Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Moderator: JacekM
Między p.o.Stadion a wiaduktem na Zamojskiego
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
TVN Warszawa nawet pokazało jak wyciągano trupa spod składu, a następnie jak mu robiono zdjęcia. Niech jeszcze pokażą sekcję zwłok....rufio198 pisze:Na średnicy jest wypadek śmiertelny. Poc 261 do Żyrardowa walnął w człowieka. Jazda przez Centralny- przynajmniej przez 2,5 h w kierunku Zachodnim.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
podziękowałrufio198 pisze:Między p.o.Stadion a wiaduktem na Zamojskiego

Na stronie TVN Warszawa już nie dołączyli materiału wideo...MisiekK pisze:TVN Warszawa nawet pokazało jak wyciągano trupa spod składu, a następnie jak mu robiono zdjęcia. Niech jeszcze pokażą sekcję zwłok....rufio198 pisze:Na średnicy jest wypadek śmiertelny. Poc 261 do Żyrardowa walnął w człowieka. Jazda przez Centralny- przynajmniej przez 2,5 h w kierunku Zachodnim.
A tak poza tym to na stronie http://infokolej.blog.onet.pl/ zniknęły wszystkie informacje o opóźnieniach i wypadkach
Troszkę szkoda...
No to następny wypadek- tym razem w Kobyłce
A tak poważniej -to ten blog zaczyna się robić tubą propagandową PIC-u. Mogę założyć sie o piwo że pomysł bloga wyszedł od p. J. Prześlugi, więc generalnie nie ma co sie dziwić takiemu obrotowi sprawy.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1645963,0, ... omosc.htmlo godzinie 16 w Kobyłce doszło do wypadku. Pociąg dalekobieżny potrącił mężczyznę około 200 metrów przed stacją. Na trasie do Tłuszcza i Białegostoku są ogromne utrudnienia.
Informację o wypadku dostaliśmy na skrzynkę warszawa@tvn.pl. Doszło do niego o 16:20. Pociąg dalekobieżny potrącił mężczyznę przechodzącego przez tory kolejowe przed stacją w Kobyłce.
- Niestety pociąg przejechał już przez czujnik i zablokował szlaban, dlatego powstały też korki - informuje Katarzyna.
Zamknięty dla ruchu jest jeden tor. Pociągi w obu kierunkach poruszają się wahadłowo, a to oznacza duże opóźnienia na całym kierunku do Tłuscza. - Tor będzie zamknięty jeszcze przez około 2 godziny – poinformował TVN Warszawa Jan Telecki, dyrektor PKP PLK Warszawa.
Ale za to możesz poczytać o biletach szarych, burych i ponurych oferowanych przez PIC na wodę.A tak poza tym to na stronie http://infokolej.blog.onet.pl/ zniknęły wszystkie informacje o opóźnieniach i wypadkach
Troszkę szkoda...
A tak poważniej -to ten blog zaczyna się robić tubą propagandową PIC-u. Mogę założyć sie o piwo że pomysł bloga wyszedł od p. J. Prześlugi, więc generalnie nie ma co sie dziwić takiemu obrotowi sprawy.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
Obniżenie sieci trakcyjnej Grzebowilk - Sufczyn.
Tym razem infoblog podał przyczynę
http://infokolej.blog.onet.pl/
Tym razem infoblog podał przyczynę
http://infokolej.blog.onet.pl/
Pomiędzy Pilawą oraz Mińskiem Mazowieckim doszło do obniżenia sieci trakcyjnej na odcinku Grzebowilk - Sufczyn. Pociągi pasażerskie skierowane zostały na trasy objazdowe przez Siedlce i Łuków.Około 60 minut opóźnione będą pociągi:
TLK 1217 Warszawa Wsch. - Lublin
TLK 31108 Przemyśl - Warszawa Zach.
TLK 8211 Szczecin Gł. - Lublin
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Obniżenie sieci trakcyjnej to chyba jednak skutek, a nie przyczyna (a w każdym razie nie praprzyczyna
).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
Skutkiem są opóźnienia, przyczyną obniżenie się wysokości sieci... Gdybyśmy znali winowajcę tego zdarzenia to by się powiedziało, że przez tego kogoś jest opadnięcie jest skutkiem a on jest przyczyną... Swoją drogą jak to na Mazowszu: więkoszości opadają ręce a gdzieniegdzie opada sieć i chyba samoczynnie ona nie opadła, nie? 
M-1 PKS S-1 7 9 709 727 KM1 KM8 WKD N85
KM WPR: 1, 2
KM WPR: 1, 2
Był ze zbliżeniem wyciąganego spod wózka trupa. Został podmieniony na zdjęcie po 15 minutach od publikacji.marcin89 pisze:Na stronie TVN Warszawa już nie dołączyli materiału wideo...
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Ciekawe. 13MW nie pozamykało wszystkich podstacji po drodze?czaroT-11 pisze:Ok. 11:45 Przez stację Ursus Płn. przejeżdżał pociąg "BWE" ciągnięty przez "podwójnego" Husarza. Oba elektrowozy "na patykach", w kabinach obu mnóstwo ludzi w pomarańczowych odblaskowych kamizelkach. Nie wiem czy to jakaś awaria czy jakieś próby jednego z elektrowozów.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.