Obwodnica ekspresowa Warszawy: S2-S7/S8-S17

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 lut 2007, 22:56

Oszaleli? :shock: ](*,)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 23 lut 2007, 23:26

Stwierdzili, że tramwaj nie jest ekologiczny no i zajmuje miejsce.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 lut 2007, 23:27

Czyli w połowie mają rację.
](*,)
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 lut 2007, 23:36

solaris8315 pisze:Stwierdzili, że tramwaj nie jest ekologiczny
A co jest??????????????????????????????????????????
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10154
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 23 lut 2007, 23:39

No ekologiczny na pewno nie jest, tylko może być przyjazny środowisku ;-)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 lut 2007, 0:04

No jasne, ale ja wobec tego pytam: a co jest ekologiczne, a zmieściło się w tym projekcie?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 24 lut 2007, 2:28

Bastian pisze:No jasne, ale ja wobec tego pytam: a co jest ekologiczne, a zmieściło się w tym projekcie?
samochody :D
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 lut 2007, 10:20

Stwierdzili, że tramwaj zajmuje miejsce, nie ma studiów udowadniających jego potrzebę w tej relacji a w ogóle to już jest projekt gotowy i co tak późno TW zgłaszają uwagi (a TW dowiedziały się o tej sprawie przypadkiem...).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 03 mar 2007, 19:46

Sławomir Ślubowski, DZIENNIK Sobota 3 marca 2007
Załączniki
wesola_dziennik.3.03.2007b.jpg

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 03 mar 2007, 19:56

I bardzo dobrze, że wykrzyczeli. Jego decyzja, czy to mu się podoba czy też nie pachnie prywatą na całe 1200 metrów jakie jest od jego posiadłości do planowanej trasy Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu trasy S17. Śmiem stwierdzić, że prywata ta śmierdzi nawet dalej. Budowa WOW przez Okuniew i Halinów raz, że jest inwestycją nieopłacalną, dwa trasa w tym wydaniu nie stworzy naturalnego ciągu tylko chore zakrętasy. Taka prawda i nikt tego nie zmieni. Nie można pozwolić aby ta trasa zmieniła bieg. Mamy tu do czynienia z kolejnym przykładem tego, że czego się PiS nie dotknie to natychmiast legnie to w gruzach vide A1 Nowe Marzy- Toruń czy A2 Nowy Tomyśl- Świecko gdzie mamy kolejne opóźnienia. Niestety. Trochę wrócę jeszcze nad Rospudę. Wczoraj min. Polaczek stwierdził, że Obwodnica Augustowa musi powstać gdyż jest częścią budowanej trasy Via Baltica- nic w tym złego gdyby nie fakt iż nie ustalono jeszcze przebiegu tej trasy (ZTCW jest ponad 30 wariantów). Taki fachowca ech :/ A Szyszko faktycznie lepiej niech się na jakimś drzewie powieści. Najlepiej na takim, które mają ściąć i niech go już świat nie ogląda. W polityce zawsze była prywata i zawsze będzie. Ale niekiedy przekracza ona pewne granice. Tak jest i w tym przypadku. Amen.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8622
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 04 mar 2007, 13:45

R-11 Kleszczowa pisze:Jego decyzja, czy to mu się podoba czy też nie pachnie prywatą na całe 1200 metrów jakie jest od jego posiadłości do planowanej trasy Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu trasy S17.
:arrow: 1200 metrów? No to już faktycznie jest chore!
Jestem ciekawy, w którym miejscu stoi jego dom i gdzie ta obowdnica będzie przecinała ulicę I Praskiego Pułku (o ile będzie).

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 mar 2007, 14:55

MZ pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Jego decyzja, czy to mu się podoba czy też nie pachnie prywatą na całe 1200 metrów jakie jest od jego posiadłości do planowanej trasy Wschodniej Obwodnicy Warszawy w ciągu trasy S17.
:arrow: 1200 metrów? No to już faktycznie jest chore!
Jestem ciekawy, w którym miejscu stoi jego dom i gdzie ta obowdnica będzie przecinała ulicę I Praskiego Pułku (o ile będzie).
Z tego co słyszałem to właśnie taka jest odległość. S17 będzie przecinać tą ulice, bo nie ma innego wyjścia- chyba, że nie daj Boże zbudują trasę przez Okuniew. Gdzie będzie ją przecinać to dokładnie nie umiem powiedzieć ale OIDP to w okolicach tych dwóch zakrętów w połowie drogi miedzy Traktem Brzeskim, a UD Wesoła. Chociaż tam w sumie to już ta ulica nazywa się chyba Wesoła :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

JaBaal
Posty: 740
Rejestracja: 09 lis 2006, 21:06

Post autor: JaBaal » 04 mar 2007, 15:43

Zauważcie, jak zdolny jest pan Szyszko! Alternatywny przebieg obwodnicy Augustowa jest dla Niego 'odłożeniem inwestycji na co najmniej 10 lat' a tu, w odniesieniu do Wesołej, proszę jaka sprawność... Korekta do zrobienia w 'trymiga'. I przy okazji więcej drzew do wycięcia. Co za dwulicowość, ohydna prywata.
Jeśli ktokolwiek wypowiada się o komunikacji w Pruszkowie, niech nie zapomina, że na północ od torów (Gąsin, Żbików, Bąki) też mieszkają ludzie.
Śp. 714 Ożarów - os. Staszica = to były piękne dni...

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 04 mar 2007, 18:02

Tylko, że tam mamy rezerwat a tu...poligon 8-[ ale tak poza tym to śmierdzi prywatą na całą Polskę [-X
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8622
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 04 mar 2007, 18:25

Karol pisze:Tylko, że tam mamy rezerwat a tu... poligon
:arrow: A właśnie, przez poligon to też ma przebiegać? W ogóle przydałaby się jakaś mapka poglądowa ;).

ODPOWIEDZ