien pracodawca
On działa mniej więcej od początku roku, za to toaleta jest w innym miejscu współdzielona z piekarnią.Warsopolis5253 pisze: ↑30 kwie 2026, 13:40Ja widziałem przedwczoraj oklejony lokal (w logo mza) na Bródnie, ale nie wiem czy on już działa, jak byłem to wyglądał na nie używany (kartony na podłodze jedna lampka na półce tylko stała)