Numery taborowe wozów zgłoszonych do systemu opłat viaTOLL
- gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
- Kontakt:
Ta linia teżAdam G. pisze: być może 701 (wątpię).
Z innej beki. Na bramkach są kamery. Gdy jakiś wóz nie ma ViaTOLL-a lub się nie zarejestruje wystawiany jest mandat 3000 dla kierowcy. Kilku kolegów z MZA, którzy prowadzili wozy z Bolechowa dostało już mandaty za brak sprawnego ViaBOX-a (bo ten się ze znanych sobie przyczyn z bramką nie skomunikował).
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
W dwóch miejscach już bałagan w tej sprawie robiliśmy więc może trafiło to wreszcie na właściwy temat...
O nieposiadaniu viaBOXa: viewtopic.php?p=713544#713544
O sprawdzaniu poprawności działania viaBOXa: viewtopic.php?p=716677#716677

O nieposiadaniu viaBOXa: viewtopic.php?p=713544#713544
O sprawdzaniu poprawności działania viaBOXa: viewtopic.php?p=716677#716677
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno