Nowe Mastero dla Warszawy
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
-
kozioł
Podbiję temat o Mastero, bo zaciekawiła mnie jedna rzecz. Jechałem dziś 4951 i ze zdziwieniem stwierdziłem, że w dwóch rzędach naprzeciwko trzecich drzwi ma on pojedyncze fotele. W 4901 są na przykład normalne - podwójne.
Pytanie do zorientowanych - czy pojedyncze fotele naprzeciwko trzecich drzwi są tylko w tym egzemplarzu, czy może to jakaś partia?
Pytanie do zorientowanych - czy pojedyncze fotele naprzeciwko trzecich drzwi są tylko w tym egzemplarzu, czy może to jakaś partia?
MotorMan 
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec