Strona 10 z 11

: 26 lut 2008, 10:11
autor: alojzy
Według galerii TWB na Stalowej jest już komplet - podane są VINy i numery 4922, 4923 i 4924.

: 27 lut 2008, 20:30
autor: Lukasz436
Nieoznakowany Jelcz Maestro przejechał mi pod nosem na Pl. Zawiszy (godz. 19:40) ---> Kierunek Praga.

: 27 lut 2008, 20:31
autor: MeWa
Lukasz436 pisze:Nieoznakowany Jelcz Maestro
myślałem, że mamy tylko jeden wóz Maestro :D i to zdemaskowany! :D

: 27 lut 2008, 20:34
autor: R-9 Chełmska
MeWa pisze:myślałem, że mamy tylko jeden wóz Maestro :D i to zdemaskowany! :D
Widać nowi właściciele wozu już zadbali, aby fabrycznie już przechrzcić swoją zabawkę ;)

: 06 mar 2008, 18:37
autor: cezari
Dziś około 17:00 widziałem dwa nowe Mastero bez numerów. Jechały Żwirki i Wigury, a potem Trasą Łazienkowską za Wisłe. Chwile wcześniej na Żwirkach był chyba jeszcze jeden, ale tego widziałem z daleka i nie jestem pewien. Miał na wyświetlaczu "7777".

: 06 mar 2008, 18:47
autor: SławekM
Jeden to się kręcił po Ursynowie i miał blachę WI 8423H.

: 06 mar 2008, 20:03
autor: kozioł
A inny - z numerem 2020 na wyświetlaczu po Łazienkowskiej leciał koło 17:00
No i chyba zakończyły się już dostawy, jedne są nówki, a w innych już są dziury w obiciu od sufitu O-)

: 06 mar 2008, 20:14
autor: SławekM
kozioł pisze:No i chyba zakończyły się już dostawy
To były ostatnie 4 sztuki. Teraz jest już komplet...

: 06 mar 2008, 20:15
autor: jacek
solaris8315 pisze:
kozioł pisze:No i chyba zakończyły się już dostawy
To były ostatnie 4 sztuki. Teraz jest już komplet...
To teraz zaczna strugac wozy dla Mobilisu =D>

: 06 mar 2008, 20:19
autor: Piotrek
To teraz zaczna strugac wozy dla Mobilisu =D>
Już wcześniej zaczęli.

: 06 mar 2008, 20:26
autor: jacek
Piotrek pisze:
To teraz zaczna strugac wozy dla Mobilisu =D>
Już wcześniej zaczęli.
Ale teraz po zrealizowniu zamówienia dla MZA, ruszą do przodu z montazem Libero O-)

: 04 maja 2009, 21:13
autor: Bernard
Temat o estetyce nadal zamknięty więc piszę tu:
Wóz 4945 zamiast małej przesuwanej szyby w ostatnim oknie po prawej stronie ma włożoną dyktę.

: 31 paź 2012, 23:34
autor: Klawisz
Podbiję temat o Mastero, bo zaciekawiła mnie jedna rzecz. Jechałem dziś 4951 i ze zdziwieniem stwierdziłem, że w dwóch rzędach naprzeciwko trzecich drzwi ma on pojedyncze fotele. W 4901 są na przykład normalne - podwójne.
Pytanie do zorientowanych - czy pojedyncze fotele naprzeciwko trzecich drzwi są tylko w tym egzemplarzu, czy może to jakaś partia?

: 31 paź 2012, 23:35
autor: R-9 Chełmska
Partia, bodajże 4951-4953.

: 31 paź 2012, 23:37
autor: Walas
R-9 Chełmska pisze:Partia, bodajże 4951-4953.
4950-4953 ;-)