Książka skarg i wniosków

Moderator: vernalisadonis

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 3832
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 16 lip 2012, 18:25

Domas pisze:Czy wypowiedzi w takim stylu można jakoś karać? Człowiek chce sobie spokojnie przejrzeć wypisówki, bo wybiera się na zdjęcia, a spotyka się z falą rozpaczy fanów/wiernych/sprzątaczy/poganiaczy ze świętego #1299..
Rzuć się od razu z mostu...
Nie pamiętam kiedy ostatnio, oprócz dziś, napisałem podobną wypowiedź więc nie rób ze mnie maniaka pokroju Jachima =;

Domas
(A408 i A451)
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 16 lip 2012, 18:27

ZEA_R-0 pisze:Rzuć się od razu z mostu...
"Bez Ciebie nie idę"
ZEA_R-0 pisze:Nie pamiętam kiedy ostatnio, oprócz dziś, napisałem podobną wypowiedź więc nie rób ze mnie maniaka pokroju Jachima =;
Twoją wypowiedź przytoczyłem jako przykład, bo gdybym chciał to mógłbym zebrać wszystkie takowe i je tutaj umieścić, ale po co? Wypowiedzią Twoją i autobusomaniaka pokazałem iloraz fanatyctwa (dobrze odmieniłem?) niektórych osób na punkcie #1299.

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 1516
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 16 lip 2012, 19:00

Przy poście jest taka opcja - ignoruj :-"

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 3832
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 16 lip 2012, 19:36

Domas pisze:Wypowiedzią Twoją i autobusomaniaka pokazałem iloraz fanatyctwa (dobrze odmieniłem?) niektórych osób na punkcie #1299.
Bardzo fajnie tylko, że ja nie jestem "niektórą osobą", więc nie przytaczaj mnie jako iloraz fanatyctwa bo tego nie reprezentuję, więc nie mogę być tego przykładem.
Jeden wpis nie czyni fanatyka =;

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 8295
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 16 lip 2012, 19:59

ZEA_R-0 pisze:Szkoda, że nie ma już życia nocnego bo wypisałbym wszystkie brygady nocne oprócz kilku N0x :D
Jesteś wielki miłośnik. W nocy się śpi, ewentualnie pracuje, a nie stoi z zeszytem i spisuje wszystkie nocniki. :P

Awatar użytkownika
MJ
(Jachim)
Posty: 2239
Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57

Post autor: MJ » 16 lip 2012, 20:53

ZEA_R-0 pisze:
Domas pisze:Czy wypowiedzi w takim stylu można jakoś karać? Człowiek chce sobie spokojnie przejrzeć wypisówki, bo wybiera się na zdjęcia, a spotyka się z falą rozpaczy fanów/wiernych/sprzątaczy/poganiaczy ze świętego #1299..
Rzuć się od razu z mostu...
Nie pamiętam kiedy ostatnio, oprócz dziś, napisałem podobną wypowiedź więc nie rób ze mnie maniaka pokroju Jachima =;
=; Sorry. Ja z dobrej woli poprostu piszę, że lewarek stoi na zakładzie zamiast jeździ, żebu nikt nie ganiał za nim od 122 po 338.

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 3832
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 16 lip 2012, 23:06

Pawel_ pisze:Jesteś wielki miłośnik. W nocy się śpi, ewentualnie pracuje, a nie stoi z zeszytem i spisuje wszystkie nocniki. :P
Komórką nie zeszytem :P A dziś akurat sprawdzałem łączenia i przejrzałem wszystkie brygady.

