Strona 10 z 16

: 12 paź 2007, 17:43
autor: gregory5576
maciek8610 pisze:Wiadomo dokładnie, którego listopada? Zamierzają z niej zrobić coś w stylu jelcza ala Supero?
Pójdzie najprawdopodniej po święcie zmarłych, ale coś wspomniano że może odprowadzą je pod koniec Pażdziernika, ale to wszystko jest do ustalenia :D

: 12 paź 2007, 19:36
autor: kozioł
nieee. A ja nigdy nią nie jechałem ;(
Może wiesz, gdzie można ją najczęściej spotkać?

: 12 paź 2007, 19:46
autor: Piotrek
Może wiesz, gdzie można ją najczęściej spotkać?
103,701 ostatnio nawet na wtyczce 111, ale na to nie licz :P

W ogóle to szok - strasznie szkoda... ;(

: 12 paź 2007, 19:48
autor: Maciek
kozioł pisze:Może wiesz, gdzie można ją najczęściej spotkać?
Często też na 154 i 309

: 12 paź 2007, 19:49
autor: Piotrek
maciek8610 pisze:Często też na 154 i 309
Ogólnie wszystkie solo redutowe :]

: 12 paź 2007, 22:20
autor: TOMEK
Szkoda tym bardziej, że mimo iż starsza od swoich braci, gniotów to wygląda znacznie lepiej!

: 12 paź 2007, 22:23
autor: gregory5576
TOMEK pisze:Szkoda tym bardziej, że mimo iż starsza od swoich braci, gniotów to wygląda znacznie lepiej!
Jak byś się jej dobrze przyjrzał to zmieniłbyś zdanie :D

: 12 paź 2007, 22:34
autor: Rosa
Jechałem tym wczoraj na 111 i marnie jednak wygląda. I to miała być ta "niskopodłogowa" brygada która miała zapewnić reprezentacyjność K Przedmieścia :D .

: 13 paź 2007, 11:12
autor: limak
maciek8610 pisze:Wiadomo dokładnie, którego listopada? Zamierzają z niej zrobić coś w stylu jelcza ala Supero?
Tak, jeżeli jedzie do Jelcza-Laskowic, to zgodnie z SIWZ wróci jako mastero.

: 13 paź 2007, 12:40
autor: ZaciszaniN
Kiedyś jeździła często na 132. Teraz najciekawszy widok chyba na 309 i 701.

: 13 paź 2007, 16:36
autor: gregory5576
Rosa pisze:Jechałem tym wczoraj na 111 i marnie jednak wygląda. I to miała być ta "niskopodłogowa" brygada która miała zapewnić reprezentacyjność K Przedmieścia :D .
Dama jest traktowana jako niska podłoga i tak zostaje wystawiana na niskie rozkłady. :D

: 13 paź 2007, 20:35
autor: Jacek Pudło
limak pisze:Tak, jeżeli jedzie do Jelcza-Laskowic, to zgodnie z SIWZ wróci jako mastero.
Ale bez rownej linii okien?

: 13 paź 2007, 21:18
autor: Piotrek
Jacek Pudło pisze:Ale bez rownej linii okien?
Tak jak reszta pewnie...

: 13 paź 2007, 21:38
autor: Adam G.
Jacek Pudło pisze:
limak pisze:Tak, jeżeli jedzie do Jelcza-Laskowic, to zgodnie z SIWZ wróci jako mastero.
Ale bez rownej linii okien?
Do dokumentacji był załączony rysunek, jak ma wyglądać autobus po modernizacji, niestety wyraźnie była tam narysowana nierówna linia okien.

: 14 paź 2007, 19:28
autor: Tyrystor
Adam G. pisze:
Jacek Pudło pisze: Ale bez rownej linii okien?
Do dokumentacji był załączony rysunek, jak ma wyglądać autobus po modernizacji, niestety wyraźnie była tam narysowana nierówna linia okien.
Nie niestety - może to i lepiej - łatwiej będzie ją przerobić na stary wygląd, gdy (może) będzie robiona na zabytek :)