Mapa komunikacji miejskiej

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 17 sie 2006, 17:55

Faktycznie. Nawet wcześniej tego nie zauważyłem. A dodatkowo nie wczytuje się legenda i użytkownik, który wcześniej korzystał z mapy komunikacji dziennej może dojśc do wniosnku, że nocne mają wszystkie przystanki stałe :roll:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 18 sie 2006, 14:43

O, a mi się spodobało to, że przystanki linii przyspieszonych są na czerwono zaznaczone

Paweł84
Posty: 108
Rejestracja: 20 mar 2006, 21:31
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Paweł84 » 31 sie 2006, 14:07

Czy można gdzieś kupić wielkoformatową mapę komunikacji miejskiej, taką jakie wiszą na niektórych przystankach :?: Wiem, że ZTM wydaje bezpłatne małe mapki ale czy można zakupić dużą :?:

PS. Mapa na stronie ZTM od pewnego czasu nie jest aktualizowana....wg niej tramwaje nadal nie jeżdzą Marymoncką i Pstrowskiego do Huty. [-(

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 31 sie 2006, 14:14

Paweł84 pisze:Czy można gdzieś kupić wielkoformatową mapę komunikacji miejskiej, taką jakie wiszą na niektórych przystankach?
:arrow: Przypuszczam, że chyba nie, bo ZTM ma limitowany nakład. No ale jeśli coś im zostało z poprzedniego wydania, to teraz już tego nie powieszą, więc może zechcą to sprzedać. Jeśli mieliby je wyrzucić, to bardziej opłacałoby się sprzedać osobom zainteresowanym. Taka mapka ładnie wygląda na ścianie ;).

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 4181
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 01 wrz 2006, 9:06

MZ pisze:
Paweł84 pisze:Czy można gdzieś kupić wielkoformatową mapę komunikacji miejskiej, taką jakie wiszą na niektórych przystankach?
:arrow: Przypuszczam, że chyba nie, bo ZTM ma limitowany nakład. No ale jeśli coś im zostało z poprzedniego wydania, to teraz już tego nie powieszą, więc może zechcą to sprzedać. Jeśli mieliby je wyrzucić, to bardziej opłacałoby się sprzedać osobom zainteresowanym. Taka mapka ładnie wygląda na ścianie ;).
Niestety kupić nie można. Nie ma co liczyć też na to aby coś zostało z poprzedniej edycji, gdyż właśnie druk nowej (z datą 5 lipca) był spowodowany wyczerpaniem zapasów. Jedynym rozwiązaniem jest kontakt z wydawcą, choć i tu nie wróżę sukcesu. Swoją drogą wiem, że wydawca planował taki plan Warszawy wydać normalnie odpłatnie (słyszałem o tym z pół roku temu).

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 658
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 01 wrz 2006, 11:37

Mapa jest już nowa, ale na karcie 5 na placu Wilsona zachowało się 201.

reserved
Posty: 14639
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 01 wrz 2006, 12:09

w punktach ztm umiejscowionych przy swietokrzyskiej, przy ratuszu i pl. wilsona na stacjach metra sa mapki do wziecia za darmo, mama mi ostatnio takowa przyniosla z lipca i ona jest wlasciwie taka sama jak na stronie

Jožin z bažin
Posty: 1443
Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
Lokalizacja: z bažin
Kontakt:

Post autor: Jožin z bažin » 01 wrz 2006, 12:11

djmc100 pisze:w punktach ztm umiejscowionych przy swietokrzyskiej, przy ratuszu i pl. wilsona na stacjach metra sa mapki do wziecia za darmo, mama mi ostatnio takowa przyniosla z lipca i ona jest wlasciwie taka sama jak na stronie
Ale nie ma na niej zaznaczonych przystanków. Weź się może przejdź do okulisty młody człowieku.
xxx

reserved
Posty: 14639
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 01 wrz 2006, 12:15

Hieronim pisze:Ale nie ma na niej zaznaczonych przystanków. Weź się może przejdź do okulisty młody człowieku.
no tak, zapomnialem

chyba z drobnego nieprzyuwazenia do okulisty chyba jeszcze nie musze isc :|

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5302
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 01 wrz 2006, 12:23

Petroniusz pisze:Mapa jest już nowa, ale na karcie 5 na placu Wilsona zachowało się 201.
Ponadto E-3 jest pod Cytadelą zaszarzone.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 10 wrz 2006, 18:55

A Mediolan na Jelonkach jest na szaro...
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8451
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 09 paź 2006, 21:21

Według mapy po Klaudyny nadal nie jeżdżą autobusy...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 09 paź 2006, 22:12

geograf pisze:Według mapy po Klaudyny nadal nie jeżdżą autobusy...
Tak z dwudniowym opóźnieniem oni ją aktualizują. E-1 i 195 już jest ok. Przydałaby się w sumie taka mapa w PDFie, bardziej interaktywna... Choć z drugiej strony dłużej by się ładowała i w ogóle.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 09 paź 2006, 22:13

Piotrek pisze:
geograf pisze:Według mapy po Klaudyny nadal nie jeżdżą autobusy...
Tak z dwudniowym opóźnieniem oni ją aktualizują. E-1 i 195 już jest ok. Przydałaby się w sumie taka mapa w PDFie, bardziej interaktywna... Choć z drugiej strony dłużej by się ładowała i w ogóle.
Zawsze można zrobić dwie wersje :>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 09 paź 2006, 22:15

R-11 Kleszczowa pisze:Zawsze można zrobić dwie wersje :>
Też racja. Jak chociażby na stronie londyskiej komunikacji, mapy w gifie bodajże i w pdfie. Jakoś tak - nie bić, nie znam się ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