Numery taborowe wozów zgłoszonych do systemu opłat viaTOLL

Moderatorzy: JacekM, Dantte

TeRrahiel
Posty: 104
Rejestracja: 15 sie 2011, 18:47
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

Post autor: TeRrahiel » 30 sie 2011, 9:36

Wszystkie wozy od 1100 do 1109 mają viaBoksy.
Blank page, a self-imposed curse
Scrawling thoughts... to write for what?

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 10 gru 2011, 16:26

Rozumiem, że wszystkie nowe Solbusy dostaną viaBOXy? Bo skoro mają na 707 i 715 jeździć... :-k

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1082
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 09 sty 2012, 18:07

Adam G. pisze: być może 701 (wątpię).
Ta linia też :D Debilizm do entej potęgi.W ogóle ten system to twór naćpanej/nawalonej natury

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7885
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 sty 2012, 18:13

Z innej beki. Na bramkach są kamery. Gdy jakiś wóz nie ma ViaTOLL-a lub się nie zarejestruje wystawiany jest mandat 3000 dla kierowcy. Kilku kolegów z MZA, którzy prowadzili wozy z Bolechowa dostało już mandaty za brak sprawnego ViaBOX-a (bo ten się ze znanych sobie przyczyn z bramką nie skomunikował).
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 09 sty 2012, 19:59

W dwóch miejscach już bałagan w tej sprawie robiliśmy więc może trafiło to wreszcie na właściwy temat...
O nieposiadaniu viaBOXa: viewtopic.php?p=713544#713544
O sprawdzaniu poprawności działania viaBOXa: viewtopic.php?p=716677#716677
:smile:

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 15 maja 2012, 10:54

Zauważyłem niedawno w woroniczańskich (innych nie widziałem) SU12 przyklejone do przedniej szyby na dole, mniej więcej pod lewą wycieraczką, prostokątne przedmioty wielkości małego aparatu fotograficznego albo dużej komórki. Co to moze być?
Popatrz, jaka franca!

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 15 maja 2012, 11:05

drapka pisze:Zauważyłem niedawno w woroniczańskich (innych nie widziałem) SU12 przyklejone do przedniej szyby na dole, mniej więcej pod lewą wycieraczką, prostokątne przedmioty wielkości małego aparatu fotograficznego albo dużej komórki. Co to moze być?
ViaBOX :?:

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 15 maja 2012, 11:18

Jo! dzięki :)
Popatrz, jaka franca!

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 08 sty 2013, 11:46

Pytanko czy któryś z mercedesów już ma zainstalowany ten system :?: np do obsługi 703 lub 706 czy dalej są wystawiane u15 :-k
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 08 sty 2013, 12:12

michał1984 pisze:Pytanko czy któryś z mercedesów już ma zainstalowany ten system :?: np do obsługi 703 lub 706 czy dalej są wystawiane u15 :-k
Z Viatolami to zacznie się od Soboty akcja, gdyż od soboty pobierane będą opłaty na S8 (na odcinku węzeł Modlińska- węzeł Piłsudskiego) :D
5280

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 08 sty 2013, 12:33

Gdzie dokładnie są bramki (i nad którymi jezdniami)?

Awatar użytkownika
snooker
Posty: 340
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: snooker » 08 sty 2013, 13:19

Przy samej Modlińskiej, mniej więcej w miejscu gdzie gdzie łącznica Jagiellońska :arrow: Marki scala się z jezdnią boczną. OIDP bramki są jednak tylko nad jezdnią główną, więc dla autobusów nic się nie zmienia.

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 08 sty 2013, 13:32

snooker pisze:Przy samej Modlińskiej, mniej więcej w miejscu gdzie gdzie łącznica Jagiellońska :arrow: Marki scala się z jezdnią boczną. OIDP bramki są jednak tylko nad jezdnią główną, więc dla autobusów nic się nie zmienia.
Zmienia się. Autobusy jadące Toruńską muszą mieć Viatoll.
5280

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 08 sty 2013, 13:45

Wątpię, aby gdaka chciała, żeby wszystkie ciężarówki pojechały jezdniami bocznymi...

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 08 sty 2013, 14:06

MichalJ pisze:Wątpię, aby gdaka chciała, żeby wszystkie ciężarówki pojechały jezdniami bocznymi...
Racja. Nawet na Artyleryjska (boczna ulica przy Toruńskiej) posiada bramki
5280

ODPOWIEDZ