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 3846
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: z pól kartoflanych

Post autor: primoż » 16 lip 2012, 23:44

Kelly pisze:Przy poście jest taka opcja - ignoruj :-"
Jest też również opcja ignorowania tematów, z której skorzystałem przy temacie Ginące Gatunki. Niestety z wielkim bólem, gdyż było miło się dowiedzieć czy jakieś lewarki to jeszcze żyją i gdzie można ujrzeć jakiegoś 280.37, choć specjalnie na nie nie polowałem, bo nie mam czasu, a jak mam czas wolny, to wolę go przeznaczyć na coś innego, lecz szanuję tych, co to dokumentują gdzie był jakiś GG, bo kiedyś będzie można sobie powspominać.
Temat GG był fajny do momentu, kiedy zapadła decyzja, żeby wypisywać wszystkie jeżdżące ikarusy. Od tego momentu zaczął się jakiś dziwny wyścig kto wypisze więcej ikarusów (masówka, która spowodowała, że niektóre wypisówki zaczęły być gówno warte), kto jest lepszym MKM-em, a do tego wszystkiego bezustanne i bezsensowne kłótnie. Aha, no i jeszcze chwalenie się, kto i kiedy dzwonił do dyspozytora na Stalowej, Woronicza, Chełmskiej, Piasecznie, Markach i chuj wie gdzie jeszcze. To wszystko spowodowało, że ten temat stal się gówno warty. Zacząłem tam zaglądać coraz rzadziej, aż dziś nie zaglądam tam wcale, bo strach to po prostu otwierać, zwłaszcza, że wypisówki tych najbardziej ginących giną w nawale chuja wartych komentarzy (celowo nie piszę nicków, niech te osoby same się zastanowią i nie chcę tutaj nikogo urażać personalnie) co mnie bardzo, bardzo zasmuciło :sad:

Walas
Posty: 17119
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 17 lip 2012, 8:23

ZEA_R-0 pisze:
Pawel_ pisze:Jesteś wielki miłośnik. W nocy się śpi, ewentualnie pracuje, a nie stoi z zeszytem i spisuje wszystkie nocniki. :P
Komórką nie zeszytem :P A dziś akurat sprawdzałem łączenia i przejrzałem wszystkie brygady.
O to mam następce widzę, bo jeszcze nie tak dawno ja stałem na DWC z zeszytem i spisywałem nocne :D . Ale to tylko do czasu aż zlikwidowali Życie Nocne.

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1885
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 17 lip 2012, 11:39

Szanowni moderatorzy Obserwacji Brygadowych!

Czy można przywrócić temu tematowi dawną przedjubileuszową nazwę "Księga wniosków i zażaleń"? ;-)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 lip 2012, 12:25

Matrix2441 pisze:Czy można przywrócić temu tematowi dawną przedjubileuszową nazwę "Księga wniosków i zażaleń"? ;-)
:(...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 17 lip 2012, 14:11

A może by tak założyć wątek przeciwny do 'za ciasno', żebym miał gdzie wpisywać 218?

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1885
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 17 lip 2012, 18:24

Bastian pisze:
Matrix2441 pisze:Czy można przywrócić temu tematowi dawną przedjubileuszową nazwę "Księga wniosków i zażaleń"? ;-)
:(...
Czy to znaczy nie czy rozpacz nad obecną nazwą?

Awatar użytkownika
MJ
(Jachim)
Posty: 2239
Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57

Post autor: MJ » 17 lip 2012, 22:21

primoż pisze:Aha, no i jeszcze chwalenie się, kto i kiedy dzwonił do dyspozytora na Stalowej, Woronicza, Chełmskiej, Piasecznie, Markach i chuj wie gdzie jeszcze.
Nikt się nie chwali sam z siebie, poprostu ktoś pyta/wymusza, a on grzecznie odpowiada ;-)

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 3832
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 17 lip 2012, 22:40

Jachim pisze:
primoż pisze:Aha, no i jeszcze chwalenie się, kto i kiedy dzwonił do dyspozytora na Stalowej, Woronicza, Chełmskiej, Piasecznie, Markach i chuj wie gdzie jeszcze.
Nikt się nie chwali sam z siebie, poprostu ktoś pyta/wymusza, a on grzecznie odpowiada ;-)
No nie w ogóle, a to co jest?:
Jachim pisze:6332 -> 133/04B
I niech ktoś mi powie, że dyspozytor ma system. Ja zadzwoniłem i poprosiłem o tenże wóz, a dyspozytor powiedział tylko "ok". :p
Ktoś Cię tam o coś pytał?

ODPOWIEDZ