Strona 89 z 109
Elektrobusy
: 12 lis 2024, 16:42
autor: Flash8222
Przecież ta dla 178 od dawna działa, tylko nie ma co tam się ładować. Czasami 503 korzysta z niej.
Elektrobusy
: 12 lis 2024, 16:52
autor: wincenty
Flash8222 pisze: ↑12 lis 2024, 16:42
Przecież ta dla 178 od dawna działa, tylko nie ma co tam się ładować. Czasami 503 korzysta z niej.
A to nie wiedziałem.
A Ursusy jak wcześniej nie mogą?
Elektrobusy
: 12 lis 2024, 20:42
autor: Flash8222
No nie mogą, bo ładowarka została dostosowana pod pantografy które są na Solarisach.
Elektrobusy
: 12 lis 2024, 20:57
autor: ZielonyJamnik
A z plugina nie mogą?
Elektrobusy
: 12 lis 2024, 21:54
autor: wincenty
No właśnie, jak pantograf przestał działać to Ursusy ładowało się tam z gniazdka...
Elektrobusy
: 27 lis 2024, 7:13
autor: duchu_708
W poniedziałek na Włościańską dotarł pierwszy SU E18 z kontraktu dla ZTM, trwają odbiory..

Elektrobusy
: 27 lis 2024, 7:19
autor: Walas
duchu_708 pisze: ↑27 lis 2024, 7:13
W poniedziałek na Włościańską dotarł pierwszy SU E18 z kontraktu dla ZTM, trwają odbiory..
Tak było już.
Elektrobusy
: 02 gru 2024, 15:10
autor: duchu_708
Jutro na Wlościańską przyjeżdżają pierwsze 3 Youtongi

Elektrobusy
: 03 gru 2024, 9:52
autor: wincenty
duchu_708 pisze: ↑02 gru 2024, 15:10
Jutro na Wlościańską przyjeżdżają pierwsze 3 Youtongi
Teraz wysyp nówek ze wszystkich stron

Elektrobusy
: 01 sty 2025, 16:19
autor: wincenty
Co z ładowarką na Grapie, od dłuższego czasu elektryki skrzętnie omijają 251?
Elektrobusy
: 01 sty 2025, 16:54
autor: Jurand
wincenty pisze: ↑01 sty 2025, 16:19
Co z ładowarką na Grapie, od dłuższego czasu elektryki skrzętnie omijają 251?
Też jakiś czas temu miałem o to zapytać

Elektrobusy
: 01 sty 2025, 23:27
autor: Walas
wincenty pisze: ↑01 sty 2025, 16:19
Co z ładowarką na Grapie, od dłuższego czasu elektryki skrzętnie omijają 251?
A jak mają jeździć jak prawie codziennie jakiś na holu zjeżdża jak 1990 wczoraj.
Elektrobusy
: 01 sty 2025, 23:40
autor: ashir
A co mają wspólnego Ursusy z 251?

Elektrobusy
: 01 sty 2025, 23:59
autor: R-9 Chełmska
Ładowarka na Grapie ładuje baaardzo powoli (co powodowało codzienne podmiany na diesle) i trochę nikt nie miał pomysłu, co z tym zrobić z miesiąc temu. Pewnie nic się w tej materii nie zmieniło.
Elektrobusy
: 02 sty 2025, 7:14
autor: Jurand
R-9 Chełmska pisze: ↑01 sty 2025, 23:59
Ładowarka na Grapie ładuje baaardzo powoli (co powodowało codzienne podmiany na diesle) i trochę nikt nie miał pomysłu, co z tym zrobić z miesiąc temu. Pewnie nic się w tej materii nie zmieniło.
Czyja jest ta ładowarka?
Gmina ją postawiła czy jakoś tak to było?